Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Buna seara! Sunt Miruna si sunt noua pe acest site! As vrea sa va anunt ca de maine ma gasiti la noua mea locatie de pe B-dul Dimitrie Cantemir. Imi voi incepe programul la ora 14:00 pana la ora 20:00. Va astept cu cel mai mare drag.. pentru mai multe detalii despre mine intrati pe profilul meu :) :*

 

Servicii : - normal protejat 

-oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

-69 

-finalizare pe corp sau pe fata

-accept fk

 

Preturii ( as vrea sa fie accesibile pentru fiecare ) :

-100 lei / finalizarea in 30 de min

-150 lei / ora cu 2 finalizari

 

Telefon : 0762.472.110 

 

NU AM REUSIT SA FAC FOARTE MULTE POZE, INSA MAINE PE SEARA VA VOI PREGATI CATEVA !!!

PUPICIII :* :*

post-195764-0-47854200-1453923097_thumb.jpg

post-195764-0-04415700-1453923107_thumb.jpg

post-195764-0-77703500-1453923116_thumb.jpg

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! Sunt Miruna si sunt noua pe acest site! As vrea sa va anunt ca de maine ma gasiti la noua mea locatie de pe B-dul Dimitrie Cantemir. Imi voi incepe programul la ora 14:00 pana la ora 20:00. Va astept cu cel mai mare drag.. pentru mai multe detalii despre mine intrati pe profilul meu :) :*

 

Servicii : - normal protejat 

-oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

-69 

-finalizare pe corp sau pe fata

-accept fk

 

Preturii ( as vrea sa fie accesibile pentru fiecare ) :

-100 lei / finalizarea in 30 de min

-150 lei / ora cu 2 finalizari

 

Telefon : 0762.472.110 

 

NU AM REUSIT SA FAC FOARTE MULTE POZE, INSA MAINE PE SEARA VA VOI PREGATI CATEVA !!!

PUPICIII :* :*

Bine ai venit pe forum! :hi3 Programul de luni pana vineri, de luni pana sambata sau de luni pana duminica? Mersi

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata :) Am specificat ca nu am apucat sa fac poze asa cum trebuie.. Diseară voi posta inca un topic cu mai mult poze . Pupici :*

Foloseste tot acest topic. Nu sunt agreeate mai multe topice pentru acelasi subiect sau pentru aceeasi persoana. :)

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu sa adaug alte poze in acest topic...

Faci o noua postare si vezi ca langa butonul Posteaza, mai ai unul numit Foloseste editor complet. Apesi pe acela, si in partea de jos ti se deschide si optiunea Ataseaza poze. Le selectezi din calculator, apesi apoi Ataseaza acest fisier si apoi apesi pe Adauga raspuns.

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Îmi voi face mai multe azi si diseară

Faci o noua postare si vezi ca langa butonul Posteaza, mai ai unul numit Foloseste editor complet. Apesi pe acela, si in partea de jos ti se deschide si optiunea Ataseaza poze. Le selectezi din calculator, apesi apoi Ataseaza acest fisier si apoi apesi pe Adauga raspuns.

Mulțumesc mult :* Imi voi face mai multe poze astăzi,iar diseară le voi posta . Te pup :*
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Buna seara! Sunt Miruna si sunt noua pe acest site! As vrea sa va anunt ca de maine ma gasiti la noua mea locatie de pe B-dul Dimitrie Cantemir. Imi voi incepe programul la ora 14:00 pana la ora 20:00. Va astept cu cel mai mare drag.. pentru mai multe detalii despre mine intrati pe profilul meu :) :*

 

Servicii : - normal protejat 

-oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

-69 

-finalizare pe corp sau pe fata

-accept fk

 

Preturii ( as vrea sa fie accesibile pentru fiecare ) :

-100 lei / finalizarea in 30 de min

-150 lei / ora cu 2 finalizari

 

Telefon : 0762.472.110 

 

NU AM REUSIT SA FAC FOARTE MULTE POZE, INSA MAINE PE SEARA VA VOI PREGATI CATEVA !!!

