Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

topicul asta nu e proprietatea ta.

eu iti vb civilizat. te enervezi fiindca reusesc sa te ironizez cu mare usurinta.

fa cativa pasi inapoi, nu mai incerca sa fii tare-n tastatura :laugh2

 

Postezi aici doar ca ai ciuda pe ea.Sa-i spui tu lu mutu ca nu-i asa. :laugh2

Tu ai fost la Ema care e de doua ori cat fata asta si ti-a placut de ea,din moment ce ai ramas "cateva kilograme in plus dar nederanjant"  :laugh2 .

 

Ps:Si mie imi place de Ema. Are sani grozavi.A si nu te pune sa te certi cu mine ca nu stau la discutii .

  • Like 2
Link spre comentariu

Postezi aici doar ca ai ciuda pe ea.Sa-i spui tu lu mutu ca nu-i asa. :laugh2

Tu ai fost la Ema care e de doua ori cat fata asta si ti-a placut de ea,din moment ce ai ramas "cateva kilograme in plus dar nederanjant"  :laugh2 .

 

Ps:Si mie imi place de Ema. Are sani grozavi.A si nu te pune sa te certi cu mine ca nu stau la discutii .

 

de la alexa se cere mai mult, ea e clar mai frumoasa decat ema

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

de la alexa se cere mai mult, ea e clar mai frumoasa decat ema

intr-o zi sper sa ajung si eu la domnișoara pe care o tot critici. Din tot ceea ce am citit, dominat in cauză este prea bine crescută ca sa răspundă necuviincios. Fara sa o cunosc,decât din discutii in privat, are cei 7 ani de acasă, este frumoasă foc si culmea,are acel ceva care atrage sexul masculin.Faptul ca alege pe cine-i trece pragul sau nu,denota si o anumita inteligența nativă, lucru pentru care nu pot decat sa o felicit.Doar Pentru Alexa: fii frumoasă in continuare și fii in continuare așa cum ești! Intr-o zi sper sa te cunosc...
  • Like 3
Link spre comentariu

 

 

iata mesajul ei: "buna! nu pot ajunge la 13:00 amanam cu o ora? adica pe la 14:00?"

dupa acest msj n-a mai raspuns la deloc.

a dat teapa si gata. nu e singura fata care mai da tepe

 

forumul e mai intai show si apoi recenzii, asta aduce trafic siteului, asa ca, sa fie show :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

iata mesajul ei: "buna! nu pot ajunge la 13:00 amanam cu o ora? adica pe la 14:00?"

dupa acest msj n-a mai raspuns la deloc.

a dat teapa si gata. nu e singura fata care mai da tepe

 

forumul e mai intai show si apoi recenzii, asta aduce trafic siteului, asa ca, sa fie show :laugh2

se numeste teapa daca te anunt? trebuia atunci sa te las sa te duci la locatie si sa stai acolo degeaba,nu? gata..de acum chiar nu iti mai raspund..dai dovada de nesimtire si "multa maturitate" . Poti comenta pe topicul meu pana ajungi cu reputatia " - " .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

intr-o zi sper sa ajung si eu la domnișoara pe care o tot critici. Din tot ceea ce am citit, dominat in cauză este prea bine crescută ca sa răspundă necuviincios. Fara sa o cunosc,decât din discutii in privat, are cei 7 ani de acasă, este frumoasă foc si culmea,are acel ceva care atrage sexul masculin.Faptul ca alege pe cine-i trece pragul sau nu,denota si o anumita inteligența nativă, lucru pentru care nu pot decat sa o felicit.Doar Pentru Alexa: fii frumoasă in continuare și fii in continuare așa cum ești! Intr-o zi sper sa te cunosc...

Nu iti mai pot lasa PM acum...

  • Like 2
Link spre comentariu

se numeste teapa daca te anunt? trebuia atunci sa te las sa te duci la locatie si sa stai acolo degeaba,nu? gata..de acum chiar nu iti mai raspund..dai dovada de nesimtire si "multa maturitate" . Poti comenta pe topicul meu pana ajungi cu reputatia " - " .

 

tu intelegi lb romana?

in sms iti arati disponibilitatea de a ne intalni o ora mai tarziu.

iti este greu sa recunosti ca ai dat teapa?

mai bine renunta sa mai dai replici ca pana acum.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

de cate ori o sa-i sugi pula lui boi pt puncte minus?

 

n-au nici o importanta punctele deci inseamna ca te futi pe gratis :laugh2 :laugh2 :laugh2

1.cine e boi?

2.te-am rugat sa ma lasi in pace

3.cautati alta ocupatie

4.ma fut pe bani !

  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...