Sari la conținut

ANA!! sau sex cu ANA! 0756354674


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pe amândouă chiar, TODAY IS THE.DAY! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Parolistule...io team zis sa nu ratiezi.

 

Dak o disparut Larissa...ansiamna ka ia o vrut asa ! Moi alies ka io disparut si topingu, asa ka clar sio bagat Pisoiu coada. Si iel no fasea dicit daca il ruga Larissa. Akuma di cie o pui la colt pi Ana sati spuna ia ? Dak Larissa doria sa spuna civa...spunia ia...Ana clar ka no sa spuna nimica siemnificativ. Nui lojic ?

 

;)

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Telefon: Manipulative, crazy,powerful and a genius psycho at work!
  • Oras:Gotham
  • Telefon: Manipulative, crazy,powerful and a genius psycho at work!
  • Oras:Gotham

Parolistule...io team zis sa nu ratiezi.

 

Dak o disparut Larissa...ansiamna ka ia o vrut asa ! Moi alies ka io disparut si topingu, asa ka clar sio bagat Pisoiu coada. Si iel no fasea dicit daca il ruga Larissa. Akuma di cie o pui la colt pi Ana sati spuna ia ? Dak Larissa doria sa spuna civa...spunia ia...Ana clar ka no sa spuna nimica siemnificativ. Nui lojic ?

 

;)

amelia can i take a shit on your nipples??

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Salutare. Am vizitat-o si eu azi pe Ana o vazusem ultima data in februarie. A trebuit sa astept putin era ocupata cu curatenia. Am stat putin de vorba la un pahar de apa ea energizant dupa care am trecut primul la dus. Despre actiunea in dormitor nu incep sa insirui actiunea o sa dau notele: Aspect Ana -9, Oral-9 tot Larisssa este cea mai buna, Normal -10+ lady on top la fel ca Larisssa, FK- 10+ la mine a fost prima data, iar al 2 lea nr am terminat oral am gustat si eu putin din pasarica ei dulce are tatele mai mari decat ale Larissei.Timp aproape o ora am lasat si ceva dulce la sfarsit :)

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare. Am vizitat-o si eu azi pe Ana o vazusem ultima data in februarie. A trebuit sa astept putin era ocupata cu curatenia. Am stat putin de vorba la un pahar de apa ea energizant dupa care am trecut primul la dus. Despre actiunea in dormitor nu incep sa insirui actiunea o sa dau notele: Aspect Ana -9, Oral-9 tot Larisssa este cea mai buna, Normal -10+ lady on top la fel ca Larisssa, FK- 10+ la mine a fost prima data, iar al 2 lea nr am terminat oral am gustat si eu putin din pasarica ei dulce are tatele mai mari decat ale Larissei.Timp aproape o ora am lasat si ceva dulce la sfarsit :)

Uzzi stie?  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Ce-ai facut mah nene mah ....? Tu care erai expert in labioarele pasaricilor ,nu ai reusit sa expui deloc pe sticla ,labioarele Anei ?

 

Te credeam mai curajos ... :rax2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...