Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

Doresc dezvirginare cu strapon si f..t până îmi dau drumul! Se poate o programare? Îmi poți îndeplini această fantezie? Cu cunnilingus anilingus inclus. Te rog si un preț!

Buna ! da.Penetrarea cu strap-on este inclus in pretul meu depinde doar cat timp doresti sa ramai alaturi de mine.Ca si programare,maine am putea avea o intalnire.Am sa te rog sa imi revii maine cu un telefon,sms.pup :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

n-ai nici o sala de fitness in apropiere, sa te faci fata frumoasa din nou? :laugh2

ti se pare cumva ca sunt grasa? frumoasa sunt oricum.nu sunt nici slaba nici grasa.m-ai disperat mai baiatule

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

dc nu erai draguta crezi ca eu te vizitam?

ai fi continuat cu tepele daca nu as fi relatat pe forum.

nu ti-a mers si te-ai facut serioasa. :laugh2

atunci fa-ti timp si pune mana si citeste recenziile ca si asa altceva nu faci.stai pe telefon/pc si nimic altceva.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

Stai si comentezi pe topicul meu pentru faptul ca te-am anuntat ca nu putem sa ne vedem.acum m-ai disperat de cap si pe inca cateva fete care vad ca si pe ele le enervezi anapoda.ce o fi in capul tau nu stiu....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:is
  • Oras:is

Stai si comentezi pe topicul meu pentru faptul ca te-am anuntat ca nu putem sa ne vedem.acum m-ai disperat de cap si pe inca cateva fete care vad ca si pe ele le enervezi anapoda.ce o fi in capul tau nu stiu....

nu-l primesti pe milogu' asta de Brett ? 

 

 

(citat din bret)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...