Sari la conținut

FLORY masaj 0764152740 ( sex total doar daca are chef )


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare bajeti.

Dupa cum spuneam, am ajuns din nou la doamna Flory.

Ce pot sa va zic, mmmmm , bun chiar foarte bun.

Acum poate o i  fi io un ardelean mai norocos sau mai cu bun simt, dar nu am avut nici cea mai mica problema. 

Am sunat inainte cu o zi sa-mi anunt sosirea printr-un mesaj si in acelasi timp incercat sa-mi programez ora venirii mele (NU incercati sa faceti conversatii foarte lungi fiti directi si spuenti ora la care puteti veni).

Nici la telefon , dar nici in mesaj ,nu pomeniti  ca ati vrea mai mult decat un masaj, pt ca altfel , o veti lua cu flit.

Adevarul ca s-ar pierde acea emotie cu care mergi la ea, te asezi pe masa de masaj, incepi o conversatie cu vrute si nevrute, dupa care iti aduci aminte de vremurile cand agatai o gagica ( nu era foarte usor sa o convingi sa-si dea jos sutienul  si sa...) si aparea emotia combinata cu transpiratie cand o luai usor la un sarut dupa care mai indraznet puneai mana pe un san si cu cealalta mana (in functie de tremuratul ei) , usor, mergeai catre locul interzis si o masai usor.

A doua zi , eram la ora stabilita in fata blocului, locatia o stiti, Burebista .

In rest ce pot sa va zic ,am inceput cu un masaj, executat bestial. Nota 10

Aspect : 8

GFE :10

Locatie :9

ON :8-9

NP :9

AP : 10

Halat 150 masaj +ON+NP+AP (1h) sau 300 ron (2h).

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Eu am primit nr de telefon de la un prieten. Am dat un sms și la un moment dat mi-a spus că este transsexual. Nu știu de ce ????

Ciudat. Eu sunt convins că a mințit. Dar nu știu de ce ???

Nu stiu cum ai abordat o  prin acel sms. Trebuie sa fi scurt si la obiect. Ceva de genul. Buna ziua, vreau o programare la un masaj , maine la ora 14 ar fi ok pt mine. Astept un raspuns. Daca ii spui ca ai auzit si ca vrei si tu (sex) , nu ai nici o sansa. Bafta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Salutare!

Proaspat reintors de la a treia intalnire cu doamna, de data asta am zis sa fiu mai indraznet si mi-a iesit (inspirat si de ce am citit aici).

Programare si confirmare prin mesaj, ajuns inainte cu cateva minute bune si sunat daca pot sa urc inainte de ora stabilita.

Totul a decurs ca si pana acum, de data asta am platit la inceput 250lei, ne-am zambit unul altuia cu subinteles si a inceput masajul.

Masajul mai soft decat mi-l aduceam aminte, poate si pt ca nu mai am muschii atat de contractati, ca la inceput.Ca si durata 45-50minute.

M-a anuntat ca a terminat cu spatele si ca vrea sa inceapa picioarele. Am zis "acum ori niciodata", m-am ridicat, am luat-o in brate, a inceput sa rada si sa ne sarutam.

Actiunea a durat aproape 40minute, timp in care femeia s-a dezlantuit.

O singura finalizare eu, ea mai multe.

Ca sa citez pe colegul de mai sus, este fix atitudine de amanta. Nu te face sa simti ca esti ca un intrus in patul ei, ci mai degraba ca un vechi iubit.

Personal o sa revin, mai ales acum cand am gustat si din meniul secret :)).

 

Locatie - 9;

Tarif - 250lei pt 1h:30;

Masaj - 8;

GFE - 9;

Oral - 8;

Normal - 10;

Anal - 9.

 

S-a mai scris pe aici, dar mai zic si eu o data. Cei care mergeti cu gandul doar la sex, nu o sa capati, femeia oricum te simte si daca o mai si iriti cu ceva, e cam gata sesiunea de binedispunere.

Si cel mai important: nu intrebati de sex la telefon pt ca din start intrati pe lista neagra.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doamna este o ninfomana convinsa, ii place pula la maxim. Se da ea ca e doamna dar e o curva nemaipomenita. 

 

Masajul e de tot cacatul dar futaiul face toti banii

 

Locatie - 9;
Tarif - 150lei pt 1h
Masaj - 5;
GFE - 9;
Oral - 5;
Normal - 10;
Anal - data viitoare

 

De revenit!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Revin cu o noua recenzi la minunata Flory. De data asta , am sarit masajul (de frica sa nu pierd avionul) si am trecut direct la sex , aceeasi partida reusita. Inceput cu un ON caldut, datorita cafelei (interesanta  si placuta senzatia), continuat cu un AP pe masa de masaj si continuat ostilitatile in pat , cand AP cand NP. E drept ca mi-ar place putin, mai multa implicare din partea ei la NP. 

In final , realizand ca mai am timp , am solicitat si un masaj, foarte bine venit si foarte bine executat. 

