Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Domnule Examinator,

 

si eu cu fixatia mea, a țîșnit lapte din Doamnă, că în mod cert ea a scos untul din tine. Altfel felicitări si la mai mare, multe......iete, imi bate cordul!!!

Domnule, Amalech,

nu tasni nimiic . :laugh2

dar pot sa-ti spun, ca ne-am simtit foarte bine.

Link spre comentariu
Vizitator marian1691
Reputație: 0

Sex la superlativ !!!

 

Programarea la IKA bine știută de noi toți, unele mici probleme la ajuns la ușă. M-am invartit un pic pe etaj dar am găsit.

Nu sunt un mare lăudăros dar la fiecare vizită domnișoara ma face sa ma simt un zeu al SEXULUI.

Am ajuns si am fost invitat la un pahar de apa sau suc. Pot spunee ca m am așezat la masa și mandretea a început sa se trezească si daca nu fugeam repede la duș acolo as fi avut prima finalizare*(am preferat dușul).

In mica garsonieră o căldura de Îți vine sa stai numai in peleul gol.

Revenit de la dus m am așezat la aceeași masa si duduia in poala mea si de aici totul este o adevarata furtuna in deșert.

Am rămas un pic dator si trebuie să recunosc nu am mers la negruta in vizita sa ii trag si ei cateva limbute, in schimb IKA nu stiu daca exista loc care sa fi scapat ne lins.

 

NOTE : 11 Plus

Amenda : 200 tigrisori

Nu vreau sa ma lungesc sa va plictisesc. Cei care nu ați fost la IKA faceți bine si vizitati o. Cei care am fost ne putem numi niște norocoși ai sorti si nu glumesc.

 

Te pup IKA !!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

How about Sunday?

Vorbeste dragul meu limbuta ROMANA,ca io mi's fata de la tara  :blushing2 aruncata cu prastia in Capetala  :rockettes-1

 

 

Nemeresc io ceva acolo,da nici de-a naibii nu iti raspund na  :girly 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...