Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

 

Regret enorm ca nu am facut cunostinta fata in fata,noi am avut o prietenie virtuala reusita.Printre fetele de pe forum exista(nu sunt unica)si prietenii care nu se lasa cu tavaleala.Nu as renunta la o prietenie pentru banuti (astia sunt facuti sa circule).Cam greu de crezut,dar nu imposibil.

 

:movingthem1  :movingthem1  :movingthem1

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:duc cu sorcova
  • Oras:duc cu sorcova

Stai linistit dragul meu - ca la 300 lei ora sunt ca si pensionata :laugh2 :laugh2 :slap2

 

Si linistita din punct de vedere psihic pentru ca oamenii cu care ma intalnesc sunt de cea mai buna calitate :rax2

stiu, tanti. doar mai glumesc si eu. :) daca erai cu vreo 10-12 ani mai tanara ti-as fi impins si o pula cu sete :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

stiu, tanti. doar mai glumesc si eu. :) daca erai cu vreo 10-12 ani mai tanara ti-as fi impins si o pula cu sete :laugh2

pe buneeee, :thinkingFIULE  :girly

 

Problem in acest caz la tine!!!trebuia sa te ingrasi cu alea 10-12 Kg(nu ani)ca sa ajungi in asternut cu mine :rockettes-1  :rockettes-1  :rockettes-1 

 

:pimp  :pimp  :pimp 

Link spre comentariu
  • Oras:duc cu sorcova
  • Oras:duc cu sorcova

pe buneeee, :thinkingFIULE  :girly

 

Problem in acest caz la tine!!!trebuia sa te ingrasi cu alea 10-12 Kg(nu ani)ca sa ajungi in asternut cu mine :rockettes-1  :rockettes-1  :rockettes-1 

 

:pimp  :pimp  :pimp 

cu grasime? beax  :rax2 am investit in corpul asta de invidiat

sunt tare ca o stanca... numai fibra  :bandit

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

acum cu ce... ti-am si aratat cred :))))

 

app... cand iesim la un suc ca intre prieteni. nu am pretenii de dragoste, ca dino =))))

nu beau suc ca simt rujina  :laugh2 nu ies ca nu raspund de actiunile la care te pot supune :no2 iar de aratat,nu mi-ai aratat'o deoarece sunt adepta fapte nu labareala, :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea pula mea
  • Oras:unde vrea pula mea

Printre fetele de pe forum exista(nu sunt unica)si prietenii care nu se lasa cu tavaleala.Nu as renunta la o prietenie pentru banuti (astia sunt facuti sa circule).Cam greu de crezut,dar nu imposibil.

 

:movingthem1  :movingthem1  :movingthem1

Dacă tu,in sfârșit ai ajuns la concluzia asta,ai făcut un mare pas înainte

Link spre comentariu
  • Oras:duc cu sorcova
  • Oras:duc cu sorcova

nu beau suc ca simt rujina  :laugh2 nu ies ca nu raspund de actiunile la care te pot supune :no2 iar de aratat,nu mi-ai aratat'o deoarece sunt adepta fapte nu labareala, :blushing2

poti sa ma supui la orice, ca sunt proiectat sa rezist, doar sunt moldovean.

nu ai tu imaginatie cate pot indura eu. :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dacă tu,in sfârșit ai ajuns la concluzia asta,ai făcut un mare pas înainte

stai cuminte pretene  :blushing2 

 

poti sa ma supui la orice, ca sunt proiectat sa rezist, doar sunt moldovean.

nu ai tu imaginatie cate pot indura eu. :laugh2

se poate,si io mi's olteanca  :girly

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

intotdeauna am fost cuminte

App,nu mai ingrosa anumite cuvinte si foloseste-le corect,ca nu ma sperii

ingros ce vreau/cand vreau,da sfaturi intelepte altora-ca nu ma intimidezi  :girly

Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea pula mea
  • Oras:unde vrea pula mea

ingros ce vreau/cand vreau,da sfaturi intelepte altora-ca nu ma intimidezi  :girly

Nu ti-am dat sfaturi,cu atat mai putin ideea de a te intimida.Daca vrei sa ne luam gura-n pula ,spune-mi,am disponibilitate

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ti-am dat sfaturi,cu atat mai putin ideea de a te intimida.Daca vrei sa ne luam gura-n pula ,spune-mi,am disponibilitate

ma incurcasi maica nu fac parte din brigada...eu am disponibilitate pt lucruri mai importante nicidecum pintru ciorbita albita cu organe :no2

Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea pula mea
  • Oras:unde vrea pula mea

ma incurcasi maica nu fac parte din brigada...eu am disponibilitate pt lucruri mai importante nicidecum pintru ciorbita albita cu organe :no2

de parca organele nu ti-ar fi cunoscute

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...