Sari la conținut

Vizitator vidar

Postări Recomandate

Vizitator vidar
Reputație: 0

Dragi confrati ai placerilor carnale,Mai corect era terra-teapa da’ m-am gadit ca poate o sa citeasca si Izabela post-ul si s-ar putea sa creada ca „terra-teapa” e o chestie de bine... Dar s-o luam de la inceput.Ieri sun la telefonul din titlu; imi raspunde demoazela; imi da indicatiile de rigoare si ajung la locatie. Adresa este pe bd. Decebal, intre Scarpe Diem si Mossano la et 5. Sun la usa si imi raspunde o fata bruneta cu parul lung, ten masliniu (posibil arapina) draguta la fata, incaltata cu pantofi cu toc si imbracata intr-un fel de furou negru semitransparent care ar fi trebuit s-o faca sa para slaba. Ma conduce intr-o camera mobilata cu pat, canapea, un fotoliu, o masuta si un televizor. Pe pervazurile ferestrelor si imprastiate prin camera erau aprinse vreo 10-12 lumanari (genul care se vinde la sac). Toate ferestrele erau acoperite de draperii pentru a lasa cat mai putina lumina sa patrunda in camera. Si aici se opreste partea placuta a experientei meleDesi atmosfera ar fi trebuit sa fie idilica, aveam un sentiment nasol asa ca ma hotarasc sa clarific tarifele si serviciile pentru a nu exista nici o neintelegere. Astfel aflu ca fata presteaza: oral cu DT, fara CIM, normal, masaj si mici fantezii (imi tot spunea: cunilingus, cunilingus... Eu ma gandeam: pisicuto cunilingus poate ti-o place tie da’ o sa-ti faci singurica...daca esti suficient de flexibila...). Toate serviciile pentru:- 200 lei aproximativ o ora, doar vrem sa ne simtim bine, precizeaza fata si continua: pentru ca e prima oara cand vii la mine oralul trebuie sa fie protejat. Si totusi am ramas. Da, stiu, n-am scuza...Ma rog, trecem la actiune. Demoazela se extrage din furou si pantofi si dezamagire crunta: descopar o fata grasuna, cu burta, sani lasati si fese plate si deformate. Incepe un oral mecanic (de fapt un fel de masturbare cu Micutu’ in gura) facut de parca ii aduceam aminte de toate datoriile. DT era reprezentat de momentele cand introducea in gura tot glandul... Dupa doua minute a obosit asa ca trecem la normal. Schimbam vreo trei pozitii si dupa inca 15 minute ce credeti ca se intampla? Iese din p**a si-mi zice: - Gata, m-am iritat acolo jos! - Ce-ai facut???- M-am iritat!!! Pai ce, tu te duci la femeie ca sa te simti bine sa ca s-o chinuiesti?- Pai eu incepeam sa ma simt bine...- Da , da’ dureaza prea mult- Aaaa... si cat ar trebui sa dureze?- Am impresia ca ma iei la misto!- Nu tzutzurel, nu te iau... Fata pare sa se gandeasca profund inainte de a continua discutia. Ma ingrijorez o clipa la gandul ca s-ar putea ca efortul sa-i provoace durere, dar nu, alarma falsa.- 10 minute, zice ea. Atat le trebuie pentru o finalizare barbatilor care vin la mine. Nu stau ca tine...- Pe bune? Hmm...- Ma iei la misto?- Nuuu, nu mi-as permite...Ma rog, dupa dialogul acesta care evident mi-a „crescut la maxim” interesul pentru actiune, regina sexului platit imi face o mare favoare si consimte sa continue cu un oral/manual pana la finalizare. Inutil sa va mai spun ca oralul era de fapt un HJ efectuat cu un plictis maxim dar cu intentia clara de a-mi remodela partea inferioara a corpului. Aveam senzatia ca in opinia Izabelei nu-mi sta bine cu Micutu’ intre picioare si ca face tot posibilul sa-l zmulga de acolo. Totusi, chiar si in aceste conditii vitrege reuseste sa termine. Pentru toaletarea imediata fata imi inmaneaza, ce credeti? Servetel umed, prosop de hartie, servetele? Nu, hartie igienica. Nu-i asa ca e o draguta? Ma duc la baie, iar cand ma intorc o gasesc pe micuta imbracata intr-un maieu moartea pasiunii si incaltata cu papuci de casa. Mai mult decat atat, toate lumanarile erau stinse; nu meritam sa le tina aprinse pana la sfarsit...- Cum procedam cu a doua finalizare? indraznesc eu o intrebarePasarica ridica o spranceana si-si revarsa dispretul asupra mea:- Da’ ce, tu mai vrei si a doua finalizare? Dupa ce m-ai tinut atata?? Nu ti-am zis ca m-am iritat???- Daa, esti iritata... dar banii i-ai luat pentru o ora...- Pentru aproximativ o ora, ma corecteaza ea si continua: asta e!- Aaaa, si tu aproximezi ora la 36 de minute cat am stat eu?- ...- Bine, zic eu, ziceai ca faci si masaj. Hai sa continuam cu masajul- Offf! Intinde-te pe burta!!De frica sa nu primesc si o scatoalca, ma conformez rapid. Prestatoarea se aseaza deasupra mea dupa care simt niste frectii pe ceafa si niste ciupituri anemice pe spate. Timp de 1 minut.- Gata! zice ea- Asta-i tot? risc eu o intrebare, desi banuiam raspunsul- Da! Tu ce-ai vrea? Am terminat!!N-o mai lugesc, m-am imbracat si pe-aici ti-e drumul.Concluzie: fata draguta doar la fata, corpul pe cale de descompunere, prestatie pe care as nota-o negativ (daca asa ceva ar fi posibil), atitudine de genul „fuck off”. Singura chestie ok in toata aceasta ecuatie este locatia.As recomanda-o, dar nu am dusmani pe care sa-i urasc atat de profund...S-auzim numai de bine!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

IZABELLA, 1.71 m, 50 kg, 21 ani, fundulet periculos de obraznic, sani nr. 3, te astept alaturi de mine pt a-ti provoca cele mai extravagante placeri: sex normal, oral, deep, 69, uro, dominare, mici fantezii 0721.465.244

post-1-133409734973_thumb.jpg

post-1-133409734975_thumb.jpg

post-1-133409734976_thumb.jpg

post-1-133409734978_thumb.jpg

post-1-133409734979_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...