Sari la conținut

ANA!! sau sex cu ANA! 0756354674


Postări Recomandate

  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Azi trecand pe la Larisa, am avut parte de o supriza foarte placuta, si anume, ANA o fetita ( altfel nu-i pot spune mai ales ca suntem si foarte apropiati de varsta, avand in vedere ca ma consider inca un baietel care nu vrea sa se maturizeze :D ) foarte placuta si lipicioasa dar si foarte inocenta cu un zambet de milioane :D

 

 

Am ajuns in camera cu Ana si a inceput sa se napusteasca asupra mea iar eu ca prostu am stricat momentu intrebandu-o ce am voie si ce nu am, ca sa nu fie probleme pe parcurs si sa ma aflu in centrul unui moment jenant, dupa ce am distrus momentul pe care trebuia sa-l savurez trecem mai departe si incepe un oral foarte buun, insa dupa cateva momente mi-am adus aminte de pasarica si e una foarte frumoasaaaa si am vrut neaparat sa ma joc cu ea dupa ce simteam ca gogu mai avea putin pana sa termine (desi cu larisa am avut o lupta grea incercand sa finalizez dar tot nu am reusit desi hello e larisa E GREU sa pleci neterminat in fine problema am fost eu :( ) mi-am zis ca tre sa ma joc doar cu pasarica, facut damblaua si ii cer sa treaca deasupra unde a inceput sa se miste foarte bine si frumos era o priveliste foarte frumoasa acum vine bonusu muult fk foarte muult, desi se vedea ca era putin timorata dat fiind faptul ca este prima intalnire se implica foarte mult ma tragea spre ea o sarutam era foarte frumos, la final am luat-o pe la spate si am finalizat in cauciuc unde am si ramas blocat pentru cateva secunde ma simteam prea bine (eram cel putin Columb cand a descoperit America) chiar am ramas surprins placut are niste ochi foarte frumosi si blonda e talent maxim fetita <3

 

 

Ana - 10 ochii superbi, blonda, gingasa, sani fund beton piele catifelata ( ea zice ca vrea sa slabeasca mie-mi place mult si asa )

Locatie - 10 retras, apartament ingrijit, baie curata, oglinda mare, geluri de dus, prosop curat, n-ai ce sa reprosezi si daca esti carcotas

Oral - 10 ma jur n-am nimic de comentat

Normal - 10 stramta, te trage spre ea, se implica in actiune nici aici nu am ce sa reprosez

GFE - 10 fk la greu

Halat - 100 lei D2D habar n-am m-am simtit bine atat conteaza

 

Te pup, de abia astept sa ne revedem.

Drum bun.

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ahhhhh...ce incurcatura frumoasa iesea la gramada ! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ahhhhh...ce incurcatura frumoasa iesea la gramada ! :)

Ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa se-ntample :))))). Daca nu ne parasesti pana pe 27, si Ana va fi si ea tot in Ct, ne auzim. Stii ca imi doresc asta si imi dai foc. Te cam joci cu curu' gol pe langa pula sculata cum s-ar zice.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...