Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

'na seara la lume,

 

iar n-am somn :blushing2  dar am palika :laugh2 

 

Fost ieri la "Aka" ... dap, cam asa trebuie sa spun...nu "Andreea" nu "Rebeca"...."Aka"

Adica, am fost prima data la ...."Andreea" si m-am simtit intr-un fel care m-a facut sa merg si a doua oara. Atunci, am dat de ...."Rebeca" (sau, alegeti voi ordinea) si primirea+actiunea a fost peste ceea ce asteptam eu.

Iar ieri...cred ca a fost "Aka"....care m-a uimit si mai mult.

 

Ce sa zic...nu ma consider chiar asa important, si nici unic...deci ma gandesc ca nu-si bate nimeni capul cu mine, cand ne revedem din 2 in 3 luni, sa isi aduca aminte de "preferinte".

La prima intalnire, Andreea mi-a aruncat un "acum stiu cum iti place, si data viitoare asa va fi..." dar am zis ca e "marketing".

La tura a doua, "Rebeca" m-a lasat masca cu coafura, si si-a amintit perfect "...cum iti place..."

Ieri, m-a primit cu acelasi look si aceeasi coafura ca data trecuta dar....cu body-ul plasa. Iar mi-a cazut fata (ca urmare, am pus-o sa nu il dea jos pentru nimic in lume) :maninlove

 

Dar nu asta m-a dat gata, cat faptul ca, trecand noi la harjoneala in vederea OP-ului (aici, cu regret am dat un picut plasa la o parte...dar doar pentru sani, sa ma joc si sa ma "joace" cu ei :blushing2 )

dupa ce l-a intaratat pe junior, cu pupicei, mangaieri si soapte/rasuflari fierbinti, se tot foia si parca-i lipsea ceva. Am reactionat tarziu, ca deja pluteam in vartejul senzatiilor, dar am reusit sa observ schimbarea si sa intreb ce s-a-ntamplat.

Raspunsul m-a lasat iar, masca...."caut ceva sa-mi prind parul, ca am citit ca ti-a placut cu parul strans!" :slap2 :slap2 ...omg...fir-as al mamii

Adik dupa ce de la o vizita la alta pastreaza ceea ce "vede" pe mine ca imi place, mai "fura" si din literatura subsemnatului, sa-mi fie "si mai bine!" :clap2 :clap2Ce sa mai zic...m-a topit tot.

Dar am reusit sa o conving sa-l lase asa, ca la ea tocmai mangaierile cu parul si cu sanii sunt cele care-mi plac, in afara OP-ului propriu-zis...la OP-ul ei sunt ca mecanicii aia 2: inchid ochii...auz, miros...ma rog, "simtzurile" e baza, altele decat "privitul"

 

:offtopic ...dar nu ma pot abtine, ca-mi place la nebunie (de-aia am parafrazat mai sus). Cine n-o stie, e dementiala: 

 

 

 

Si, ca sa inchei, iar m-a facut praf in 2 timpi si 3 miscari cu LOT-ul...si venisem pregatit sufleteste si incrancenat sa rezist, fir-ar sa fie :@

 

 

Note nu mai dau, ca nu s-a mutat, nu s-a "flescait" si nici nu s-a blazat, ca sa nu tina cont de igiena/parfumare/machiaj/coafura; ramane atitudinea, felul ei de a te primi si actiunea...si mi-e ca o bag, ca pe Nadia, in istorie (+ ca e greu sa fii obiectiv, la ora asta).

 

Cam asta am avut de zis...

Respecte la lume :hihat

  • Like 7

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
Vizitator craiovaucv
Reputație: 0

 

 Programari:SMS/PM/Telefonic         Telefon0721 780 370       

 

Locatie:Mall Vitan

 

120lei/30minute

200lei/60minute

300lei /90minute

 

Devi buna pe zi ce trece :hug1

De fiecare data reusesti tu sa ma impresionezi cu ceva andreea draga :kiss3

Sa ne revedem sanatosi abia astept acel moment

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...