PUPICIII :* :*

buna ! tu ai fost cumva la "sweetpleasure" ?

Link spre comentariu
Vizitator ddteldgaa
Reputație: 0

Ce inaltime si ce greutate ai?

 

Nu ar strica sa pui niste poze mai clare, care sa te cuprinda in intregime.

 

Pozele pe care le-ai pus parca ascund ceva...

 

 

Fata a spus pe profilul ei. Daca te uitai atent gaseai tot ce voiai sa stii

 

"Buna! Numele meu este Miruna si sunt noua pe acest site :) Sunt foarte sociabila,o fire calma,respectoasa si totodata plina de viata! Am sa va dau cateva detalii despre mine.. sunt bruneta, am ochii caprui , 1,68 cm,tenul deschis , sanii mari,fundul mare si putin mai dolofana ( in jur de 70 kg ) . Imi place ceea ce fac si vei simti asta :* Sunt open-mind si intodeauna cu zambetul pe buze.

Serviciile mele sunt urmatoarele : 

- normal PROTEJAT ( in diferite pozitii)

- ORAL PROTEJAT SAU NEPROTEJAT IN FUNCTIE DE IGIENA :)

-69

-fac si ANAL PROTEJAT

-footjob

-fac show-uri cu vibratorul

-finalizare faciala sau pe corp

 

 

DISPUSA LA CEVA NOU DACA ITI TRECE PRIN CAP,SUNT AICI PENTRU A TE ASCULTA SI GATA SA INCERCAM !!!

 

PRETURILE SUNT URMATOARELE : ( voi incerca sa fie cat mai accesibile pentru fiecare :* ) :

 

-100 lei/finalizarea in 30 de minute 

-150 lei / ora cu 2 finalizari

-250 lei / o ora jumatate ( 90 de min ) cu masaj de relaxare 

 

Pentru ceva extra : 

-anal ( pret suplim.)

-accept femei ( pret suplim.)

-aceept show-uri cu mai multi barbati sau cuplu ( pret suplim.)

-Outcall - 250 lei cu taxi inclus in pret 

 

Locatie : B-dul Dimitrie Cantemir

 

Va pup si abia astept sa va cunosc !! :*

 

0762.472.110

 

PROGRAMUL MEU ESTE URMATORUL : 14:00 - 15:00 PANA LA 20:00-21:00 ."

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce inaltime si ce greutate ai?

 

Nu ar strica sa pui niste poze mai clare, care sa te cuprinda in intregime.

 

Pozele pe care le-ai pus parca ascund ceva...

da ce ai patit maestro ai schimbat calapodu de te vad interesat de mandre mai putin fit?

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

da ce ai patit maestro ai schimbat calapodu de te vad interesat de mandre mai putin fit?

Nu am pus intrebarea doar in interesul meu, ci pentru ca asa ar fi normal sa procedeze toate. De obicei, se omit lucrurile intentionat...iar atunci cand se omit, trebuie sa te astepti la ceva cat mai rau.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Nu am pus intrebarea doar in interesul meu, ci pentru ca asa ar fi normal sa procedeze toate. De obicei, se omit lucrurile intentionat...iar atunci cand se omit, trebuie sa te astepti la ceva cat mai rau.

Buna seara! Nu ma ascund cu nimic voi posta intr-o ora maxim cat mai multe poze cu mine:) Toate sunt facute de la distanta si se vede clar cum arat :) Sper sa ma simpatizati..sunt o fire foarte calma si sociabila , insa sunt putin mai dolofana :)) doar atat 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Intr-adevar esti o varianta pentru amatorii genului voluptuos. Cineva chiar deschisese aici ieri un topic pe aceasta tema.

Neata.. Nu am vazut acel topic....insa v-am promis ca pun poze cu mine in intregime... cine ma place,ma place asa cum sunt..voi incepe cu sala in curand si voi face niste schimbari :D Pupici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...