Sari la conținut

ANA!! sau sex cu ANA! 0756354674


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mi scuzi Amelia. 300 pentru o finalizare la dublu. Mai scrisesera baietii si probabil de aia am uitat. Ma poti ierta?

 

Io ti iert ka iesti baiet simpatic...si cre ka acusika si restu tiau iertat.

 

Dieci, tu zici ca o fost 300, ku 2 fete, ku limbi, ku risete, ku voie buna, ku di tati ? Si nu teai pacalit ? Ca Roxana2 iti lua 450 doar sati lipiasca cauciucu pi pula si sati mai trintiasca nisti figuri, ka altciva nu stii sa faca !

 

:laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta / Bucuresti
  • Oras:Constanta / Bucuresti

 

 

Io ti iert ka iesti baiet simpatic...si cre ka acusika si restu tiau iertat.

 

Dieci, tu zici ca o fost 300, ku 2 fete, ku limbi, ku risete, ku voie buna, ku di tati ? Si nu teai pacalit ? Ca Roxana2 iti lua 450 doar sati lipiasca cauciucu pi pula si sati mai trintiasca nisti figuri, ka altciva nu stii sa faca !

 

:laugh2

 

Da m-am tampit de tot sa o sun pe aia? Vreau o femeie, nu o copila proasta care se crede diva :) 300, un numar, cu rasete de am facut febra musculara, cu tandrete,pasiune, futai de m-am exorcizat si cu o buna dispozitie care m-a tinut cateva zile bune :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

La fetele astea totul este ireprosabil!!

Bine,e posibil sa vina vreo mucoasa sa comenteze ca ai dat 300 lei si becul de la baie era ars! :)))

Dar ea nu stie ca imaginatia nu are limite si se poate balaceala si in 2 sau 3 doar cu lumina de pe hol! ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta / Bucuresti
  • Oras:Constanta / Bucuresti

Daca imi va oferi aceleasi conditii,chiar si cu un bec lipsa, poate as fi dispus. Altfel, sa fim seriosi, cine ar fi dispus sa ii dea atatia bani acelui pichinet?(i-am facut o descriere pe topicul Ellei) Si e mai romantic sa petreci timp, doar cu propria persoana pe intuneric, nu crezi?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Daca imi va oferi aceleasi conditii,chiar si cu un bec lipsa, poate as fi dispus. Altfel, sa fim seriosi, cine ar fi dispus sa ii dea atatia bani acelui pichinet?(i-am facut o descriere pe topicul Ellei) Si e mai romantic sa petreci timp, doar cu propria persoana pe intuneric, nu crezi?

Eu la fetele astea m-as duce si daca nu ar exista lift, niciun bec,niciun pat! Doar ele sa fie! ;)

La pekineaza nu ma duc ca nu-mi permit juma din viata pt 10 min...

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la cele doua caprioare, Anna si Paula.

La Anna am mai fost de vreo cateva ori inainte o stiam si stiam si serviciile pe care le ofera, este o minunatie de fata.

Am ajuns la ele dupa ce ma cam incurcasem putin, am intrat in living unde ma asteptau cele doua caprioare imbrqcate daca pot spune asa doar in lenjerie intima.

Dupa dusul de rigoare eu, apoi ele, am trecut la actiune, unde au inceput amandoua sa se joace de parca erau singurele, eu nu existam. Am intrat si eu pe treaba dupa ce m-am uitat la ele, ca deja asta micu incepuse sa fie enervant (era teapan ca o teava de tun si ma lovea in piept).

Actiunea a avut de toate pt toti 3, cu supt (ele), lins (eu si ele) si dat la ele ca in tobe, cred ca le obosisem pe amandoua (ca Paula la un momemtdat a pus-o pe Anna sa ma lucreze ca obosise si transpirase)

Sa trecem la note

intai Anna

Look 10, este o papusica, parca s-a mai ingrasat putintel.

ON 10,

NP 10,

FK 10.

Iar Paula o sa-i dau note mai mici, pt ca nu e pe gustul meu si la un momentdat ma evervat faza cu schimbatul de futut cu Anna

ON 8

NP 8

Look 8, sani cam lasati si parca avea ceva ce nu mi-a placut.

Locatie 10.

Per total e de revenit la Anna. Iar pt show este cam scump si nu a fost oau, cu as fi cum ma asteptam.

Tarif 400/h cu doua finaluri

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

NR nou PAULA - 0757622669

 

interesant de cautat pe google

 

PS: "paula" sper ca ti-ai rezolvat problema cu ametelile

 

 

 

post-172588-0-99565400-1465471968_thumb.jpg

post-172588-0-20980400-1465471969_thumb.jpg

post-172588-0-46312200-1465471969_thumb.jpg

post-172588-0-80193100-1465471969_thumb.jpg

post-172588-0-12272300-1465471970_thumb.jpg

post-172588-0-36406600-1465471970_thumb.jpg

post-172588-0-67207300-1465471970_thumb.jpg

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut.

Am avut plăcerea petrecerii unei jumatati de ora minunate cu Ana, miercuri.

Locatia: pe Pescarilor, apartamentul frumusel, peste geamurile de la dormitor este aplicata o folie neagra. Patul mare si primitor. Bruneta era ocupata si a trebuit sa astept putin in living înainte de a face dush, ca sa nu ma întâlnesc cu "colegul". Am apreciat grija fetelor. M-am intretinut cu Ana câteva minute apoi dushurile de rigoare. Actiunea petrecuta in dormitor. Ana are un trup bine definit, cu tot ce ii trebuie. Deasemenea tehnica la oral este f buna, cu atentia cuvenita partilor adiacente. Am făcut un 69 ff bun, este extrem de curata si dulce, epilata corespunzător. Am vrut putina dominare si s-a descurcat si cu asta. Am finalizat multumit in 69. Eu plătesc o ora si stau un număr. I-am spus chestia asta, pt mine este important sa nu vad cel mai mic semn de graba. A fost o experienta f buna pe care o voi repeta, poate la dublu data viitoare.

Halatul: 200 ron.

ON+69: 10

La baie aveai posibilitati de alegere intre geluri de dus.

Cu stima!

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

si ce e asa grav in asta...atata timp cat fetele nu s-au sesizat nu vad ce iei tu foc. Controleaza-ti vocabularul ca nu esti miezul din pizda!cica la adresa ta...de parca cine stie cu cine vorbesc... te simti lezat?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...