Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Aveam de gand sa ii scriu si eu ceva, dar nu merita. Alice e doar o frustrata deprimanta si neiubita. :dontgetit

 

Pisicutz, te informez ca e muuult mai grav de atat (" frustrata deprimanta si neiubita ") . Daca ar incepe sa "toarne" anumite persoane (carora nu le sta asa ceva in caracter, din fericire), persoana careia i-ai raspuns ar avea maaari probleme. O simpla trecere in revista a postarilor persoanei respective de-a lungul unui interval de timp in care a manifestat efervescenta pe acest forum ar fi suficienta ca un profesionist sa dea un diagnostic clar, si nu e vorba de "depresie". Crede-ma, demersul a fost facut. Situatia e chiar si mai grava, dar fara ajutor din partea unor institutii de forta ale gruparii "stat roman" nu putem decat sa avem grija fiecare de propria piele, daca intelegi unde bat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pisicuts! Traiesti, ma?! Daca vrei sa te distrezi si sa faci trafic, iti fac o sugestie: posteaza la topicul creaturii (da, ala care s-a dus in jos si spera sa nu mai fie vizibil) comentariul la care voiai sa scrii si te-ai gandit ca nu merita. Eventual, cu rugamintea ca toti de pe forum cei care au ajutat-o pe creatura ploiesteana de-a lungul timpului sa scrie cate ceva pe tema asta (pretextele invocate, sume, ce a facut cu diverse bunuri capatate samd), chiar si cu conturi clona, daca le detine datele personale etc. Detii si arhivele comunicarilor private prin intermediul site-ului, nu? Crezi ca iese cel putin trafic, dintr-o faza d-asta? Plus ca multi vor fi avertizati cu cine au de-a face, in realitate, iar lacrimile de crocodil nu vor mai face si alte victime.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pisicuts! Traiesti, ma?! Daca vrei sa te distrezi si sa faci trafic, iti fac o sugestie: posteaza la topicul creaturii (da, ala care s-a dus in jos si spera sa nu mai fie vizibil) comentariul la care voiai sa scrii si te-ai gandit ca nu merita. Eventual, cu rugamintea ca toti de pe forum cei care au ajutat-o pe creatura ploiesteana de-a lungul timpului sa scrie cate ceva pe tema asta (pretextele invocate, sume, ce a facut cu diverse bunuri capatate samd), chiar si cu conturi clona, daca le detine datele personale etc. Detii si arhivele comunicarilor private prin intermediul site-ului, nu? Crezi ca iese cel putin trafic, dintr-o faza d-asta? Plus ca multi vor fi avertizati cu cine au de-a face, in realitate, iar lacrimile de crocodil nu vor mai face si alte victime.

Ti-ai depasit grav doza.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Aveam de gand sa ii scriu si eu ceva, dar nu merita. Alice e doar o frustrata deprimanta si neiubita. :dontgetit

E pe modelul : cum se autodistruge o femeie in 5 ani :laugh2

  • Like 26
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Telefon: bdesire86
  • Oras:Brasov
  • Telefon: bdesire86
  • Oras:Brasov

E clar ca nu poate fi adevarat din moment ce Cassy este acasa,nu poate pleca pe nicaieri,probabil niste minti sclipitoare de aici incearca sa ii puna bete in roate,dar cu siguranta nu reusesc!Multa sanatate Cassy.

PS(pai fraierii/fraierele aveau doar poza aia a ta si numele(logic) care sunt afisate pe acest forum,deci clar sunt de aici,din moment ce nu au pus si alte poze.Nu uita ca mai devreme sau ma tarziu toti mor de ceva...uni de ciuda,oftica,etc.

:hug1  hope to see U soon!

  • Like 1
Link spre comentariu

Multa sanatate Cassy si sa ai o recuperare usoara! se mai poate dona?

Cine este interesat de soarta ei o poate contacta prin PM sau chiar telefonic.

 

Nr de telefon al lui Cassy este: 0733.521.939

 

Recuperarea, din pacate, e grea si anevoioasa. Despre restul... ma abtin, caci nu ajuta cu nimic, ba din contra, doar trezesc trollii https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--iobvJ_dM--/w4r9uzkkod9whoiphrie.jpg. Suntem cativa oameni (mai putini decat degetele de la o mana) care o mai ajutam cand si cum putem. Numai ea stie cum se descurca...

  • Like 4
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Recuperarea, din pacate, e grea si anevoioasa. Despre restul... ma abtin, caci nu ajuta cu nimic, ba din contra, doar trezesc trollii https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--iobvJ_dM--/w4r9uzkkod9whoiphrie.jpg. Suntem cativa oameni (mai putini decat degetele de la o mana) care o mai ajutam cand si cum putem. Numai ea stie cum se descurca...

