Sari la conținut

Discutii generale orasul Constanta


Postări Recomandate

Vizitator nicieu
Reputație: 0

@gica 1955 ne-am balacarit suficient, zic eu! Acum e la latitudinea ta ce vrei sa faci! Observi ca cu tine vorbesc, da?! Daca ai ceva sa imi reprosezi o poti face aici pe DG, nu sa intrii pe diferite topice si sa ma implici in discitiile tale... adica daca tot ma sfatuiesti pe mine sa ma maturizez, poate o faci si tu si nu ma mai aduci in discutie pe alte topice! Eu nu o sa mai scriu nimic de tine si nici daca discut cu altii nu voi mai pomeni de tine! Te sfatuiesc sa faci la fel, dar fa cum crezi, treaba ta! Sa fii sanatos!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 14 minute, trandafirul a spus:

Sanatatea e cea mai importanta :)

Chiar nu doresc raul nimanui pe aici! Adica este un forum pentru impartitul de informatii intre membrii acestuia! Acum ca exista si simpatii sau antipatii intre unii si altii este normal, asa este peste tot in lume, daramite pe un site! Eu le urez tuturor sanatate si spor in toate!

Link spre comentariu
Acum 20 minute, nicieu a spus:

Chiar nu doresc raul nimanui pe aici! Adica este un forum pentru impartitul de informatii intre membrii acestuia! Acum ca exista si simpatii sau antipatii intre unii si altii este normal, asa este peste tot in lume, daramite pe un site! Eu le urez tuturor sanatate si spor in toate!

Evident. Cel mai important, zic eu, este sa nu mai luam tepe :)

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 6 minute, trandafirul a spus:

Evident. Cel mai important, zic eu, este sa nu mai luam tepe :)

Foarte adevarat! De asta mi-am facut cont aici! Acum ca nu ma suporta cativa si nu le convine ca postez, asta este, nu am ce face! Fiecare e liber sa se foloseasca de forumul asta!

Link spre comentariu
Acum 24 minute, nicieu a spus:

Foarte adevarat! De asta mi-am facut cont aici! Acum ca nu ma suporta cativa si nu le convine ca postez, asta este, nu am ce face! Fiecare e liber sa se foloseasca de forumul asta!

De.aia ne.am facut toti cont aici... nu cred ca si.a facut cineva cont doar ca se certe cu lumea :) :) :)

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, g2br13l a spus:

E, nu.!

Câte exemple vrei? 

Hai zi de mine! 🤣🤣🤣 ce eu am intrat doar ca sa ma cert?! 🤣🤣🤣 scopul este altul, restul e can-can.

Link spre comentariu
6 minutes ago, nicieu said:

Hai zi de mine! 🤣🤣🤣 ce eu am intrat doar ca sa ma cert?! 🤣🤣🤣 scopul este altul, restul e can-can.

Iar totul se învârte în jurul tău? 🤣🤣🤣

La tine nu ma gândisem. Dar acum trebuie să-l sun pe Talibanu pentru verdict. 🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, g2br13l a spus:

Iar totul se învârte în jurul tău? 🤣🤣🤣

La tine nu ma gândisem. Dar acum trebuie să-l sun pe Talibanu pentru verdict. 🤣🤣

Nu! A fost o gluma in puii mei 🤣 talibanu oricum zice ca eu iau fiecare membru in parte sa ma cert cu el pana imi da ignore! Dar el nu citeste si ce scrie celalat interlocutor! Ca doar nu iau userul si incep sa-l iau la scandal din prima!

Da chiar, cu tine nu m-am mai certat de mult, oare de ce? 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
18 minutes ago, nicieu said:

Nu! A fost o gluma in puii mei 🤣 talibanu oricum zice ca eu iau fiecare membru in parte sa ma cert cu el pana imi da ignore! Dar el nu citeste si ce scrie celalat interlocutor! Ca doar nu iau userul si incep sa-l iau la scandal din prima!

Da chiar, cu tine nu m-am mai certat de mult, oare de ce? 🤣🤣🤣

N-am eu chef sa te atât cum trebuie. 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 35 minute, g2br13l a spus:

N-am eu chef sa te atât cum trebuie. 🤣🤣🤣

Nu este nevoie! Eu nu vreau scandal, intelege! Am scapat zilele astea ca asa a fost sa fie, dar gata, eu unul m-am calmat. Stiu eu cum sa imi rezolv urmatoarele tentative de conflict! Sa fie paceeee 🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 24 minute, Agora a spus:

Mulțumiri 🏆

Pai ce rost are sa tinem dusmania atata? Castiga cineva ceva? Eu cred ca nu! Asa ca nu am de ce sa ma tot enervez aiurea! Sa fiti iubiti cu totii!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 42 minute, Orb1t a spus:

Ce mult mai e pana in Ianuarie! Spune si tu nicieu! Dar aia chiar n-au de gand sa te lase cateva ore pe uscat?

Poate voi avea noroc in viitor! Deocamdata nu se pune problema! Dar am rezistat eu aproape 9 luni pe apa fara futai, asa ca pana in ianuarie sau februarie, nu e mult 🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 40 minute, g2br13l a spus:

N-am eu chef sa te atât cum trebuie. 🤣🤣🤣

Nea Gabriele, zi frate, ce castigam noi doi daca ne contram? Desigur, ne mai contram pe anumite subiecte, dar nu in orice! Chiar si tu ai spus-o hai sa facem din nou o comunitate frumoasa aici pe Constanta! Dar daca ne uram atat intre noi nu vom reusi asa ceva! Spor!

Link spre comentariu
13 minutes ago, nicieu said:

Nea Gabriele, zi frate, ce castigam noi doi daca ne contram? Desigur, ne mai contram pe anumite subiecte, dar nu in orice! Chiar si tu ai spus-o hai sa facem din nou o comunitate frumoasa aici pe Constanta! Dar daca ne uram atat intre noi nu vom reusi asa ceva! Spor!

Experienta. 

Bre de ce ar trebui sa te urăsc dacă ma cert cu tine? Și ce legătură are comunitatea, ca ma mai cert și eu cu tine din când în cand? 

Oricum pana la 1 octombrie n-aș vrea sa ma cert cu nimeni. Sint focusat pe altceva. 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 3 minute, g2br13l a spus:

Experienta. 

Bre de ce ar trebui sa te urăsc dacă ma cert cu tine? Și ce legătură are comunitatea, ca ma mai cert și eu cu tine din când în cand? 

Oricum pana la 1 octombrie n-aș vrea sa ma cert cu nimeni. Sint focusat pe altceva. 🤣🤣🤣

Este o dusmanie intre anumiti oameni din ce observ! Tu vrei s-o futi pe nimenieu pana la 1 octombrie 

L.E. eu ziceam ca nu ai cum sa formezi o comunitate frumoasa cand lumea se dedesta reciproc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...