Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

pai am postat deja in anunturile mele poze cu sanii mei si penisul.. :))) indiferent daca aruncam poze cu mn dezbracata sau nu.. presupun ca se vede in poze ca sunt o persoana educata si curata :) oricum nu trebuie sa dam cu presupusul sau sa jignim daca nu cunoastem persoana despre care vb :P am terminat o facultate , provin dintr-o familie de oameni culti..doar ca in Romania ne lovim de prejudecati si nu pot profesa ceea ce am studiat pt ca in realitate arat ca Andreea iar in buletin ma numesc Andrei ;)

Nu ai postat nimic.   atata o poza nuda cu sani .     Nu intereseaza pe nimeni familia si  caracterul tau.

Oricum cred ca trebuie facuta o sectiune pentru transsexuali si o sesctiune total sepatata pentru travestiti.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ai postat nimic.   atata o poza nuda cu sani .     Nu intereseaza pe nimeni familia si  caracterul tau.

Oricum cred ca trebuie facuta o sectiune pentru transsexuali si o sesctiune total sepatata pentru travestiti.

:))) conteza caracterul foarte mult, daca tie nu iti pasa cu cine te intalnesti, majoritatea oamenilor apreciaza curatenia, educatia, etc, nu vreau sa spun lumii de unde provin sau ce studii am :)))  daca ti-se pare ca nu am postat nimic imi pare rau! :)

  • Minus 9
Link spre comentariu

Ma bag si eu ca musca in lapte, desi nu e locul meu, nefiind momentan atras de o experienta TS.

 

Iti dau un exemplu ca sa ma intelegi mai usor, daca ar veni la Cluj colega ta de forum Cristina, cred ca m-ar impinge curiozitatea sa ii fac o vizita, daca o sa treci tu prin Cluj...NU. De ce? pt ca eu consider ca tu te ascunzi inca in spatele pozelor si ea nu(te cred ca pozele is reale, nu de falsitatea lor te acuz). De ce faci asta? Cred ca stii si tu doar ca nu vrei sau nu iti place sa o recunosti.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma bag si eu ca musca in lapte, desi nu e locul meu, nefiind momentan atras de o experienta TS.

 

Iti dau un exemplu ca sa ma intelegi mai usor, daca ar veni la Cluj colega ta de forum Cristina, cred ca m-ar impinge curiozitatea sa ii fac o vizita, daca o sa treci tu prin Cluj...NU. De ce? pt ca eu consider ca tu te ascunzi inca in spatele pozelor si ea nu(te cred ca pozele is reale, nu de falsitatea lor te acuz). De ce faci asta? Cred ca stii si tu doar ca nu vrei sau nu iti place sa o recunosti.

Cristina este o ts foarte frumoasa, inteleg si fara sa-mi oferi exemple ;) evident ca fiecare dintre noi avem "simpatizantii" nostri :) eu sunt shemale adica urmez un tratament hormonal sanii sunt mici iar Cristina este siliconata suntem doua entitati diferite  :) daca tie ti-se pare ca ma ascund necunoscandu-ma te inseli, restul oamenilor care ma viziteaza de atatia ani nu mai au parerea asta :* parerile si placerile sunt evident impartite, nu pot fi pe placul tuturor.. :*

  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

Pai cum? Acum ceva timp ziceai ca ti ai pus implanturi si d aia nu dai sutienu jos sau nu stai in picioare. Acum zici ca faci tratament si ai sanii mici iar Cristina are silicoane?

Ce ciorapi mai bagi in sutien? Eu daca as fi moderator / admin aici, te as bana direct pt faptul ca minti si mai si iei diversi membri de prosti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai cum? Acum ceva timp ziceai ca ti ai pus implanturi si d aia nu dai sutienu jos sau nu stai in picioare. Acum zici ca faci tratament si ai sanii mici iar Cristina are silicoane?

Ce ciorapi mai bagi in sutien? Eu daca as fi moderator / admin aici, te as bana direct pt faptul ca minti si mai si iei diversi membri de prosti!

imi continui taratamentul hormonal, a fost un moment nefericit din viata mea...o poeratie nereusita, din 100 de membrii 2 sunt nemultumiti ;) Cristina are implanturi, am gresit cu ceva!??!?! nu fac pe nimeni prost sau il consider prost ..daca m-ai vizitat probabil mi-ai atins si sanii, ciorapii sunt pt a proteja picioarele nu a contura sanii :))) agresivitatea sau nervozitatea nu este un atuu forte sa sti, provoaca stari proaste si riduri. ;) este liber fiecare sa aleaga cu cine se intalneste sau nu, nu incerc sa fac pe nimeni sa ma viziteze, sunt multi oameni care ma viziteaza de multi ani fara nici un regret... iar pe site-ul mununat din buc si in toata tara sunt numai poze false cu imputiti care au parul mai mare decat tine pe corp, locuiesc mai multi in casa, etc..cu aia cum facem!?!??!   :*  atata timp cat folosesc poze reale nu gasesc motivul sa ma banezi sau sa "dai in mine" cu vorbe urate  :))) nu eu m-am postat aici ci adminul acestui site in urma caruia mi-am facut si eu un cont ;) pupy , nu mai fi suparat ca nu ajuta cu nimic :*

  • Minus 9
Link spre comentariu

ai putea sa vii si in zona bucovinei..mai exact la suceava. in timpu liberi poti vizita zona de munte,manastiri..imbini utilul cu placutul :) pupici

Tare asta...... Cred ca ai tentat-o maxim cu oferta asta..... E tot ce își dorea.... O mănăstire.... O rugăciune... O plecăciune.....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...