 

Fane, injura-ma, fa ce vrei, dar eu am facut urat tocmai pentru faptul ca ea nu vorbeste si pune fraieri (scuze) ca tine s-o faca!  :FIREdevil

Mi-ai fost si-mi esti drag, singurul care a deschis u topic sa se scuze fatza de mine... nu am uitat si stiu ca ai un suflet mare.

Nu pot fi indiferenta. Nu sunt de acord ca cei ca tine si altii sa stea sa traga pentru o escroaca!

Nu o spun din rautate, eu sunt agresiva la nervi, dar rautatea e departe de mine, nedreptatea e cea care ma face sa fac urat.

Repet, injura-ma, dar pls stop.

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Fane, injura-ma, fa ce vrei, dar eu am facut urat tocmai pentru faptul ca ea nu vorbeste si pune fraieri (scuze) ca tine s-o faca!  :FIREdevil

Mi-ai fost si-mi esti drag, singurul care a deschis u topic sa se scuze fatza de mine... nu am uitat si stiu ca ai un suflet mare.

Nu pot fi indiferenta. Nu sunt de acord ca cei ca tine si altii sa stea sa traga pentru o escroaca!

Nu o spun din rautate, eu sunt agresiva la nervi, dar rautatea e departe de mine, nedreptatea e cea care ma face sa fac urat.

Repet, injura-ma, dar pls stop.

............

  Bai femeie, vezi-ti ma de viata ta, ia-ti o pula naturala si permanenta, fa un copil, du-te la dezalcolizare, du-te la scoala...pe bune daca nu esti penibila, te-ai gasit tu acum, in ultimul an/hal, printre aburii alcoolului sa faci pe sfanta/moralista printre curve.
 Ti-a bagat tie cineva mana in portofel/poseta ? ..lasa oamenii in pace, indiferent ce scenarii ai tu in cap ca vor ei a face.
 Chiar imi placea de tine acum 2-3 ani, erai pizdoasa, erai haioasa si inca mai aveai creierii la tine...dar acum de cand esti imbibata in alcool, ti-ai pierdut orice urma de luciditate si de omenie...esti...de tot   :pig    :no2
 
 Imi cer scuze ca am intervenit pe acest topic, fara a aduce vreo contributie.  :cry2
  Multa sanatate Cassy !  :pope  :bow
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Fane, injura-ma, fa ce vrei, dar eu am facut urat tocmai pentru faptul ca ea nu vorbeste si pune fraieri (scuze) ca tine s-o faca!  :FIREdevil

Mi-ai fost si-mi esti drag, singurul care a deschis u topic sa se scuze fatza de mine... nu am uitat si stiu ca ai un suflet mare.

Nu pot fi indiferenta. Nu sunt de acord ca cei ca tine si altii sa stea sa traga pentru o escroaca!

Nu o spun din rautate, eu sunt agresiva la nervi, dar rautatea e departe de mine, nedreptatea e cea care ma face sa fac urat.

Repet, injura-ma, dar pls stop.

 

Curva proasta basinoasa, taci din gura daca nu stii despre ce vorbesti acolo. Ai mare noroc ca nu am timp de tine, dar ai rabdare, nu esti departe.

Te-am lasat sa vorbesti pana acum dar se pare ca pe tine numai cu pumnul in gura te potoleste omul. Mai trage o dusca, si culca-te in pisatul tau singura acolo unde esti si nu mai vorbi ca proasta peste tot. M-am saturat de monologurile tale de cacat.

Daca nu stii despre ce e vorba, taci din gura si nu incerca sa te faci auzita pt ca nimanui nu-i v-a fi mila de tine in momentul in care vei pica iar asta se v-a intampla curand.

Misca-ti hoitul de pe aici si incearca sa-ti castigi existenta fara sa faci prea multe valuri in jurul tau.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

............

  Bai femeie, vezi-ti ma de viata ta, ia-ti o pula naturala si permanenta, fa un copil, du-te la dezalcolizare, du-te la scoala...pe bune daca nu esti penibila, te-ai gasit tu acum, in ultimul an/hal, printre aburii alcoolului sa faci pe sfanta/moralista printre curve.
 Ti-a bagat tie cineva mana in portofel/poseta ? ..lasa oamenii in pace, indiferent ce scenarii ai tu in cap ca vor ei a face.
 Chiar imi placea de tine acum 2-3 ani, erai pizdoasa, erai haioasa si inca mai aveai creierii la tine...dar acum de cand esti imbibata in alcool, ti-ai pierdut orice urma de luciditate si de omenie...esti...de tot   :pig    :no2
 
 Imi cer scuze ca am intervenit pe acest topic, fara a aduce vreo contributie.  :cry2
  Multa sanatate Cassy !  :pope  :bow

 

 

Cata grija ai tu de mine!  :laugh2

Astazi imi fac dosarul pentru facultate, a trebuit sa astept pana acum, apoi imi caut un job decent, nu o sa sug pula pana la pensie aburindu-ma cu alcool...

