Sari la conținut

...


relaxed

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara :) De 2 zile lucrez de la ora 10-11 dimineata pana la 22.00, incercand sa mentin programul prezentat de mine. Nu stiu daca cei care se plang ca nu raspund suna dimineata sau dupa-amiaza, dar de la ora 14 nu suna absolut nimeni. V-as ruga cu respect sa nu va mai plangeti si sa nu mai poluati topicul cu certuri inutile. Incerc pe cat posibil, sa ofer calitate putinilor clienti pe care ii am. Daca doriti sa raspund tuturor si sa fac programare dupa programare pentru a ma intalni cu toata lumea trebuie sa aveti rabdare pentru ca atunci cand se va intampla, sa se intample frumos...

Din pacate nu pot acorda toata atentia mea si energia pozitiva la 10 persoane pe zi. Cereri au fost multe, timp putin pentru ca incerc sa ofer libertate, confort si naturalete fiecarui client pe care am ocazia sa il cunosc, iar acestea nu se pot oferi la 30min door to door :(

Ideea e ca fac tot ce pot, cer intelegere si rabdare.

Peace and love :)

post-194435-0-43729300-1485468266_thumb.jpg

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna seara :) De 2 zile lucrez de la ora 10-11 dimineata pana la 22.00, incercand sa mentin programul prezentat de mine. Nu stiu daca cei care se plang ca nu raspund suna dimineata sau dupa-amiaza, dar de la ora 14 nu suna absolut nimeni. V-as ruga cu respect sa nu va mai plangeti si sa nu mai poluati topicul cu certuri inutile. Incerc pe cat posibil, sa ofer calitate putinilor clienti pe care ii am. Daca doriti sa raspund tuturor si sa fac programare dupa programare pentru a ma intalni cu toata lumea trebuie sa aveti rabdare pentru ca atunci cand se va intampla, sa se intample frumos...

Din pacate nu pot acorda toata atentia mea si energia pozitiva la 10 persoane pe zi. Cereri au fost multe, timp putin pentru ca incerc sa ofer libertate, confort si naturalete fiecarui client pe care am ocazia sa il cunosc, iar acestea nu se pot oferi la 30min door to door :(

Ideea e ca fac tot ce pot, cer intelegere si rabdare.

Peace and love :)

io decat la ora 14 team sunat in fiece zi si nai raspuns niciodata

  • Like 5
Link spre comentariu

fratilor...eu nu va inteleg, alea de va raspund, programeaza o intalnire si va lasa cu ouale umflate... nu va plac, ati prefera sa faca si ea la fel???  Plus ca Delia nu e genul de femeie care sa fie cu ochiul pe ceas cand esti cu ea, sa te atentioneze la fiecare minut ca iti expira timpul. Eu o stiu de la inceputuri, face foarte bine ce face.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata

... De 2 zile lucrez de la ora 10-11 dimineata pana la 22.00 ...

... Daca continui in ritmul asta ... o sa faci ... riduri. Sper macar ca lucrezi pentru tine si nu prentru vreun ... guster.

Spune lumea ca ... diamantul ala n-ar fi decat un ciob de sticla ... si stim cu totii ca in glod ... sunt doar cioburi de sticle sparte ... stralucesc ... dar te si poti taia naibii in ele ... mai bine le ... ocolesti  :) 

 

Partea buna e ca sticla se poate si recicla.

 

Te "lauda" unul nou pe aici cum ca ai fost o fata de nota 10 si nu te.ai uitat nici la bani (normal, nici pe ceas) ... Cum nu prea stiu sa se fi apucat cineva de activitatea asta din pura placere ... As fi vrut sa.ti fi vazut fatza dupa ce a plecat omul ... si ai vazut ca ti.a lasat (doar) 100 lei dupa o sedinta de aproape o ora ... chit ca a fost doar ... o tura.  Daca chiar asta o fi etalonul  pret-calitate serviciu ... ma risc si eu sa mai caut in ... noroi. 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

... Daca continui in ritmul asta ... o sa faci ... riduri. Sper macar ca lucrezi pentru tine si nu prentru vreun ... guster.

Spune lumea ca ... diamantul ala n-ar fi decat un ciob de sticla ... si stim cu totii ca in glod ... sunt doar cioburi de sticle sparte ... stralucesc ... dar te si poti taia naibii in ele ... mai bine le ... ocolesti :)

 

Partea buna e ca sticla se poate si recicla.

