Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Andreea - Telefon-0721 780 370  -   Mall Vitan

Nr nou pentru WathsAPP- 0725 653 656

  Preturi pt servicii Protejate:                        

100 lei-30minute                            

200lei-60minute
300lei-90minute


ÈXTRA :
Servicii noi :  :gifs_ojos
 
100lei-ON (oral neprotejat(In functie de igiena)
100lei-CIM (doar cu persoanele foarte selectate de catre mine)   :P 

Outcall -Doar la clientii fideli,cunoscuti etc La Domiciliul tau/hotel, etc 
Programari: Sms,PM,telefonic-0721 780 370


Program
' Zilnic 10:00-22:00

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

'na seara la concetateni.

 

(re)Vizitat titulara; am citit pe undeva ca faci o "noua" recenzie, acolo unde ai mai "calcat" o data, daca s-a schimbat ceva.

 

Ei bine , ma simt indreptatit sa fac o noua recenzie, desi e a 4-5 a (nush exact) vizita

Astazi am cunoscut una din pisicute :laugh2 :138x Deci, o schimbare radicala a serviciilor!! :rax2

 

De mare angajament, pisicu'....imprietenit "la toarta" de cu am pasit in camera, si m-am apropiat de pat (...saltea, pentru cunoscatori).

Eu, care-s mort dupa chat si atmosfera (GFE, pt mine) m-am simtit perfect; tors, raspuns la mangaieri "cu burta-n sus", priviri galeshe si sagalnice, labutze de "hai inapoi" catre subsemnatu'....click instant.

Din pacate, grijulia Andreea a indepartat rapid sursa de par, sa nu "bata la ochi" acasa...

 

Ca veni vorba si de colega pisicutei, Andreea...neschimbata :clap2

 

Mi-era dor, dupa o indelungata pauza, sa ajung la un etalon (pentru mine) a notiunii de "aventura"... titulara e una din punctele mele de referinta.

Nici acum, nu am fost dezamagit....calda, vesela, primitoare, atenta la/cu mine, oaza de liniste si aventura. Dubios nu? "liniste"..."aventura"

Nush cum dreaq, dar reuseste sa le ofere pe amandoua

Povestit ce ni s-a mai intamnplat, 1-2-3 tigari +cola, cardio de 20min si stors totul din tine cu delicatetze si daruire (la OP imi venea sa ajung in "umeri-craci" numai ca umerii erau ai ei , iar LOT-ul m-a terminat rapid, ca de obicei), relax final si plecat...ideea mea de "linishte" si "aventura".

 

Recenzie siropoasa, dar cei care o frecventeaza imi vor da dreptate....

 

PS. N-am cerut si noutatile, ca nu sunt mort dupa ele, dar am inteles ca mi-am diminuat sansele de a o prinde libera, din cauza lor....prego, Andreea: prioritate noi, astia "vechi"! :laugh2 :laugh2 :laugh2

Sa-si castige veneticii dreptul la vizita... :rax2 :rax2

PPS glumeam....

  • Like 6

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Telefonul meu e Non stop deschis,ca suna lumea incontinuu,eu nu sunt Non stop....

 

Ps:In seara asta mi am inchis pravalia:)))

 

Maine dupa 12:00 -21:00!

PM nu pot sa iti dau..., de raspuns la SMS, mie unul nu mi-ai raspuns, alta modalitate de contact mai este?

Ti-as scrie o scrisoare

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Zilele astea am reusit si eu sa ajung la Andreea (desi trebuia sa fac asta de mult timp nu mi-a iesit pana acum, uneori din cauza mea alta data pentru ca facea programari pentru clientii noi doar prin PM etc...).

Ideea este ca am ajuns si am cunoscut o fata deosebita cu care m-am simtit f bine, singurul regret fiind ca o ora nu a fost de ajuns (pentru care am platit 200, fara chestiile extra).

Nu pot sa dau note detaliate dar nota generala pentru prima intalnire e 9 (acum ca ne cunoastem sunt convins ca va fi 10 data viitoare). Adevarul e ca imi facusem o alta imagine a ei din poze dar realitatea nu m-a dezamagit deloc.

 

Te pup si multumesc pentru timpul petrecut. Promit sa ne revedem.  :kiss3

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

PM nu pot sa iti dau..., de raspuns la SMS, mie unul nu mi-ai raspuns, alta modalitate de contact mai este?

Ti-as scrie o scrisoare

Buna, am liber  incepand de acum pana la 17:15, Apoi de la 18:30-22:00 :girly 

 

Ps:Cand sunt ocupata,nu am cum sa rasp la telef,sms-uri etc.Si nici secretara nu am :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

 

Zilele astea am reusit si eu sa ajung la Andreea (desi trebuia sa fac asta de mult timp nu mi-a iesit pana acum, uneori din cauza mea alta data pentru ca facea programari pentru clientii noi doar prin PM etc...).

Ideea este ca am ajuns si am cunoscut o fata deosebita cu care m-am simtit f bine, singurul regret fiind ca o ora nu a fost de ajuns (pentru care am platit 200, fara chestiile extra).

Nu pot sa dau note detaliate dar nota generala pentru prima intalnire e 9 (acum ca ne cunoastem sunt convins ca va fi 10 data viitoare). Adevarul e ca imi facusem o alta imagine a ei din poze dar realitatea nu m-a dezamagit deloc.

 

Te pup si multumesc pentru timpul petrecut. Promit sa ne revedem. :kiss3

parca nu primea necunoscuti!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Of...si ieri nu am prins loc, azi aveam timp... sa ai o zi linistita!

Buna din nou,sunt atatea fete frumoase pe forum ,disponibile,dornice sa va primeasca,nu stati dupa mine!

 

Nu ne sincronizam? ,treceti mai departe,nu stati pe loc!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

A venit căldura, e lenea cât China =)) =))

Lenea?? Eu cand lucram in weekend,voi erati la gratare si bere in parcuri:)))

 

Ps :Am Aer conditionat,si bere rece la frigider ;)

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...