Sari la conținut

Facem o vizita ???Cristina.


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

cel cu 3 de 1 la sfarsit inca na fost la tine eu incerc sa fac o programare in braila ptr joi daca mai esti in oras ptr clipe de neuitatam pierdut telefonul da pm

Eu nu sunt in braila.

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Maine daca e ultima zi,pana la ce ora poti fi gasita Criss? Sau in seara asta pan la cat esti disponibila? Intreb fiindca am un program de asa natura incat pan la 7-8nu pot trece pe la tine.

Ca mii dor de tine nu gluma!!!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Maine daca e ultima zi,pana la ce ora poti fi gasita Criss? Sau in seara asta pan la cat esti disponibila? Intreb fiindca am un program de asa natura incat pan la 7-8nu pot trece pe la tine.

Ca mii dor de tine nu gluma!!!

suna-ma si vb pentru o eventuala programare , daca nu raspund insista putin ...mersi frumos.

Link spre comentariu
  • Oras:G.Humor
  • Oras:G.Humor

am sunat la cristina la ora 11,am stabilit  cu ea sa ajung in fata la liceul p. rares in 30 de min.si mi-a spus sa o sun cind ajung.

 ok. zis si facut. numai ca la 11, 30 nu mai raspunde. mai stau citeva min. si sun iar,dar are ton de ocupat.

mai sun dupa citeva min. si iar nu raspunde,,,,iar mai sun dupa vreo 3 min si iar are ton de ocupat...si uite asa aproape o jumatate de ora pina m-am convins ca mi-a tras o teapa mare cit mine.

 am plecat totusi cu speranta ca ma  va suna sa se scuze in vreun fel ca un om serios ce se pretinde ca e insa

a murit si speranta...

si uite asa am luat o teapa mare si nesimtita la fel ca cea care mi-a tras-o.

 nu cred ca un astfel de comportament trebuie sa ramina netaxat. :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

am sunat la cristina la ora 11,am stabilit  cu ea sa ajung in fata la liceul p. rares in 30 de min.si mi-a spus sa o sun cind ajung.

 ok. zis si facut. numai ca la 11, 30 nu mai raspunde. mai stau citeva min. si sun iar,dar are ton de ocupat.

mai sun dupa citeva min. si iar nu raspunde,,,,iar mai sun dupa vreo 3 min si iar are ton de ocupat...si uite asa aproape o jumatate de ora pina m-am convins ca mi-a tras o teapa mare cit mine.

 am plecat totusi cu speranta ca ma  va suna sa se scuze in vreun fel ca un om serios ce se pretinde ca e insa

a murit si speranta...

si uite asa am luat o teapa mare si nesimtita la fel ca cea care mi-a tras-o.

 nu cred ca un astfel de comportament trebuie sa ramina netaxat. :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp

Credema ca eu nu sunt nesimtita si am incercat tot timpul sa respect cu strictete programarile , nu stiu ce s-a intamplat dar daca nu ai venit la timp si sau dat peste cap programarile , cum de altfel si noi avem atat de multe programari neonorate si se incurca totprogramul , daca este sa fi gresit eu imi cer mii de scuze dar in niciun caz nu se poate vorbi de teapa la mine , sa fi incurcat sau gresit programarile se poate intampla .

Link spre comentariu
  • Oras:G.Humor
  • Oras:G.Humor

''Credema ca eu nu sunt nesimtita si am incercat tot timpul sa respect cu strictete programarile , nu stiu ce s-a intamplat dar daca nu ai venit la timp si sau dat peste cap programarile , cum de altfel si noi avem atat de multe programari neonorate si se incurca totprogramul , daca este sa fi gresit eu imi cer mii de scuze dar in niciun caz nu se poate vorbi de teapa la mine , sa fi incurcat sau gresit programarile se poate intampla ''

 

 

VREI SA PACALESTI membrii de pe acest forum cum ca eu nu as fi venit la timp.....

dar e simplu, am stabilit o ora la care trebuia sa vorbim la tel. si ai refuzat sa mai raspunzi, ce spui tu de programari incurcate , sau alte greseli...? chiar asa fraieri ne crezi ?

 

uite desfasuratorul cu apeluri din care se vede cum am vb. la 11.01 si am stabilit sa te sun de la liceu in 30 de min. iar apoi se vede ca a sunat pina a intrat mesageria vocala, apoi ton de ocupat,iar suna si nu raspunzi,apoi de 2 ori ton de ocupat si ultimile doua sunat fara raspuns.

