Sari la conținut

Cristina 0733350328


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

ai făcut buletin de Oradea că nu înțeleg ce e cu data de 18.02.2020 ce va fi mâine.

S-o măritat și o primit cetățenie - amu e ardeleanca... Are baiuri, începe propozițiile cu noa în loc de deci 😄😇ðŸ‘

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Mai bine lasi masina in parcare , te duci la ea , te prefaci ca esti cal. Si te calareste Cris , de te suce in cele mai frumoase "zone".

Iar daca o inspectezi are toate "formele" de relief posibile gagica, iar cand te afunzi in ea . Trebuie sa ai grija si sa faci un efort sa iti revi.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Da x the impaler mi-am facut buletin de Oradea! Mi-am luat apartament în oradea!Am mașină înscrisă pe oradea! Îmi place aici la voi! Îmi place cu voi!

Felicitari :clapp  Acum, ca stiu ca nu mai dispari asa usor, promit ca vin sa mai lucram la relatia noastra :werinlove

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Scrie-mi pe whatapp că ești schema h. La numere necunoscute nu mai raspund doar la cei ce ii am in agendă

si eu dacă nu am fost de mult la tine si nu ai numarul meu ce tre sa fac sa mă primești 😘😘😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am numărul tău! Hai că la asta nu te așteptai! Ar fi bine dacă închideți acest subiect...Prefer să răspund la cei fideli și știu sigur că vine decât la un necunoscut să spună că vine și nu mai vine! Mi-am format clientela mea! Răspund și la cei care nu îi am in agendă doar când am timp si pot!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...