Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Cand vrei sa dai cu palux parchetu ala ma chemi pe mine mia m-ai ramas vro 5 litri  ;)

Multumesc,dar aici ai "vazut"si tu ca am..gresie..pozele sunt facute acum ceva timp in alta locatie :hug1

 

 

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator forfun91
Reputație: 0

Multumesc,dar aici ai "vazut"si tu ca am..gresie..pozele sunt facute acum ceva timp in alta locatie :hug1

 

 

Sa innebunesc daca m-ai tin minte ce aveai tu pe jos  :laugh2  :laugh2

 

:hug1  :hug1

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:hug1

În compartimentul unui tren, un tip era vizavi de o bruneta cu o fustă foarte scurtă. Deși face eforturi remarcabile să admire peisajul, privirea î-i alunecă inevitabil către coapsele fetei. Observă cu ușurință că tipa nu poarta chiloți și de atunci peisajul de afară devine brusc neinteresant. Tipa îl observă și îl atacă imediat:

 

- Te uiți la păsărica mea ?

- Da, îmi cer scuze!

- Oh, nu-i nici o problemă! Uită-te cu atenție că o să-ți dea un pupic.

Într-adevar, cu o încordare foarte naturală, buzele păsăricii brunetei îi trimit tipului un sărut.

- O pot face sa clipească, zice tipa, după care păsărica clipește.

Femeia îl invită lânga ea, după care îl întreabă:

- Ți-ar plăcea să bagi doua degete în păsărica?

- Hai, las-o dracului, să nu-mi spui că poate să și fluiere, îi răspunse bărbatul.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator forfun91
Reputație: 0

În compartimentul unui tren, un tip era vizavi de o bruneta cu o fustă foarte scurtă. Deși face eforturi remarcabile să admire peisajul, privirea î-i alunecă inevitabil către coapsele fetei. Observă cu ușurință că tipa nu poarta chiloți și de atunci peisajul de afară devine brusc neinteresant. Tipa îl observă și îl atacă imediat:

 

- Te uiți la păsărica mea ?

- Da, îmi cer scuze!

- Oh, nu-i nici o problemă! Uită-te cu atenție că o să-ți dea un pupic.

Într-adevar, cu o încordare foarte naturală, buzele păsăricii brunetei îi trimit tipului un sărut.

- O pot face sa clipească, zice tipa, după care păsărica clipește.

Femeia îl invită lânga ea, după care îl întreabă:

- Ți-ar plăcea să bagi doua degete în păsărica?

- Hai, las-o dracului, să nu-mi spui că poate să și fluiere, îi răspunse bărbatul.

Tare bancu am lesinat de ras  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator forfun91
Reputație: 0

Salutare  :hihat

 

Am avut si eu placerea sa o cunosc pe Andreea cu ceva timp in urma,ce pot sa va zic este o femeie deosebita,comportamentul ei este unul foarte bun fata de client.

Mi-am facut programare prin PM la ora care doream si cat vroiam sa stau,pana aici no problem! De aici incepe partea amuzanta  :laugh2

Ajung pe calea vitan m-ai precis in fata la mall,o sun ca sa-mi comunice nr,bl,etc....

Fiind seara si eu cam obosit am inteles adresa gresit si in loc sa ma indrept unde trebuie am luat-o in sens invers  :laugh2,merg eu ce m-ai merg cu ea in telefon bineinteles  o intreb din nou reperele,eu nu vedeam nimica din ce-mi zicea ea.

Pana la urma bag adresa pe GPS sa vad m-ai exact unde se afla si cand am vazut eu unde ma aflu si unde trebuia sa ajung am zis FACK!!!

Intr-un final ajung,asta dupa 30 de minute de conversatie cu ea la telefon.

Am urcat la ea in apartament,am facut cunostinta,am glumit putin pe tema intarzieri mele,am m-ai stat putin de vorba si dupa am fugit la dus pentru reimprospatare.

Apartamentu este curat,la baie gasesti m-ai multe tipuri de geluri de dus,prosop curat, nu am ce zice aici i dau nota 10.

Si acuma inapoi in camera de actiune!

A inceput putin sa se joace putin cu soldatelu pana a luat pozitia de "dreptii" a montat prezervativu si a inceput la oral.

Dupa care am inceput la normal,am schimbat vreo 3 poziti timp de 20 de minute,daca am vazut ca nu dau nici un semn ca termin i-am zis sa ne oprim,oboseala incepea sa ma cuprinda din ce in ce m-ai mult si nu avea rost sa m-ai continui.

Pentru mine a fost o experienta placuta chiar daca nu am reusit sa termin si cu siguranta o sa m-ai trec pe la ea.

 

Note: 9 per total

Tarifu:150/lei ( achitati la inceputu intalniri din propria initiativa)

 

Te pup Andrea si toate cele bune!

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...