Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București ,sector 3
  • Oras:București ,sector 3

Nu am nimic cu etnia...nu sunt rasista doar ca nu sunt tiganca nici eu nici colega...iar varsta mea este data in anunt!Blocul ..este vechi dar stai linistit daca te hoatarasti te astept cu cea mai mare placere!Iar eu daca ma mut ...o sa dau de stire!poop!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am nimic cu etnia...nu sunt rasista doar ca nu sunt tiganca nici eu nici colega...iar varsta mea este data in anunt!Blocul ..este vechi dar stai linistit daca te hoatarasti te astept cu cea mai mare placere!Iar eu daca ma mut ...o sa dau de stire!poop!

Nu conteaza etnia, putem f**e si labii negre si groase... (hai ca asa le ai). Ar fi bine sa actualizezi pentru "amorezi" locatia si tarife. Kiss your brawny lips 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Fratilor cred ca ne fute tigancusha asta de se indoaie sira spinarii.... hai sa mai lasam chestia asta cu etnia atata timp cat isi respecta clientii ca sunt multe "romance" care nu merita 2 lei.... anaise nu te cunosc dar nu pune toate la inima si mai arata sfracurile sa moara astia de asa minunatii

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:București ,sector 3
  • Oras:București ,sector 3

Heloooo....nu sunt tiganca.Sunt creola si faptul ca merg la solar de doua ori pe saptamana...la coafor saptamanal....creme si sala ....ce intelege ti de aici dragilor..? O doamna stilata care se mentine pentru ca ma ingrijesc !Pentru ca imi place sa arat bine !!!!va poop!si pana va convinge ti voi....v a trebui sa ma credeti pe cuvant!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anaise, o intrebare totusi: de ce mergi asa des la solar (lasand la o parte ca nu e prea sanatos)?

Ai facut un sondaj (printre clienti) si ai aflat se cauta mai mult pielea bronzată? Eu unul as preferea o bruneta asa creata dar cu pielea mai albă. Nu am fantezii  cu brazilience...

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Heloooo....nu sunt tiganca.Sunt creola si faptul ca merg la solar de doua ori pe saptamana...la coafor saptamanal....creme si sala ....ce intelege ti de aici dragilor..? O doamna stilata care se mentine pentru ca ma ingrijesc !Pentru ca imi place sa arat bine !!!!va poop!si pana va convinge ti voi....v a trebui sa ma credeti pe cuvant!

Ce înseamnă "poop"?

Link spre comentariu
  • Oras:București ,sector 3
  • Oras:București ,sector 3

Buna Anais

,33 ani,1.65 m,50 kgpasionala prin esența,tandră din fire,frumoasa ,stilata si deschidă la fantezii erotice,ofer clipe de pasiune si extaz , intr-un cadru intim si discret,la mine,fiind alegerea perfecta pentru tine,sex oral cu finalizare orală prin înghițire,sex normal,masaj de relaxare ,body si erotic ,

Ma poți găsi in fiecare zi de la 17:00 pana la 02:00

0727210430

 

150/o fin (sex oral foarte adânc cu finalizare orală prin înghițire,,normal,inclusiv masaj de relaxare fata graba

 

300-o ora servicii totale

[imagini atasate]

post-193249-0-34764000-1479929442_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bah, Uzzy de la bug mfia a dat acum cativa ani un interviu beat si drogat la 2 tarfe de reporterite. Il gasiti pe net.

La un moment dat il intreaba una din pizdoaice daca e pentru legalizarea prostitutiei si asta zice Nu, ca ar avea toti idiotii acces la pizda.

Mare adevar! Unii nu merita sa futa nici pe bani. Mai ziceti de curve ca au figuri in cap. Hai sa ne uitam intai la noi. Apoi sa ne gandim ce sanse am avea.sa.futem o milfa ca Anaise gratis si pe urma sa venim cu mofturi si impresii ca e prea neagra, ca etnie, ca slobozi la tava.

Nu le iau apararea, dar multi ne plangem ca e plin de nasoale, dati peste una care va trateaza de.parca i-ati fi sot, nu e nici moartea pasiunii, ci din contra, scoala orice pwla la orice ora daca va da un sfarc pe.la nas sau va pune bucile pe ochi, si cu toate astea, unii veniti cu cacaturi si va scarbiti cica pentru ca o credeti rroama. Si daca ati vedea-o intr-un club si ati fi cu lichid la bord, ati fi in stare sa o violati in grup pe toate partile, dar aici nu va place.

Link spre comentariu

Salutare

 

Am revenit la doamna anaise si bine am facut dupa prima experienta placuta a doua a fost lafel de placuta.

 

Nu mai fac recenzie detaliata am facut una deja dar totul a fost o placere.

