Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

As venii io dar nu sunt nici premianta nici meseriasa....si app numai voie nici sa postez ..cica sunt cea mai psedo-intelectuala de pe forum!....asa ca. ...pana aci mi-a fost!

pt mine esti si premianta si meseriasa.. 

:blushing2

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:-------------
  • Oras:-------------

As venii io dar nu sunt nici premianta nici meseriasa....si app numai voie nici sa postez ..cica sunt cea mai psedo-intelectuala de pe forum!....asa ca. ...pana aci mi-a fost!

Şi renunți tu asa usor la postari si te faci fata de treaba?
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Ma roade o curiozitate, unde sunt recenziile? Am tot citit pe aici ca va deranjeaza Rocsana, dar eu nu observ nicio schimbare iar aici...este sectiunea chat unde putem scrie ce dorim, cine vrea citeste cine nu....nu.

Socializarea, comunicarea este foarte importanta. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Şi renunți tu asa usor la postari si te faci fata de treaba?

Acum fara suparare, daca nu ai postari esti fata de treaba? Eu gandesc altfel, daca nu socializez cu voi nu stiu ce va place si ce nu, parerea mea....eu din asta am invatat.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Site de nimfomane, aici ne facem de cap :)

Aici ne descarcam de energie negativa, aici gasiti 5 minute de placere unde uitati de problemele si stresul zilnic, fiti fratilor fericiti, zambiti, glumiti ca nu suntem la inmormantare aici.

Sper ca nu am deranjat pe nimeni cu nimic, sunt contra nedreptatii.

va pup :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Aaaa si inca ceva, daca voi platiti niste servicii, asta nu inseamna ca ne cumparati pe noi si aveti dreptul sa ne reduceti la tacere si nu generalizez spun asta celor care vor sa vada recenzii dar ei nu au facut una in viata lor, pana la urma si recenzia mai amanuntita poate fii material de laba daca ai putina imaginatie.

Eu in locul tau nu mi as sterge contul, suntem liberi/libere la exprimare nu trebuie sa fim subjugate nu are nimeni drept asupra noastra.

pana mai ieri era tot o veslie si va distrati cu rocs, radeati glumeati si acum....nu este frumos sa va jucati cu nimeni si cu asta inchei.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...