Sari la conținut

sex 0749811005


Postări Recomandate

Da intradevar prea multa rautate , fiecare suntem asa cum nea lasat D si e lok pentru fiecare oriunde am fi eu zic iar daca cineva ne place asa cum suntem va veni daca nu asta e dar observ chiar si la mine si la altele comentari inutile din partea altor persoane care nici nu mau vazut in viata lor comentari negative . Da toti gresim dar haideti sa nu mai judecam sau sa agresam verbal o pers pana nu o cunoastem asta e punctul meu de vedere ca , cred ca nu avem nimic de castigat rau sa faci in lumea asta e usor dar bine mai greu . O seara faina scuzati deranjul.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

     O adresare directa domnisoara loredana lory: LASA-NE IN PACE!

Cu siguranta nu sunt cel mai mare frecventator al serviciilor pe care le oferiti, sau al acestui forum; nu am agatat niciodata in membrii forumului si sper ca nici nu o sa o fac de acum incolo! Exista o sectiune de anunturi in care poti sa postezi in fiecare zi, dar te implor: MAI LASA-NE DRACU IN PACE CA AI POLUAT FORUMUL DE BAIA MARE

     Ai ajuns la minus cu reputatia; inca am dubii cum poate cineva sa faca asa ceva dar as miza pe faptul ca lumea de aici nu te place

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gfe-finder
Reputație: 0

Sustin parerea colegului BOND...adica 007:D Dizzy,sau Lore sau cine esti....reputatia deja ti s-a dus pt ca nimeni de pe acest forum nu agreeaza reclama agresiva si mincinoasa,cu poze furate.Multi ti-au atras atentia,ca daca faci postare ce ai de facut:un anunt decent cu servicii,oferta de pret,detalii si eventual poze. NU doar fetele slim sau subtirele au fani,sunt si doritori de fete,femei cu forme.....sigur iti gaseai doritori,asadar nu din cauza formelor   ai probleme..Dar felul,cum te-ai prezentat pana acum dovedeste ca singurul lucru e banul ce te intereseaza si in rest nimic. Inceteaza cu anunturile gramada cu poze diverse si numere de tel schimbate...ne insulti inteligenta:P

Link spre comentariu
Vizitator gfe-finder
Reputație: 0

Am vaga banuiala,ca nu e singura...coopereaza,probabil si cu alte specimene.Site ul publi24 e inundata de anunturile acelorasi prestatoare ,unde doar pozele si numerele se schimba periodic intre ele. NU vorbesc de  turistele,care se pare ca vin periodic,in aceleasi locatii, in general aceleasi poze imprumutate-elegant zis- si aceleasi tarife nesimtite si servicii sub mediocre....cred,ca  sunt manageriate si anunturile nici macar nu le apartin.Spun asta,ca de multe ori,cand ziceam de aspect si poze la telelefon,erau multe incurcate....ca ce poze,si cum arata,de parca nu ele ar fi postat si nu aveau habar ce au postat. Probabil,o intelegere facuta,ca toate sa lucreze si la acelasi tarif exagerat,si degeaba suni,aceleasi fete prezinta aceleasi tarife si servicii..si suspicios,ca in aceeasi maniera exersata:D.Clar,sunt lucrurile  rezolvate:D PArere personala,nu e obligatoriu sa fie asa realitatea...dar pana acum,semnalmentele asta imi zic

Link spre comentariu

Apropos...azi e Ionela si blonda....ieri Lerona si bruneta...cameleon fata asta....sau zmeu cu 2 capete:D

 

Mystique din X-Men .... trebuie sa devina si roscata, satena ... si mai nou la moda, albastra ca Delia Matache.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...