 

Doamna cu trup de domnisoara

 

Oral 9,5 cu plus

Normal 9

Anal ...(nu sunt fan)

Cadou 150 bine meritati

 

Pentru mine a fost o placere si recomand cu drag.

 

Singurul regret este ca nu am prinso si pe colega iei la fel de minunata Aida o blonda 1,70 foarte draguta(rectific am mentionat mai devreme ca pe colega o chiama ana dar se pare ca am inteles gresit)

 

Sigur o sa mai revin .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

anais, din pacate, nu ai inteles cum e cu trollingul pe forumul asta.

ideea e ca se va gasi mereu cate unu sa arunce cu noroi, indiferent cat te vei straduii tu.

parerea mea e sa ignori, si asa clientela venita de aici e nesimnificativa, si de cele mai multe ori, plina de basini in cap.

 

Pentru amatorii de literatura de laba, nu mai cititi, nu va povestesc nimic sa vi se scoale.

Pentru cei "normali", ideea e asa:

 

Da, blocul arata ciudatel, mi-a amintit de copilarie (si sunt batran).

Da, liftul e vechi, si face zgomote ciudate.

Dar, nu futeti nici blocul, nici liftul (sper)

 

Femeia, in schimb, e piesa.

Prietena mea de 23 de ani nu arata asa.

Pula mea, nici la 18 ani nu arata asa.

E, fara dubiu, o ciudatenie a naturii, din puctul asta de vedere.

La varsta ei, sa arate cum arata, e aproape neverosimil.

Si, pentru ca are o varsta, stie sa se poarte, stie sa fie naturala, stie sa nu lase momente penibile in converstie, stie sa umple tacerile.

Pentru amatorii de "pizda si atat" poate nu e important.

Pentru altii, o fi.

Mie mi-a placut.

Un oral exemplar, cu deep pana la baza (anais, ai ghicit ochiometric, are cam 20 ;) ), un normal foarte bun, un cur incredibil de sexy, pe care ma bate rau gandul sa-l incerc data viitoare, daca s-o putea.

O intalnire excelenta, scurta si intensa, cum imi plac mie.

Pentru femeie, nota 10 pentru corpul perfect.

Apartamentul nu conteaza, dar a fost curat, cald si luminat fix cat trebuie.

Oralul tot de 10, pentru straduinta :)

Nu va mai luati dupa recenziile de aici, forumul asta nu mai are decat o functie: SA AFLATI DACA POZELE SUNT REALE.

Si va spun eu, sunt reale, dar nu o pun cu adevarat in valoare.

E mai misto de atat.

 

o sa revin sigur daca ma mai primeste :)

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

anais, din pacate, nu ai inteles cum e cu trollingul pe forumul asta.

ideea e ca se va gasi mereu cate unu sa arunce cu noroi, indiferent cat te vei straduii tu.

parerea mea e sa ignori, si asa clientela venita de aici e nesimnificativa, si de cele mai multe ori, plina de basini in cap.

 

Pentru amatorii de literatura de laba, nu mai cititi, nu va povestesc nimic sa vi se scoale.

Pentru cei "normali", ideea e asa:

 

Da, blocul arata ciudatel, mi-a amintit de copilarie (si sunt batran).

Da, liftul e vechi, si face zgomote ciudate.

Dar, nu futeti nici blocul, nici liftul (sper)

 

Femeia, in schimb, e piesa.

Prietena mea de 23 de ani nu arata asa.

Pula mea, nici la 18 ani nu arata asa.

E, fara dubiu, o ciudatenie a naturii, din puctul asta de vedere.

La varsta ei, sa arate cum arata, e aproape neverosimil.

Si, pentru ca are o varsta, stie sa se poarte, stie sa fie naturala, stie sa nu lase momente penibile in converstie, stie sa umple tacerile.

Pentru amatorii de "pizda si atat" poate nu e important.

Pentru altii, o fi.

Mie mi-a placut.

Un oral exemplar, cu deep pana la baza (anais, ai ghicit ochiometric, are cam 20 ;) ), un normal foarte bun, un cur incredibil de sexy, pe care ma bate rau gandul sa-l incerc data viitoare, daca s-o putea.

O intalnire excelenta, scurta si intensa, cum imi plac mie.

Pentru femeie, nota 10 pentru corpul perfect.

Apartamentul nu conteaza, dar a fost curat, cald si luminat fix cat trebuie.

Oralul tot de 10, pentru straduinta :)

Nu va mai luati dupa recenziile de aici, forumul asta nu mai are decat o functie: SA AFLATI DACA POZELE SUNT REALE.

Si va spun eu, sunt reale, dar nu o pun cu adevarat in valoare.

E mai misto de atat.

 

o sa revin sigur daca ma mai primeste :)

Nea Petrică ...îți mulțumește pt ajutor

post-93385-0-22737500-1480459841_thumb.png

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...