Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revizitat domnisoara in noua locatie tot din zona Alba Iulia. Am regasit aceeasi domnisoara frumoasa, cu bun gust, imbracat intr-un costumas fff fain. Ii acord in continuare calificative bune si foarte bune ca si in recenzia precedenta pe care am scris-o la prima vizita. Va doresc o seara buna si ii multumesc fetei ptr timpul acordat. Numai bine!

  • Like 2
Link spre comentariu

Absolut superba! !!!

Ai dreptate. Superba fizic si o prezenta foarte placuta, mereu vesela si amabila. Ieri am fost la ea pe la pranz si desi am stat juma de ora (ca mi era sa nu ma sune seful de departament) m-am simtit minunat. Mi a facut un oral de zile mari cu atentie la zonele anexe si scuipat, m-a strans in brate, m-a sarutat tandru pe gat, apoi i-am facut si eu  un cunni placut (sper...) si la final a stat in doggy style unde dupa vreo 10 minute de pompat activ si strans intre degete un fund extrem de sexy si niste sani dragalasi si marisori am finalizat. Am facut dus si inainte si dupa, are o baie frumoasa si ff curata si multe feluri de gel. Camera de distractie (futodromul) arata si ea foarte bine, luminoasa, curata, cu pat mare si care nu scartaie.

Note

Aspect chip: 10

Corp 9

Sex oral 9,5

Sex normal 9

GFE 9 

Curatenite camera 10

Ambient 9,5

Eu unul sigur revin si nu de 1-2-3 ori ci sper sa mai merg si in continuare ca merita. Bravp Alexandra, esti un model pentru multe fete inclusiv de la top)))

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...