Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Am vazut-o logata. Sper ca e ok

Mai ciotesc cate un pic, odata pe zi sau la doua zile. Astept sa-si urmeze cursul birocratia dupa ce am sarit un hop de acest gen . Pana la sfaristul lunii n-am controale de facut, asta e bine ca nu prea am  putere pt alte calatorii. 

Sunt ok, sper sa fiu si la transplant.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Da' putere de munca mai ai? Avand in vedere starea-ti de sanatate... :s

 

Cand esti programata?

Nu.

Inca nici o programare concreta, trebuie sa sun peste o saptamana sa primesc o programare la Mures ca sa-mi ia sange pt testele HLA (cica doar atunci se poate trimite la Bucuresti), in acelasi timp facem dosarul care se depune la minister pt aprobare, apoi ajung pe lista de asteptare pt donator. Deci poate dura chiar si cateva luni pana ajung efectiv la transplant 

Pana acum am pierdut timpul cu chestii birocratice

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Nu.

Inca nici o programare concreta, trebuie sa sun peste o saptamana sa primesc o programare la Mures ca sa-mi ia sange pt testele HLA (cica doar atunci se poate trimite la Bucuresti), in acelasi timp facem dosarul care se depune la minister pt aprobare, apoi ajung pe lista de asteptare pt donator. Deci poate dura chiar si cateva luni pana ajung efectiv la transplant 

Pana acum am pierdut timpul cu chestii birocratice

Bafta Cassy, sa ti se aprobe dosarul cat mai repede. Fi curajoasa, totul va fi bine. Multa sanatate!

  • Like 7
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

No mai Cassy, inca nu te-ai lamurit cu eficienta tratamentelor clasice?

In continuare nu mi-as incredinta viata pe chestii netestate si nedocumentate. Eu am fost mai ghinionista, altii cu diagnosticul meu intra in remisie doar dupa 6 cicluri

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

In continuare nu mi-as incredinta viata pe chestii netestate si nedocumentate. Eu am fost mai ghinionista, altii cu diagnosticul meu intra in remisie doar dupa 6 cicluri

 

Eu iti doresc succes si insanatosire grabnica si sper sa fiu eu cel care ma insel.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Eu iti doresc succes si insanatosire grabnica si sper sa fiu eu cel care ma insel.

Multumesc

 

 

 

Yesss, in sfarsit sangele meu a plecat la Bucuresti

 

Miercuri primesc  port. 

Doctora vrea sa-mi mai dea tratament insa spitalul (care intotdeauna s-a ingrijit de stocul de medicamente)  a ramas fara cisplatina si inainte de ianuarie nici o sansa sa fie. Sa vad , poate reusim sa ne intelegem sa asteptam pana vin mabthera care se poate face si ca monoterapie si pt care acum facem dosar.. mda, pt comisia plii care se reuneste odata pe luna

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Draga Cassy, am numai gânduri bune pentru tine. 

Si eu iți doresc tot binele din lume. 

Daca ne-am fi aflat mai aproape as fi venit sa-ti strâng mana si sa-ti pup fruntea. 

Lupta si vei învinge! 

:)

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Sarmale o sa fie... asta-i cel mai important :D

 

Sarbatori fericite tuturor! Sanatate multa ca doresc, si va multumesc pentru tot  :hihat

Sărbători fericite stimată doamnă! 

:)

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...