Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

Exact cum ziceam la "anunturi" ca ai GRAVE PROBLEME DE COMPORTMENT.(Tocmai ai demonstrat  tuturor de pe Nimfo ca aveam dreptate..ca NU ESTI SANATOS LA CAP!

 

Nu-s plina de figuri, dar unde scuip nu mai ling.Nu ma astept sa intelegi.. :laugh2

 

Ti-am spus CLAR ca nu ma interseaza sa fiu amica ta,fa-ti amice/amici in viata ta reala nu VIRTUALA.

 

Nu ma intereseaza astfel de oameni ,doamne fereste.Am trait sa o vad si pe asta

 

 

Iti dai prea multa importanta  dar sunt alti care le place sa se bage unde nu trebuie si eu ce ar trebui sa fac sai las sa ma futa in gura nu si sa le raspund da multumesc cum primesc eu respect aici asa respect si eu pe alti si altele nu vreu atentie nu stau sa fac misto de lume de cand sunt eu pe nimfomane nu stiu daca am facut misto de cineva dar asta e lumea an care tarim o seara buna si parera ta despre mine sau fata de mine  nu o schimb ti-am vb frumos pe anunt      :hihat  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iti dai prea multa importanta  dar sunt alti care le place sa se bage unde nu trebuie si eu ce ar trebui sa fac sai las sa ma futa in gura nu si sa le raspund da multumesc cum primesc eu respect aici asa respect si eu pe alti si altele nu vreu atentie nu stau sa fac misto de lume de cand sunt eu pe nimfomane nu stiu daca am facut misto de cineva dar asta e lumea an care tarim o seara buna si parera ta despre mine sau fata de mine  nu o schimb ti-am vb frumos pe anunt      :hihat  :hihat

 

:iagree

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sal'tare la toata lumea ,  am mai facut recenzii domnisoarei asa ca am sa ma rezum doar la cateva cuvinte :)  am venit de la ea de 3-4 ore si inca ma gandesc la ea  :gifs_ojos  :gifs_ojos .... nu stiu daca as mai avea ceva de adaugat in plus fata de celelalte recenzii decat ca Andreea e o fata minunata care in compania ei te simti extraordinar de bine , la oral  chiar daca este protejat mie mi s-a parut ca este din ce in ce mai buna , la normal nu mai zic m-am simtit ca si cum as fi cu iubita .....notele mele pentru ea ar fi 10 pe linie :)

te pup dulce draga Andreea si  :inlovee  :inlovee  :inlovee

 

https://www.youtube.com/watch?v=VUkUi260Sn8

 

ps: am ales sa-ti dedic si o melodie :P 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Programari in Pm "cei noi"

Programari in Pm,sms ,telefonic doar "FIDELII"

Eu sunt vechi, dar mi-am schimbat numarul si nu-l ai.

Ii dau SMS lu' Ticutza? :blink:

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...