Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:----
  • Oras:----

Caută. Sunt ceva negrii prin Ploiești. Poate au aia.

Găsește și tu o laboranta si poate o convingi să-ți dea așa ceva. Dar mă îndoiesc să te ajute cineva. Aaa, vezi că o întrebare de genul asta naște suspiciuni.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Caută. Sunt ceva negrii prin Ploiești. Poate au aia.

Găsește și tu o laboranta si poate o convingi să-ți dea așa ceva. Dar mă îndoiesc să te ajute cineva. Aaa, vezi că o întrebare de genul asta naște suspiciuni.

daca nu la negrii sigur gaseste la chinejii...hihi!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

La Muzeul National de Istorie Naturala "Grigore Antipa" nu au cloroform, au FORMOL (aldehidă metilică sau aldehidă formică) . Cloroformul este triclormetan si e folosit in diluanti (aurolac...) etc. Nu uita ca are efect toxic asupra organelor interne si este cancerigen si mutagen. Baga-ti mintile-n cap. Din Terente nu a mai ramas nimic. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

La Muzeul National de Istorie Naturala "Grigore Antipa" nu au cloroform, au FORMOL (aldehidă metilică sau aldehidă formică) . Cloroformul este triclormetan si e folosit in diluanti (aurolac...) etc. Nu uita ca are efect toxic asupra organelor interne si este cancerigen si mutagen. Baga-ti mintile-n cap. Din Terente nu a mai ramas nimic.

In 2000 scula lui Terente era inca la borcan, la loc de cinste in muzeul ciudateniilor de la IML. Daca o fi furat borcanul o admiratoare, e secret.

Lione, ce faci cu formolul? Ai o fiinta draga pe care nu te induri sa o ingropi sau ai ramas fara bani de doza? :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

In 2000 scula lui Terente era inca la borcan, la loc de cinste in muzeul ciudateniilor de la IML. Daca o fi furat borcanul o admiratoare, e secret.

Lione, ce faci cu formolul? Ai o fiinta draga pe care nu te induri sa o ingropi sau ai ramas fara bani de doza? :)

dar nu vreau formol, vreau altceva .... am o fiinta draga si nu prea poate dormi,  de cand a aflat ca are o boala incurabila 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

La Muzeul National de Istorie Naturala "Grigore Antipa" nu au cloroform, au FORMOL (aldehidă metilică sau aldehidă formică) . Cloroformul este triclormetan si e folosit in diluanti (aurolac...) etc. Nu uita ca are efect toxic asupra organelor interne si este cancerigen si mutagen. Baga-ti mintile-n cap. Din Terente nu a mai ramas nimic. 

crezi ca mai are vreun efect asupra lui lion?nuuu..e apa de ploaie pt el ...chiar nu-ti dai seama?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

In 2000 scula lui Terente era inca la borcan, la loc de cinste in muzeul ciudateniilor de la IML. Daca o fi furat borcanul o admiratoare, e secret.

Lione, ce faci cu formolul? Ai o fiinta draga pe care nu te induri sa o ingropi sau ai ramas fara bani de doza? :)

In 2009, penisul (de fapt, doar pielea de pe penisul lui Terente, intrucat era umpluta cu calti), s-a degradat complet (dizolvat) si a fost inlocuit cu unul similar, mai mic cu vreo 5 centimetri. 

 

Aveam in Ploiesti un baiat care se lauda ca are penis de 26 de centimetri asa ca l-am putea sacrifica pe altarul stiintei (daca n-o fi pierderea prea mare pentru lumea interlopa locala :P ) . Altu' zice ca are 24cm, are anunturi de gigolino dar nu inteleg de ce-i flocos in poze (si are o forma ca dracu', parca e scula lu' Erik Everhard bagata excesiv la pompa): Ah, are si pe ploiesti servicii: 0724896054 

 

 

dar nu vreau formol, vreau altceva .... am o fiinta draga si nu prea poate dormi,  de cand a aflat ca are o boala incurabila 

Vezi sa nu cumva sa dormi tu mai bine in arestul IPJ. 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...