Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Bugu' e doar modest, de faot el este exceptia printre cunoscutii mei , sigur are un locsor in locul insorit si vu mulya verdeata,pentru ca e un om frumks si cu suflet mare !

 

Pwntru tot restul pacatosilor invederati si notorii , sunt disponibila si astazi pana la ora 16.00

Am punctat pen'ca.. m-am recunoscut in caracterizare.  :laugh2  :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Am punctat pen'ca.. m-am recunoscut in caracterizare.  :laugh2  :hihat

Auzi, musiu , da' domnia voastra nu o mai incanta pe domnia-mea cu minunata prezenta prin Constanta?

Pentru ca domniei mele tare ii e dor de domnia-ta si mai ales de "ceva " tare, dulce si aromat din desaga cu minuni !

 

Disponibila pana la ora 17.00!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ha!!! Sunteti departe ! E dulce,aromata,tare si aluneca pe gat al dracului de lin! :) Si ii poate fi rostita denumirea si fara sa roseasca vreo baba rusinoasa!

 

Update- disponibila pana mai tarziu pe seara!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mmmmmm....DA!

 

Neata,lume! Va trimit virtual cate un gram din energia si buna mea dispozitie! Restul vi-l seevesc la locatie, pana la ora 16.00 !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neata! Adaptand ultra-cunoscutul "politucos-nepoliticos,eu iau! " in dimineata asta ma inarmez cu un "or sa fie ironici si rautaciosi, eu spun ", vreau sa va povestesc ceva.

Se potriveste ca nuca-n perete p'aici, dar tot zic. Daca macar 2 persoane pun in practica ,eu sunt multumita.

Sooo...ieri, plecand de la birou mai devreme un piculet, ma indreptam-obosita si grabita-spre satia de 304. Adancita in ganduri, planuri,socoteli, cu coada ochiului am zarit o ramura inflorita. Am inregistrat-o vizual, ca pe un detaliu, dar imaginea a ramas strict pe retina. Am mai facut cativa pasi si m-am oprit, blocata de socul realizarii faptului ca VIATA trece neobservata. Cu ani in urma, primul pom inflorit gasit era sarbatoare- legam ata martisorului de o crenguta , il vizitam periodic pentru a vedea cum ii merge... cand am uitat sa zambim micilor minuni ? De ce isi bate joc de noi scarba asta de viata si ne fura capacitatea de a ne bucura de nimicuri? :(

Am comis un sacrilegiu si am rupt o ramurica, am pus-o acasa intr-un pahar cu apa... dimineata era moarta...am imbatranit ...

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Neata! Adaptand ultra-cunoscutul "politucos-nepoliticos,eu iau! " in dimineata asta ma inarmez cu un "or sa fie ironici si rautaciosi, eu spun ", vreau sa va povestesc ceva.

Se potriveste ca nuca-n perete p'aici, dar tot zic. Daca macar 2 persoane pun in practica ,eu sunt multumita.

Sooo...ieri, plecand de la birou mai devreme un piculet, ma indreptam-obosita si grabita-spre satia de 304. Adancita in ganduri, planuri,socoteli, cu coada ochiului am zarit o ramura inflorita. Am inregistrat-o vizual, ca pe un detaliu, dar imaginea a ramas strict pe retina. Am mai facut cativa pasi si m-am oprit, blocata de socul realizarii faptului ca VIATA trece neobservata. Cu ani in urma, primul pom inflorit gasit era sarbatoare- legam ata martisorului de o crenguta , il vizitam periodic pentru a vedea cum ii merge... cand am uitat sa zambim micilor minuni ? De ce isi bate joc de noi scarba asta de viata si ne fura capacitatea de a ne bucura de nimicuri? :(

Am comis un sacrilegiu si am rupt o ramurica, am pus-o acasa intr-un pahar cu apa... dimineata era moarta...am imbatranit ...

Suflet sensibil, de poet........

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

:-D

 

Disponibila pana la ora 16.00!

Link spre comentariu
Vizitator almitak1
Reputație: 0

Acum două zile am reușit să o revăd pe Larisssa, nu o mai văzusem de când avea locația pe Brătianu.

Nu are rost să mai detaliez, e a patra oară când ne vedem, nu am absolut nimic de reproșat.

Note: apartamentul nu e chiar la nivelul celui anterior, dar servește scopului, să zicem 8. În ceea ce o privește pe Larisssa și actiunea desfășurată, 10 pe linie.

Halat: 100 de lei pentru o finalizare și 3 țigări.

O zi bună, cu spor in toate, vorba posesoarei topicului!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

si pe aici ai ajuns? :)))))

Nu e numai atoatevazator, e si atoatestiutor si omniprezent! Multitasking, dom'le!

 

Disponibila 09.00-16.00!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neah, eu sunt comoda! Mi-e urat si de deplasari p'aici! Astept vara sa vina (si) Ploiestiul la mine! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

Neah, eu sunt comoda! Mi-e urat si de deplasari p'aici! Astept vara sa vina (si) Ploiestiul la mine! :)

Ploieștiul este aici dar muncește pana la ora 16:00 ... coincidenta, eh!? :(

 

Nu e numai atoatevazator, e si atoatestiutor si omniprezent! Multitasking, dom'le!

Disponibila 09.00-16.00!

Neah... doar îmi extind aria de interes... :D
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...