Nu-mi retrag cuvintele, stiam ce reactii o sa vad.

Sanatate i-am dorit si eu, nu sunt inumana, am expus aspectele la care nu puteam sa ma uit pasiv.

Atata ati pupat-o in cur pe "doamna" asta de mi s-a facut sila.

Astea fiind spuse, oricum s-a ales praful de forum, I'm out.

 

Peseu: Anonna, de la o hoasca batrana, nesimtita, cu floci, dar cheala in cap, care nu stie decat sa scarbeasca... nu primesc lectii.

Link spre comentariu

 

Peseu: Anonna, de la o hoasca batrana, nesimtita, cu floci, dar cheala in cap, care nu stie decat sa scarbeasca... nu primesc lectii.

 

 

Retardata cu creier prajit de alcool, nu-ti dau lectii... Iar apropos de facultati ... orice prost poate urma o facultate in ziua de azi  :D deci, nu te mai lauda ca nu impresionezi... oricum, nu vei face mai mult decat faci acum ...continua!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Retardata cu creier prajit de alcool, nu-ti dau lectii... Iar apropos de facultati ... orice prost poate urma o facultate in ziua de azi  :D deci, nu te mai lauda ca nu impresionezi... oricum, nu vei face mai mult decat faci acum ...continua!

 

:laugh2 

1. Nu am dat la Spiru Haret.  :laugh2

2. Nu ma compar cu nimeni si nici nu ma laud, ma bucur pentru mine ca am reusit sa fac ceva dupa prea multi ani, dar nu e de laudat ca o fac abia acum, esti tu invidioasa de fel.

3. Daca ti-ai ales meseria asta ca altceva nu stii si nu vrei, te priveste.

4. Nu e locul sa discuti despre mine.

5. Eu am terminat cu subiectul asta.

Link spre comentariu

Tot de-o zana si de-a intelijenta aici.

 

Uneori TACEREA de aur. Asa trebuia sa fie si aici. Da' nu si nu, tre' sa se bata zanele cu pumnii in piept ca fiecare e mai intelijenta ca cealalta. Se injura si jignesc ca matracucele. 

Si UNDE? Pe topicul UNEI PERSOANE IN SUFERINTA.

 

Daca vroiati sa aratati ca aveti vocabularul mai bogat ca orice tiganca si sufletul mai negru ca taciunele..ati reusit sa demonstrati asta cu varf si indesat.

 

Daca vroiati sa loviti un om in suferinta prin jigniri si ironii de tot cacatul: ati reusit si asta.

 

Daca vroiati sa va "etalati" gabaritele si varsta inaintata: bre, ati reusit si asta.

 

Pe cine intereseaza ca AMADA s-a inscris la facultate sa ridice mana sus.

Pe cine intereseaza ca ANONNA are nervi sa ridice mana sus.

Pe cine intereseaza parerea lui ALICEADORE sa ridice mana sus.

 

.................................................................................... LINISTE BRE TZATZELOR! NIMENI NU RIDICA MANA!

 

PE NIMENI NU INTERESEAZA CACATURILE VOASTRE PERSONALE SI VENDETELE PURTATE INTRE VOI!

 

RESPECTATI O FEMEIE CA VOI CARE E BOLNAVA SI VEDETI-VA DE TOPICELE VOASTRE, ZANELOR!

  • Like 5
Link spre comentariu

:laugh2

1. Nu am dat la Spiru Haret.  :laugh2

2. Nu ma compar cu nimeni si nici nu ma laud, ma bucur pentru mine ca am reusit sa fac ceva dupa prea multi ani, dar nu e de laudat ca o fac abia acum, esti tu invidioasa de fel.

3. Daca ti-ai ales meseria asta ca altceva nu stii si nu vrei, te priveste.

4. Nu e locul sa discuti despre mine.

5. Eu am terminat cu subiectul asta.

 

 

Chiar nu intereseaza pe nimeni , dar stai pe threadurile pe care le-ai acaparat si lasa cele pe care chiar nu le intelegi in seama altora.

 

Ti se pare ca discut despre tine ???? te inseli, eu doar iti atrag atentia ca sunt pe aici si cu proxima ocazie ma voi ocupa serios de tine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot de-o zana si de-a intelijenta aici.

 

Uneori TACEREA de aur. Asa trebuia sa fie si aici. Da' nu si nu, tre' sa se bata zanele cu pumnii in piept ca fiecare e mai intelijenta ca cealalta. Se injura si jignesc ca matracucele. 

Si UNDE? Pe topicul UNEI PERSOANE IN SUFERINTA.

