Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Foarte inteligent raspuns. De fapt, la ce sa ne asteptam de la aplaudacii pseudodoamnei? In fapt, nu ai dat niciun raspuns la ceea ce am scris eu, din simplul motiv ca nu ai ;) 

Posesor de fund, poate da. Foloseste-l cu incredere, sigur se gasesc doritori p-aici sa ti-o traga. Mie-mi plac femeile, asa ca mai cauta.

Posesor de coaie? Nu prea =))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte inteligent raspuns. De fapt, la ce sa ne asteptam de la aplaudacii pseudodoamnei? In fapt, nu ai dat niciun raspuns la ceea ce am scris eu, din simplul motiv ca nu ai ;)

Posesor de fund, poate da. Foloseste-l cu incredere, sigur se gasesc doritori p-aici sa ti-o traga. Mie-mi plac femeile, asa ca mai cauta.

Posesor de coaie? Nu prea =))

MARS !!! :shrk 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Termenul de "taran" nu cred ca e o jignire, in schimb marlanii lingai ca tine fac tot posibilul pentru a arata tuturor calitatile lor. Ce ti-a displacut la comentariul meu? Ti se pare nereal? Ai vreun argument sa-l combati? Da-mi voie sa ma indoiesc ;)

aratare=stafie,fantoma;halucinatie,vedenie-cam asta iti este caracterizarea completa mey tiuga  :slap2  :slap2  :slap2

 

 

Culmea prostiei :sa te caci de la etaj si sa coboare o tiuga sa-l prinda in gura. :girly

Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Buna dimineata tiuga  :slap2

Ti se pare ca vorbea cineva cu tine sau ai simtit pur si simplu nevoia sa te bagi in seama? Stiu ca nu te prea duce capul, dar totusi intelege ca ar fi mai bine sa-ti vezi de treaba ta, fara sa te bagi in discutiile oamenilor mari. Pe mine nu ma mai interesezi nici macar fizic. Asa ca ramai cu pularaii tai care sunt la acelasi nivel cu tine sau care au, pur si simplu, pizda pe ochi. Ideea de baza ar fi sa-ti vezi lungul nasului, asta doar daca poti intelege asta, lucru de care sincer ma indoiesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ti se pare ca vorbea cineva cu tine sau ai simtit pur si simplu nevoia sa te bagi in seama? Stiu ca nu te prea duce capul, dar totusi intelege ca ar fi mai bine sa-ti vezi de treaba ta, fara sa te bagi in discutiile oamenilor mari. Pe mine nu ma mai interesezi nici macar fizic. Asa ca ramai cu pularaii tai care sunt la acelasi nivel cu tine sau care au, pur si simplu, pizda pe ochi. Ideea de baza ar fi sa-ti vezi lungul nasului, asta doar daca poti intelege asta, lucru de care sincer ma indoiesc.

Limpezeste-ti ochii si taci,nu eu te-am invitat sa intrii la mine pe topic sa te faci de ras,eu doar te provoc in continuare(cine ma linge si eu nu simt,incerc sa tin pasul cu el sub o alta forma).

O zi agreabila in continuare, :girly

post-100350-0-90139800-1447332334_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:in cramă
  • Oras:in cramă

Ti se pare ca vorbea cineva cu tine sau ai simtit pur si simplu nevoia sa te bagi in seama? Stiu ca nu te prea duce capul, dar totusi intelege ca ar fi mai bine sa-ti vezi de treaba ta, fara sa te bagi in discutiile oamenilor mari. Pe mine nu ma mai interesezi nici macar fizic. Asa ca ramai cu pularaii tai care sunt la acelasi nivel cu tine sau care au, pur si simplu, pizda pe ochi. Ideea de baza ar fi sa-ti vezi lungul nasului, asta doar daca poti intelege asta, lucru de care sincer ma indoiesc.

Te agiti degeaba.Femeia traieste cu impresia ca este singura pizda pe pamant,si culmea si desteapta.Mai era una pe aici la fel

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Noi o facem sa se creada singura pizda de pe pamant si daca nu avem la indemana o Carmela Bing sau Ava Devine una ca Ika devine vedeta noastra iar ea isi joaca rolul.

Fara noi ele nu ar exista,ar fi niste femei oarecare precum vanzatoarea de la supermaket pe care o uiti dupa 30 de secunde.

Ele ofera ceva ce noi adoram si nu gasim in piata la kg,de aici diferenta pentru care unele se cred mai mult decat sunt si poate asa le vedem noi pentru ca ele in realitate sunt fix ceea ce sunt si nimic mai mult,este o chestiune doar de perceptie.

Pe de alta parte oricarei femei ii place si adora sa fie particulara,nepretuita,unica in anumite situatii,este in gena lor,asa sunt ele,trebuiesc luate ca atare.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...