Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

Am fost si eu in vizita la domnisoara Alexa saptamana trecuta, mai exact luni seara de la 8. Am gasit rapid locatia si la ora stabilita eram sus, fata in fata cu Alexa. Domnisoara arata bine, frumusica si futabila. Foarte futabila. Apartamentul e curat, baia la fel, biroul arata bine :)

 

Am inceput cu cate un oral din partea fiecaruia - pasarica curata, epilata, gust placut. Am trecut apoi la un misionar pentru a se umezi cat mai bine, stiind ca urmeaza apoi o pozitie mai solicitanta pentru pasarica ei minunata :) Apoi eu in picioare si ea in bratele mele in fata oglinzii. Mi-a placut si mie dar si ei - nice view by the way. Apoi a trecut ea deasupra - te fute foarte bine, stie sa miste din curul ala de minune. Am terminat in gura si pe fata ei - scuze Alexa pentru cantitatea de lichid, nici eu nu ma asteptam sa fiu asa productiv :)

 

Si acum notele:

 

Oral: 9

Normal: 10

Aspect: 9.5

Apartament: 9

GFE: 9

150 de RON / 30 de minute

 

De revenit. Cu siguranta voi reveni, Alexa este mult prea futabila ca sa nu mai revin. Sper sa ma mai primeasca ea :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

Am fost si eu in vizita la domnisoara Alexa saptamana trecuta, mai exact luni seara de la 8. Am gasit rapid locatia si la ora stabilita eram sus, fata in fata cu Alexa. Domnisoara arata bine, frumusica si futabila. Foarte futabila. Apartamentul e curat, baia la fel, biroul arata bine :)

Am inceput cu cate un oral din partea fiecaruia - pasarica curata, epilata, gust placut. Am trecut apoi la un misionar pentru a se umezi cat mai bine, stiind ca urmeaza apoi o pozitie mai solicitanta pentru pasarica ei minunata :) Apoi eu in picioare si ea in bratele mele in fata oglinzii. Mi-a placut si mie dar si ei - nice view by the way. Apoi a trecut ea deasupra - te fute foarte bine, stie sa miste din curul ala de minune. Am terminat in gura si pe fata ei - scuze Alexa pentru cantitatea de lichid, nici eu nu ma asteptam sa fiu asa productiv :)

Si acum notele:

Oral: 9

Normal: 10

Aspect: 9.5

Apartament: 9

GFE: 9

150 de RON / 30 de minute

De revenit. Cu siguranta voi reveni, Alexa este mult prea futabila ca sa nu mai revin. Sper sa ma mai primeasca ea :)

multumesc pentru recenzie si astept sa revii cu siguranta! :D :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Ai 154 de postari pe topicul asta ! :eek

Esti doar un obsedat frustrat care cauta atentie :slap2

 

Multumesc, servitorule! Se vede ca ai mult timp liber.

Ce-ai vrea tu sa ai cel putin 154 de lei

 

p.s: Acum numara de la inceput! Am facut inca o postare

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Buna Alexa,

 

Stiu ca pare putin amuzant, dar eu sunt virgin. Ai fi dispusa sa ma primesti si pe mine?

Pe vremea mea,cand eram virgin nu exista forum!

Eu zic mai bine sa suni,iti faci programare si ii spui la fata locului ca esti virgin,e cel mai bine!

Bafta!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...