Sari la conținut

bettyblu - bvd dimitrie cantemir in zona budapesta - 0762-536750


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Pai si la corp nu e frumoasa ? :hmmm

Mai Liviu jignesti fata, nu se face d-astea :(

Nu incerca din astea cu mine citeste de cate ori am fost la ea si inmulteste cu 2/3 cand nu am scris ca am fost la ea ,deci mie imi place in totalitate pentru ca altfel nu as fi mers de atatea ori la ea

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Mai putine fete platite si mai multe futute gratis denota succes, nu invers.

eu am intrebat TU de cate ori ai bost in ultimele doua saptamani ? Raspunde direct '' la niciuna '' era simplu si pe urma razi de tine ca ai de ce sa razi

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

e misto Betty!

frumusica, blonda, longilina, ochi frumosi

inalta, dar nu are 1,80, putin sub 177, poate.

arata impecabil imbracata, dezbracata are destule minusuri: sanii, vergeturile, surprinzatoare pentru cat de slaba e.

proababil era "normala" candva, acum e super-skinny

 

e prietenoasa, atenta, feminina.

mie mi-a placut!

 

aspect: 9 fata, 7 corp

oral :8, 

normal :9 (stramta)

GFE: 9

 

100 de lei numarul/200 ora par tarife rezonabile

le-o recomand amatorilor de skinny, care nu pun mare pret pe aspectul fizic de detaliu

si celor carora le plac femeile prietenoase (cui nu?)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatia langa Casa de Pensii unde s-au perindat si alte fete in trecut.Ajuns,primit ultimele indicatii referitor la numarul de interfon si etaj.Deschis usa evident ascunsa dupa usa,invitat in camera de lucru,povestit , intrat la dus pentru improspatare.Revenim in camera,continuam cu fk intretinut,oral destul de ok,montat caciulita si trecut la normal cu ea deasupra.

Fata se implica in ceea ce face,vrea sa te simti bine,nu te grabeste.

Ca aspect imbracata arata bine,este o blonda cu ochi mari albastri,insa in momentul in care se dezbraca sanii nu mai sunt asa atragatori,sunt destul de lasati si moi,sustine ca a slabit destul de mult si de repede insa compenseaza foarte mult prin atitudine.

Notele:

Aspect:7

Oral:7,5

Normal:9

Gfe:9.

Nota de plata 100 pt o finalizare.

Daca va doriti o experienta placuta cu o fata care stie sa te faca sa te simti bine si care nu te grabeste,va recomand.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Locatia langa Casa de Pensii unde s-au perindat si alte fete in trecut.Ajuns,primit ultimele indicatii referitor la numarul de interfon si etaj.Deschis usa evident ascunsa dupa usa,invitat in camera de lucru,povestit , intrat la dus pentru improspatare.Revenim in camera,continuam cu fk intretinut,oral destul de ok,montat caciulita si trecut la normal cu ea deasupra.

Fata se implica in ceea ce face,vrea sa te simti bine,nu te grabeste.

Ca aspect imbracata arata bine,este o blonda cu ochi mari albastri,insa in momentul in care se dezbraca sanii nu mai sunt asa atragatori,sunt destul de lasati si moi,sustine ca a slabit destul de mult si de repede insa compenseaza foarte mult prin atitudine.

Notele:

Aspect:7

Oral:7,5

Normal:9

Gfe:9.

Nota de plata 100 pt o finalizare.

Daca va doriti o experienta placuta cu o fata care stie sa te faca sa te simti bine si care nu te grabeste,va recomand.

multumesc :*
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

In seara asta dupa ora 7.30 am fost la Betty. Pentru ca i-am facut cu putin timp in urma recenzie nu am sa mai fac acum pentru ca nu s-a schimbat nimic in atitudinea ei.

locatie 9

GFE 9

Oral nu stiu

Normal 9

O recomand cum am facut de cate ori am mers la ea

Te pup Betty si ne mai vedem

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

In seara asta dupa ora 7.30 am fost la Betty. Pentru ca i-am facut cu putin timp in urma recenzie nu am sa mai fac acum pentru ca nu s-a schimbat nimic in atitudinea ei.

locatie 9

GFE 9

Oral nu stiu

Normal 9

O recomand cum am facut de cate ori am mers la ea

Te pup Betty si ne mai vedem

Si eu te puuuup :*

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...