Pt cei nemultumiti, sa stiti ca toti avem probleme personale , inclusiv Flory. Unii pot sa treaca mai usor altii mai greu. Stiu ca o sa ziceti, ca asta e meseria si ar trebui sa fie mai permisiva sau mai umila. Dar Flory nu este asa, este o fire sensibila si plina de pasiune, insa trebuie cumva, sa se fereasca si de cei neciopliti. 

Flory , sunt convins ca vei trece peste problemele cotidiene si sper sa ne revedem cat mai repede.

Note :

Locatie : 8.5 

Aspect : 8.5

Masaj :10

AP : 9

NP :8

ON : 8.5

De revenit :DA

Tarif : 200 ron

  • Like 4
Link spre comentariu

Revin cu o noua recenzi la minunata Flory. De data asta , am sarit masajul (de frica sa nu pierd avionul) si am trecut direct la sex , aceeasi partida reusita. Inceput cu un ON caldut, datorita cafelei (interesanta  si placuta senzatia), continuat cu un AP pe masa de masaj si continuat ostilitatile in pat , cand AP cand NP. E drept ca mi-ar place putin, mai multa implicare din partea ei la NP. 

In final , realizand ca mai am timp , am solicitat si un masaj, foarte bine venit si foarte bine executat. 

Pt cei nemultumiti, sa stiti ca toti avem probleme personale , inclusiv Flory. Unii pot sa treaca mai usor altii mai greu. Stiu ca o sa ziceti, ca asta e meseria si ar trebui sa fie mai permisiva sau mai umila. Dar Flory nu este asa, este o fire sensibila si plina de pasiune, insa trebuie cumva, sa se fereasca si de cei neciopliti. 

Flory , sunt convins ca vei trece peste problemele cotidiene si sper sa ne revedem cat mai repede.

Note :

Locatie : 8.5 

Aspect : 8.5

Masaj :10

AP : 9

NP :8

ON : 8.5

De revenit :DA

Tarif : 200 ron

Bravo tati! Scurt si dragut modul de prezentare
  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

scuzate erori sunt italiano

 

Am fost la dmna Flory

forte comunicativa si profesionale cu masaj

in restul forte calda

,Flory a terminat 3 - 4 ore

Note:

 

Masaj  10

 

oral 10+

 

NP 10

 

Racomanda si revin  DA

 

Merita ,am platit 200 de ron 1 H si ceva

 

Multumesc

 

 

 

AP 10

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

offf Doamne raman siderat cata fabulatie pe topicul asta

 

Io jur ca nu te inteleg, de ce , daca tu ai avut o intalnire nereusita, restul sa nu se fi simtit bine? Eu am fost de 3 ori pana acum si  toate intalnirile au avut farmecul lor, nici una nu a semanat cu cealalta. Am tot respectul pt aceasta femeie. Si ori de cate ori voi trece pe la capitala o sa-i trec pragul , daca va avea timp. In rest va urez la toti : Sarbatori Pascale fericite!

  • Like 3
Link spre comentariu

Io jur ca nu te inteleg, de ce , daca tu ai avut o intalnire nereusita, restul sa nu se fi simtit bine? Eu am fost de 3 ori pana acum si  toate intalnirile au avut farmecul lor, nici una nu a semanat cu cealalta. Am tot respectul pt aceasta femeie. Si ori de cate ori voi trece pe la capitala o sa-i trec pragul , daca va avea timp. In rest va urez la toti : Sarbatori Pascale fericite!

Bravo omule.
  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Io jur ca nu te inteleg, de ce , daca tu ai avut o intalnire nereusita, restul sa nu se fi simtit bine? Eu am fost de 3 ori pana acum si  toate intalnirile au avut farmecul lor, nici una nu a semanat cu cealalta. Am tot respectul pt aceasta femeie. Si ori de cate ori voi trece pe la capitala o sa-i trec pragul , daca va avea timp. In rest va urez la toti : Sarbatori Pascale fericite!

nu am nimic cu doamna doar ca atitudinea ei a fost naspa inca de la telefon . am ajuns la locatie cu 10 minute mai devreme sun sa-mi anunt prezenta , la care imi spune ca am sunat repede sa sun la si jumate asa cum stabilisem .inchid si sun la si jumate , si imi zice ca ii pare rau ca sunt in fata blocului ,  dar are alta programare, ii multumesc frumos si sincer si plec . dupa 5 min ma suna ca a contramandat programarea si imi spune sa urc . ok nu am comentat am urcat si acolo a urmat ce v-am povestit . sincer doamna are o problema cu mansarda si se vede din privirea ei pana sa se manifeste .in cea ce priveste parerea voastra o respect si va salut , dar ma indoiesc ca totul e atat de super ok cum o descrieti , inseamna ca nu ati foast inca la doamne cu atitudine chiar de respectat , dar spun gusturile nu se discuta si respect parerea voastra , nu cred ca e cazul sa va supere parerea mea 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...