Sari la conținut

0725445847 Gratiela


Vizitator scrat

Postări Recomandate

Vizitator scrat
Reputație: 0

Asa cum am promis am fost si revin cu detalii despre colega Ginei, pe Gratiela. Fiind in Ploiesti si avand putin timp liber am zis sa nu ratez si intalnirea cu Gratiela sa vad cum se comparta fata asta plinuta si rubiconda. Zis si facut, am purces spre locatie.Locatie : aceeasi cu a Ginei, pe Str. gageni, un apartament cu 2 camere la parterul unui bloc, baie curata, slapi, prosop curat scos din dulap, singura problema pentru unii poate fi salteaua din dormitor unde se desfasoara ostilitatile.Aspect : tipa pufoasa (grasuta), 22 de ani, cam 1.65 si circa 85 kg, imbracata intr-un furouas sexi, scurt si incaltata in sandale cu toc cui de 10 cm, sanii mari, putin lasati dar foarte moi si pufosi cu areole mari.Prestatie : oral neprotejat foarte bun cu DT la greu, face CIM, se poate finaliza cum doreste clientul, se uita frumos in ochii tai in timp ce o suge, sex normal in orice pozitie, (nu este sictirita, geme frumos, are initiativa), nu refuza nicio pozitie, se misca bine. Pretul : 70 ron/ fin si 120 ron/ ora.Note : oral = 10, normal = 9, GFE = 9, accepta cum am zis CIM, COF, COB, accepta FK si il intretine, acorda atentie sporita si coitelor. Anal nu am intrebat pentru ca nu sunt curios.In concluzie RECOMAND celor amatori de plinute tinerele care nu comenteaza la nimic din ce ii ceri sa faca. Din pacate nu exista poze, numai daca ea doreste sa-si faca si sa-si puna aici in thread.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator b3b31981
Reputație: 0
Asa cum am promis am fost si revin cu detalii despre colega Ginei' date=' pe Gratiela. Fiind in Ploiesti si avand putin timp liber am zis sa nu ratez si intalnirea cu Gratiela sa vad cum se comparta fata asta plinuta si rubiconda. Zis si facut, am purces spre locatie.[b']Locatie[/b] : aceeasi cu a Ginei, pe Str. gageni, un apartament cu 2 camere la parterul unui bloc, baie curata, slapi, prosop curat scos din dulap, singura problema pentru unii poate fi salteaua din dormitor unde se desfasoara ostilitatile.Aspect : tipa pufoasa (grasuta), 22 de ani, cam 1.65 si circa 85 kg, imbracata intr-un furouas sexi, scurt si incaltata in sandale cu toc cui de 10 cm, sanii mari, putin lasati dar foarte moi si pufosi cu areole mari.Prestatie : oral neprotejat foarte bun cu DT la greu, face CIM, se poate finaliza cum doreste clientul, se uita frumos in ochii tai in timp ce o suge, sex normal in orice pozitie, (nu este sictirita, geme frumos, are initiativa), nu refuza nicio pozitie, se misca bine. Pretul : 70 ron/ fin si 120 ron/ ora.Note : oral = 10, normal = 9, GFE = 9, accepta cum am zis CIM, COF, COB, accepta FK si il intretine, acorda atentie sporita si coitelor. Anal nu am intrebat pentru ca nu sunt curios.In concluzie RECOMAND celor amatori de plinute tinerele care nu comenteaza la nimic din ce ii ceri sa faca. Din pacate nu exista poze, numai daca ea doreste sa-si faca si sa-si puna aici in thread.
http://www.ploiestiservicii.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/bruneta-voluptoasa/1060
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

I visited Gratelia today in her new location in crisan. The girl is great, I stayed for 1 number 70ron, only as I didn't have time to stay more. GFE is through the roof, do not visit if you like your girl petite, this she is not but her service was fantastic. Oral without condom, does cim but I did not. Normal in a few positions. Next time I will visit her colleague Gina

Location 6

Oral 9.5 deep and paid attention to surrounding area

Normal 9 has a nice tight pussy

Anal does not do

GFE 10

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: mr.john_doe2010
  • Oras:Prahova, Ploiesti
  • Telefon: mr.john_doe2010
  • Oras:Prahova, Ploiesti

Luni seara impreuna cu un prieten ne -am hotarat sa ne rasfatam si am sunat la Gratiela si Gina ...

Noua locatie este prin zona Paltinish ...

Am ajuns , am facut dush, si la imparteala frateasca am picat cu Gratiela ... sani imensi, pufoasa, cur tare mereu zambitoare ... inclusiv cu ea in guritza ...

A inceput cu un oral fenomenal... adanc apasat si foarte ud, apoi a linso toata ca pe o inghetata ....