 

Daca vroiati sa aratati ca aveti vocabularul mai bogat ca orice tiganca si sufletul mai negru ca taciunele..ati reusit sa demonstrati asta cu varf si indesat.

 

Daca vroiati sa loviti un om in suferinta prin jigniri si ironii de tot cacatul: ati reusit si asta.

 

Daca vroiati sa va "etalati" gabaritele si varsta inaintata: bre, ati reusit si asta.

 

Pe cine intereseaza ca AMADA s-a inscris la facultate sa ridice mana sus.

Pe cine intereseaza ca ANONNA are nervi sa ridice mana sus.

Pe cine intereseaza parerea lui ALICEADORE sa ridice mana sus.

 

.................................................................................... LINISTE BRE TZATZELOR! NIMENI NU RIDICA MANA!

 

PE NIMENI NU INTERESEAZA CACATURILE VOASTRE PERSONALE SI VENDETELE PURTATE INTRE VOI!

 

RESPECTATI O FEMEIE CA VOI CARE E BOLNAVA SI VEDETI-VA DE TOPICELE VOASTRE, ZANELOR!

 

Uite ca incep sa fiu tot mai indiferenta la tepele luate de altii...

Eu asta consider acest topic.

Nu conteaza ca am dat la facultate, am vazut demult ce contez aici, nu am cautat aprecieri, am aberat in momentele mele singura, dar am fost acuzata si de asta. Nu-i bai, am facut-o pentru mentinerea mea la plutirea rationalului...

Unul din motivele esecului meu a fost faptul ca de prea multe ori am ramas marcata de persoane care mi-au cautat buzunarul sau alte profite...

Raman simpatetica, dar aleg s-o fac pentru cine merita si daca vad inca o persoana similara din trecutul meu, nu mai tac.

Fie ca sunt apoi atacata, am fost si cand nu avea ce sa-mi reproseze lumea, m-am obisnuit.

Nu sunt o zana.

 

Floacasei nu ma obosesc sa-i raspund.

Link spre comentariu

Ca Pisi in sfarsit m-a banat, sa reamintesc de alegerile sale proaste e putin spus legat de acest site... 

 

Zici ca o sa scriu de nebuna de pe acest cont?  :laugh2  Dispar si eu, pe langa altii, o sa scrii la propriu singur.

On toping, am destule persoane care merita ajutate, dar eu va dau dreptate ca era mai corect sa-i bag un sul de bani unei tarfe batrane manipulatoare decat de exemplu s-o ajut pe sor-mea. N-am suflet, corect. Sunt o mare scorpie si sa nu uitam si ca sunt mare, grasa, obeza, unii sustineau ca mancam un porc pe zi, probabil pentru ca eram prea beata si nu mai stiam, de, si alcoolica.

Iar topicul asta este facut pentru o adevarata DOAMNA!

Sarumana! Vi se rupe mai mult sau mai putin de forum, doamna, acum ca nu aveti decat pe dracu' de la un timp? :)

 

Cu reclamatii va poftesc la admin.:)

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Noutatile pe scurt

-in judet nu mai e nici un hematolog din septembrie, a trebuit sa-mi caut altundeva medic

-am ales sa merg la Odorhei

-intre timp am facut ceva ce nu inteleg cum de nu mi-a trecut prin cap, am cautat dupa diagnosticul punctual de pe buletinul imunohistochimic (limfom limfoplasmocitic), am aflat ca e o forma de lnh care nu raspunde prea bine la protocoalele de chimioterapie folosite la ora actuala, deci se obtin remisii partiale, dupa care pauza, si tot asa

- m-am dus la noul doctor hotarata sa pun intrebari clare, daca tot s-a inamplat deja ca nu am fost informata corect si detaliat despre starea mea

- doctora noua m-a programat deja pt marti sa fac o biopsie noua pt ca pe buletinul histopatologic am alt diagnostic decat pe cel imunohistochimic (nici nu am cercetat, am crezut ca e confirmarea diagnosticului initial, LNH are nenumarate forme, pana si LLP mai are inca o forma  :slap2 )

-cat facem asta o sa incerce sa ma programeze pentru un auttransplant cu celule stem, avand in vedere ca dupa 11 runde de chimio am obtinut doar o remisie partiala

-si o sa pregateasca dosarul pt medicamentul Mabthera (rituximab) , care e un medicament monoclonal, si se pare ca totusi pot primi, rezultatele permit (trebuie sa fie pozitive pt o anumita proteina)

 

Am ramas nelamurita, de ce considera unii medici ca daca te informeaza ca  situatia e grava renuntam sa luptam, no, dar la asta nu cred ca pot  primi raspuns.

Sanatate multa tuturor.  :hug1

  • Like 8
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...