Sari la conținut

Postări Recomandate

Măi femeie,te ai făcut de râs când au cerut de mâncare,

 

 

Mai femeie, asa cum tipi, parca ceri un ajutor si tu! Ai cumva nevoie de o sacosa cu mancare?

 

Vezi-ti de problemele tale si lasa-i pe altii in pace

 

Daca tot ai nevoie de ajutor, deschide si tu un thread si spune-ti problema. Nu se stie de unde sare iepurele

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Ba idiotule, iesi de aici, ai poluat topicul....hoooo, cat de curand, iti spun eu, ca nu o sa mai postezi nimic, iti jur, bai retardat mintal ce esti.

 

Iesi afara, gunoiule!

 

 

 

Cassy, stai linistita, fi calma!

 

           Nu este niciun "idiot", este Alice din Ploiesti, parca va spuneam ceva nou cand ma injura si se dadea in prietenii pe aici, eu stiam clar ce urmareste, culege informatii si-apoi da cu balega din ea!

           Sunteti nesanatoase care mai pretindeti amicitie de la asemena specimen!

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Nu am citit tot topicul.nu citesc in sectoare de genul acesta,din anumite considerente.sa fiu sincera,nu suport suferinta.dar,dna casy,indiferent cine este,sau ce a fost,sau ce vrea dansa sa fie in continuare,e alegerea dansei

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Daca cineva crede,ca a dona 10 lei,e capat de tara....10 lei conteaza atat de mult,in situatii dificile...cu 10 lei,iti cumperi mancare,cu 10 lei,iti cumperi ziare,dulciuri,sucuri,tot ce ai nevoie pentru igiena si multe altele.fiecare din noi,odata si odata,picam in colaps.va doresc tot binele din lume,celo care se cred indestructibili

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Multumesc. Si, acasa in sfarsit, de ieri, dar n-am mai fost in stare decat sa stau intr-un loc. Important e ca am terminat, data viitoare stau doar maxim 5 zile, ocazie cand o sa scap si de injectiile scumpe anticoagulante, acum putand primi  si sub forma de pastile. Era si timpul, m-am cam saturat sa ma intep de doua ori pe zi :)

In rest acum un fel de convalescenta,  imi fac mari  sperante ca in doua luni imi recapat mare paRTE din forta 

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Mda, nu mai intru pe un topic o saptamana, cand intru...ce vad? Diamanta urla despre mine, visand clone si alte aberatii.

 

Cand vreodata o sa ii (mai) dau eu dreptate Amadei, nu stiu. Nu ca mai am ceva nici cu ea. Doar nu ne-am inteles. Dar Amada spre deosebire de tine, Tina....are un cap pe umeri, nu ii sufla vantul printre urechi si isi da seama ca daca doua persoane nu sunt compatibile, o lasa asa. Eu nu urlu pe topice despre ea, nici ea despre mine.

 

Tina, iti repet pentru a mia miliarda oara. Lasa-ma fetita in pace. Tot te-am ignorat cum aberezi pe ici pe colo despre mine. E grav sa faci atata tam-tam doar pentru faptul ca cineva nu te mai vrea in viata lui/ei. Stalker much? Am vazut ca acum ti-a picat pe Betty. Esti trista.

 

Pisic poate confirma lejer ca repectivul cont nu a fost clona mea. Si ca fapt divers, cand o sa fac eu atatea greseli gramaticale, nici asta nu stiu.

 

@Cassy: sanatate multa, nu ne-am mai auzit de ceva timp, sper ca o sa te pot suna saptamana viitoare.

 

@restul: ignorati "diamantul". De unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Nu credeam ca esti tu nici o clipa :)

 

Meh....asta stiu.

 

Dar dupa cum ti-am spus si la telefon, intra unul, altul care habar nu au de tentativele de defaimare ale diamantei si cred saracii ce scrie ea, ca doar nu stau sa rasfoiasca tot forumul.

 

In fine. Cel de sus cu mila...

 

Cred ca era un barbat :)

 

S-ar putea sa ai dreptate. Am vazut ca s-a luat si de Amada. Culmea e ca de cand s-a intors Amada, eu am lasat-o in pace, ea pe mine la fel. Ba ii lua apararea, ba erati toate expirate. Frustrari de ego masculin, chitit pe curve, misogin si ofticat. E plin si de astia pe aici. Duca-se.

 

Hai te pup :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca era un barbat :)

 

Pare o obsesie la bautura...

Nu ma simt flatata ca am fost mentionata de N ori.  :no2

Ai grija de tine, eu nu ma bag in felul in care iti castigi existenta, am de rezolvat felurile mele...

Multa sanatate tuturor!

(Nu in ultimul rand mintala!  :laugh2  )

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Nu merge asa la donari, sange donat nu ajunge unde vrei tu, la un pacient sau spital anume, i colectat, analizat si pus la dispositie dupa regulire interne lor...

Asa , acum avand acces si eu in repetate la sange stiu cum merg lucrurile. Cei care aduc donatori au prioritate cand docotrul cere sange pentru ei.

Astfel daca nu e grupa de sange rara, nu e urgenta de genul accidentelor se poate dona si alta grupa de sange, care o sa fie folosit pentru alti bolnavi si celui care a adus donatori tot prioritar se asigura grupa de sange potrivita din stoc

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Asa , acum avand acces si eu in repetate la sange stiu cum merg lucrurile. Cei care aduc donatori au prioritate cand docotrul cere sange pentru ei.

Astfel daca nu e grupa de sange rara, nu e urgenta de genul accidentelor se poate dona si alta grupa de sange, care o sa fie folosit pentru alti bolnavi si celui care a adus donatori tot prioritar se asigura grupa de sange potrivita din stoc

da corect,asa se procedeaza
  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...