 

in loc de scuze sau ( si ) un alt aranjament  cum ar face oricine se respecta ai preferat sa incerci sa induci in eroare audienta . 

 acum din ce am postat eu ai putea sa afli mai multe,..........dar...

post-175211-0-56363600-1497376529_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

''Credema ca eu nu sunt nesimtita si am incercat tot timpul sa respect cu strictete programarile , nu stiu ce s-a intamplat dar daca nu ai venit la timp si sau dat peste cap programarile , cum de altfel si noi avem atat de multe programari neonorate si se incurca totprogramul , daca este sa fi gresit eu imi cer mii de scuze dar in niciun caz nu se poate vorbi de teapa la mine , sa fi incurcat sau gresit programarile se poate intampla ''

 

 

VREI SA PACALESTI membrii de pe acest forum cum ca eu nu as fi venit la timp.....

dar e simplu, am stabilit o ora la care trebuia sa vorbim la tel. si ai refuzat sa mai raspunzi, ce spui tu de programari incurcate , sau alte greseli...? chiar asa fraieri ne crezi ?

 

uite desfasuratorul cu apeluri din care se vede cum am vb. la 11.01 si am stabilit sa te sun de la liceu in 30 de min. iar apoi se vede ca a sunat pina a intrat mesageria vocala, apoi ton de ocupat,iar suna si nu raspunzi,apoi de 2 ori ton de ocupat si ultimile doua sunat fara raspuns.

 

in loc de scuze sau ( si ) un alt aranjament  cum ar face oricine se respecta ai preferat sa incerci sa induci in eroare audienta . 

 acum din ce am postat eu ai putea sa afli mai multe,.........

Cred ca nu ai citit bine ce am scris eu , nu am spus ca nu ai fi venit , ce ca nu ai fi venit la timp , si la cate programari am avut eu neonorate poate m-as fi gandit ca e la fel si am luat alta programare , daca am incurcat eu mi-am cerut scuze cum face o persoana educata , eu nu am pacalit pe nimeni niciodata , pentru banutii care mii ofera clientii eu am incercat cat de mult posibil sa fie multumiti si sa nu regrete nimic . Mie nu-mi plac polemicile si nu voi alimenta acesta discutie cu alte cuvinte , analizeaza din nou si mesajul precedent si acesta si poate o sa vezi ca eu nu incerc si nu am incercat niciodata si in niciun oras sa PACALES  pe cineva. Inca o data IMI CER SCUZE  de inconvenient si poate o sa avem vreodata ocazia sa ne gasim si sa-ti pot explica mai bine...pupici si nu mai fisuparat.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Daca tot esti in Suceava, nu faci o oprire si in Iasi?

Hmmm din pacate nu reusesc acum , dar in viitorul apropiat am in plan vizita in Iasi ...pupici.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Dragii mei ,vizita s-a încheiat in orașul vostru!Vă pup dulce și mulțumesc tuturor celor ce m-au vizitat!O seară frumoasă !

Link spre comentariu

 

Buna dragii mei , eu am ajuns in oras si sunt disponibila pentru programari , va astept cu mare drag sa ne facem de cap...NOU accept si cupluri de m/m in care putem face dubla penetrare si alte nebunii valabil doar pentru clientii vechi care vor sa mai vina cu un prieten sau de ce nu cupluri m/f pentru un threesome de calitate ...pupici scumpi si va astept sa ne distram !!! :kiss3 Threesomes" Threesomes" Threesomes"

Buna Cristina,

Te rog daca poti sa imi spui cat e tariful pentru un threesome m/f? Suntem un cuplu ce dorim

sa avem parte de o asemenea exeperienta si consider ca tu ai fi persoana potrivita sa ne

Indeplineasca fantezia. Multumim.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna Cristina,

Te rog daca poti sa imi spui cat e tariful pentru un threesome m/f? Suntem un cuplu ce dorim

sa avem parte de o asemenea exeperienta si consider ca tu ai fi persoana potrivita sa ne

Indeplineasca fantezia. Multumim.

Buna dragii mei , urmareste forumul si cand vezi ca anunt vizita in oras vorbim cu mare drag si o sa va indeplinesc toate visele , o sa va duc spre extaz, veti avea momente de neuitat...pupici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...