Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iesi ma in plm,n-ai rezistat,nu?

ai mai Domnule Pula,tu pe toata lumea bagi....sunt satula de bagat din limba... ia mai baga-te in seama pe alt topic,pe bune intreci limita

Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea pula mea
  • Oras:unde vrea pula mea

ai mai Domnule Pula,tu pe toata lumea bagi....sunt satula de bagat din limba... ia mai baga-te in seama pe alt topic,pe bune intreci limita

pai fai in plm,cand esti tare-n gura gratuit,suporta in plm,ca pana la urma nu te-am jignit,daca erai fata desteapta  observai ca toate postarile sunt la caterinca.Dar tu nu esti proasta destul daca nu esti si fudula.L-ai mai bagat si pe fraieru asta in discutii

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

pai fai in plm,cand esti tare-n gura gratuit,suporta in plm,ca pana la urma nu te-am jignit,daca erai fata desteapta  observai ca toate postarile sunt la caterinca.Dar tu nu esti proasta destul daca nu esti si fudula.L-ai mai bagat si pe fraieru asta in discutii

fraer e copilu mamicii tale ma tantalaule 

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pai fai in plm,cand esti tare-n gura gratuit,suporta in plm,ca pana la urma nu te-am jignit,daca erai fata desteapta  observai ca toate postarile sunt la caterinca.Dar tu nu esti proasta destul daca nu esti si fudula.L-ai mai bagat si pe fraieru asta in discutii

da tu cine dracu de smecher esti mey???

 

TU crezi ca daca ai tinut de cosciugul mamei mwele iti accept orice,mars de javra nenorocita ai imputit tot forumul cu nesimtirea care zace in tine!!!

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pai fai in plm,cand esti tare-n gura gratuit,suporta in plm,ca pana la urma nu te-am jignit,daca erai fata desteapta  observai ca toate postarile sunt la caterinca.Dar tu nu esti proasta destul daca nu esti si fudula.L-ai mai bagat si pe fraieru asta in discutii

Proasta e aia care iti accepta tie nebunia,eu nu ma inscriu in categoria asta,uiti ca ai fost REFUZAT???

Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea pula mea
  • Oras:unde vrea pula mea

da tu cine dracu de smecher esti mey???

 

TU crezi ca daca ai tinut de cosciugul mamei mwele iti accept orice,mars de javra nenorocita ai imputit tot forumul cu nesimtirea care zace in tine!!!

fa ,javra sa-i zici cui vrei tu,nu mie,iar daca tot esti tu asa de tare in gura cu fraierul tau,va astept unde vreti voi,cand vreti voi

Sau vreti sa vin io la voi?

Pai plm,tu chiar esti retardata? te pui cu mine? il mai bagi si pe prost la mijloc

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

te ataci? mai vb peste vreo luna asa.

app,nu credeam ca pe forumul asta pot fi doi prosti atat de mari

va meritati

bai laba trista , crezi ca esti vreo mare scula sa stau eu aici sa vb cu tine peste o luna ? te crezi vreo marca de blugi sau ce cacat ?

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

te ataci? mai vb peste vreo luna asa.

app,nu credeam ca pe forumul asta pot fi doi prosti atat de mari

va meritati

Mori de invidie te crezi mare destept de aceea te ocolesc oamenii,te bagi in zeama altuia  :rax2

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

fa ,javra sa-i zici cui vrei tu,nu mie,iar daca tot esti tu asa de tare in gura cu fraierul tau,va astept unde vreti voi,cand vreti voi

Sau vreti sa vin io la voi?

Pai plm,tu chiar esti retardata? te pui cu mine? il mai bagi si pe prost la mijloc

Supt cces la beut

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

fa ,javra sa-i zici cui vrei tu,nu mie,iar daca tot esti tu asa de tare in gura cu fraierul tau,va astept unde vreti voi,cand vreti voi

Sau vreti sa vin io la voi?

Pai plm,tu chiar esti retardata? te pui cu mine? il mai bagi si pe prost la mijloc

ai de grija sa nu te calce vaca neagra .... 

Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea pula mea
  • Oras:unde vrea pula mea

Proasta e aia care iti accepta tie nebunia,eu nu ma inscriu in categoria asta,uiti ca ai fost REFUZAT???

ce plm m-ai refuzat tu pe mine? esti chiar cu tupeu aiurea...

Vrei sa vorbim despre ce si cum? zi,ca am disponibilitate si dovezi,Ti-am mai spus,stai cumintica ca nimeni nu are nimic cu tine,iar daca nu tii la caterinca,nu posta

Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

bai laba trista , crezi ca esti vreo mare scula sa stau eu aici sa vb cu tine peste o luna ? te crezi vreo marca de blugi sau ce cacat ?

oltean cu clanta mare,fapte ciuciu

Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea pula mea
  • Oras:unde vrea pula mea

bai laba trista , crezi ca esti vreo mare scula sa stau eu aici sa vb cu tine peste o luna ? te crezi vreo marca de blugi sau ce cacat ?

stai cuminte cumetre,invata macar sa nu te bagi ca prostu in discutiile altora

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...