 

Te "lauda" unul nou pe aici cum ca ai fost o fata de nota 10 si nu te.ai uitat nici la bani (normal, nici pe ceas) ... Cum nu prea stiu sa se fi apucat cineva de activitatea asta din pura placere ... As fi vrut sa.ti fi vazut fatza dupa ce a plecat omul ... si ai vazut ca ti.a lasat (doar) 100 lei dupa o sedinta de aproape o ora ... chit ca a fost doar ... o tura. Daca chiar asta o fi etalonul pret-calitate serviciu ... ma risc si eu sa mai caut in ... noroi.

Nu fac riduri, daca lucrez mai devreme acum, asta nu inseamna ca tot 3-4 programari pe zi reusesc sa fac.

De lucrat, lucrez pentru mine, ca si restul domnisoarelor de pe aici, problema fiecareia cum si-i gestioneaza si nu cred ca ar trebui sa ne intereseze nici pe mine, nici pe voi cine si cum cheltuie ce castiga.

Poate sunt doar "un ciob de sticla", nu neg, asta ramane la decizia fiecaruia dupa o analiza.

Baiatul nu e nou..

Tocmai am vorbit acum putin timp cu el si mi-a spus ca a uitat parola la contul vechi ( Andrei 86 ).

Va salut :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, eu ti am dat desaj si ieri si saptamana trecuta si nu ai raspuns. Stai departe de hotel il primo? Sunt cazat acolo sunt din bucuresti si nu prea cunosc orasul. Azi pana la ce ora ai programul poate ne sincronizam?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna, eu ti am dat desaj si ieri si saptamana trecuta si nu ai raspuns. Stai departe de hotel il primo? Sunt cazat acolo sunt din bucuresti si nu prea cunosc orasul. Azi pana la ce ora ai programul poate ne sincronizam?

Daca ii dadeai dresaj, iti raspundea, doar cu desaj nu merge !

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Buna, eu ti am dat desaj si ieri si saptamana trecuta si nu ai raspuns. Stai departe de hotel il primo? Sunt cazat acolo sunt din bucuresti si nu prea cunosc orasul. Azi pana la ce ora ai programul poate ne sincronizam?

Salutare. Nu sunt purtatorul de cuvant al Deliei, sunt alti useri care indeplinesc cu succes aceasta functie.

 

Ca raspuns la intrebarea ta: ti-am zis si in acest topic https://nimfomane.com/forum/topic/81989-%C3%AEn-mic-ajutor/?do=findComment&comment=2438836 (postarea 5). Distanta dintre Hotelul Il Primo si locatia Deliei este scurta, vreo 5-6 minute de mers pe jos. Daca mergi cu masina, ai grija ca in zona respectiva exista un sistem de strazi cu sensuri unice.

 

O zi buna. 

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Salutare!

 

Prima postare, deci, va rog, clementa...

 

Programare prin telefon 3-4 zile inainte (am incercat si sms, fara succes). A raspuns in ultima dintre zile, as aca am stabilit detaliile pentru ziua urmatoare, 

 

Gasit usor adresa, zona Ok, blocuri noi, nu am sa insist. Apartamentul micut, confortabil, fumeaza, insa nu m-a deranjat.

 

Delia: Foarte lipicioasa, prietenoasa cum nu am mai intalnit si desi cautam asta de multa vreme, m-am blocat putin la afluxul de blandeturi. Foarte frumoasa, toata un zambet. Slabuta, aspect de ******.

 

Tigata, povesti, dus, actiune. 

 

Oral np, bine facut, buze carnoase, pupacioase. Alternat cu un fel de 69, iar apoi trceut in LOT. Super stramt! Cu gemete si toate cele.

Intors placa apoi si in pozitia misionarului lucrurile s-au racit (din vina mea, sunt sigur). Am incercat cateva resuscitari si in fine, dupa un nou oral, am trecut cu un alt prezervativ la un doggy cu ea in genunchi pe pat si usa dulapului cu oglinda deschisa pentru o dubla perspectiva. Fundul din spate te poate duce departe un lumea lui Nabokov, ceea ce s-a si intamplat. Final oral ea cu capul in jos pe pat COB delicios.

Nu pot sa explic starea mea, desi era exact de cautam de multa vreme. Poate intr-o revenire voi revansa lipsa de consistenta.

 

Note:

 

loc: 9 - curat, confortabil, desi cam micut

fata: 9.5-10, foarte draguta.

GFE - 10*, extrem de joviala si binedispusa

normal - 10, uda, geme, stramta

corp: 9, as mai pune 3-4 kg pt 10

anal: nu m-am gandit, nu am intrebat.

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa multe incercari ratate, vinerea trecuta am reusit sa o contactez din prima incercare. Ce a urmat este 10-10-10-10.

 

Singurul comentariu negativ este ca Delia nu a vrut sa se deplaseze la hotel (nu am nimic negativ de spus despre locatia ei). Dar data viitoare mai insist......puternic :).

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...