Normalul a stat sub ... afirmand ca Ahmed e prea gros... si dai bataie ....:D

Oral : 10 ( superb)

Normal: 8 (nu am avut timp de prea multe pozitii caci ne grabeam)

 

La mai mare si mai tare frati confutadori !!!

Link spre comentariu

Am vizitat pe Gratiela si pe Gina impreuna, astfel trec si aici postarea din topicul Ginei.

In urma postarii Cautatorului, am vizitat si eu, nu doar pe Gina, ci si pe Gratiela.

Firul:

Eram deja in Ploiesti. Sun, raspunde, cred ca Gina., vorbim sumar la telefon, stabilim detaliile si plec spre locatie. Tocmita la telefon o ora cu doua fete.

Ajung relativ dificil la adresa, sunt intampinat de amandoua damezele. Prezentare, putina vorbarie, cand mi-aduc aminte ca am uitat florile in masina. Ma scuz putin ca am uitat ceva in masina si dispar, evident au zis ca ori sunt nebun, ori nu mi-a placut.

Revin cu florile(cate o floare pentru fiecare), moment in care Gina, cea blonda, a reactionat intr-o maniera mai mult decat tandra, pupici, imbratisari, etc. Fara sa-mi dau seama, am pomenit de nume, Gina si Gratieala, asa ca am fost intrebat de unde stiu de ele - forumul.

In timpul cat am fost dupa flori aparuse alt client ce voia pe Gina, normal ca l-a primit, deh, eu plecasem fara sa spun nimic, asa ca am astept pret de 20 min la bucatarie cu Gratiela, cea mai durdulie. Putin discutie de complezenta. Pleaca cel ce a venit peste mine.

Schimbam locul de vorbarie cu sufrageria. Acolo detaliem mai multe, in mod special despre cei ce le-au vizitat si au postari pe forum. Stabilim pretul pentru amandoua pe parcurs de o ora. In timpul conversatiei, se mai raspunde si la telefona, lucru nederanjant pentru mine, insa pentru alti...

Dus eu, dus ele. Am primit prosop curat. Baia este OK. Apoi sunt poftit in dormitor. Dormitorul nu are pat, ci doar o saltea, un CDplayer ce are rost de cronometru, ceva lumari intinse pe jos, si observat o mica jucarie, vibrator.

Se apuca amandoua de mine, insa nu deodata, una cu atentie la scula, alta cu sarutari pe corp, schimba scula cand la una cand la alta, si putina atentie una la scula, alta la OO. Gina la oral nu exceleaza, insa Gratiela il face adanc si cu mai multa atentie. Dupa cateva minute bune de oral, Gina trece la normal. Trebuie sa va spun ca vorbarie are in ea, sustinad sus si tare ca vrea sa ma simta in ea + alte cuvinte incitante si non vulgare. E un cliseu ce face bine. Pozitia aleasa de ea, cu calare cu spatele la mine + cealalta fata in brate e destul de incitanta asa ca am terminat in balonas fara sa mai schimb pozitii.

Putina vorbarie, fara dus, ci doar curatare cu servetele umede, apoi din nou un oral. Au tot tras de mine minute bune, insa scula nu a mai vrut nici normal si s-a cam culcat. Acum fie vorba intre noi, de obicei iau o ora sa nu fiu presat, rar si cu anumite conditii reusesc doua numere. Au incercat amandoua sa scoale pe cea mica, am abandonat eu desi mai era timp conform cronometrului.

 

Putina vorbarie de dupa, vizitat baia pentru un dus, si purced cu Gratiela spre usa. Nu m-a lasat sa plec pana nu a venit Gina sa-si ia la revedere de la mine si clasica urare ”te mai asteptam”.

 

Concluzii:

Pret extras din retetar, 70 lei o jumatate de ora/un numar, 120 lei o ora/doua numere, 200 lei doua fete/o ora(eu am lasat 220 dinaite sa purced in camera de lucru) Cred ca pretul este corect.

Locatie amenajata frumos, accesibila, loc de parcare in zona, renovata recent, insa neaparat necesita un pat si ceva mobilier.

Prestatie foarte buna la oral a Gratielei, mai rar gasesti asa ceva, foarte buna la normal a Ginei. Vorbarie suficienta si se adapteaza stilului fiecaruia, unii vor pizda, alti pasarica, etc.

De luat impreuna nu recomand, doar daca aveti buget si fantezii. Se vede ca nu prea intra amandoua si nici nu le vad sa-si ia limba in gura una alteia.

Din tot ce am vizitat prin provincie, par cea mai buna alegere.

 

La urmatoarea vizita prin Ploiesti le voi lua separat, daca timpul ar permite, Gina de dimineata, Gratiela de seara.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...