Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Cu/minte nu voi fi niciodata!

Ranchiuna nu port, nu-mi consum energia pe lucruri insignifiante!

As prefera insa,daca se poate, sa ii lasam pe cei cu adevarat interesati sa citeasca informatiile utile! E deja aiurea ca lucrurile destul de importante postate de mine au ramas pe pagina anterioara din cauza "sagetilor" aruncate fara sens!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ma pis pe topicul ei si ma pis si pe tine, nu inelegi ca din cauza ta toate threadurile o sa fie fucked up! :laugh2 dar daca recunosti ca esti un gay infect si imi ceri scuze frumos si docil poate incetez sa mai trolez forumu` asta obosit!

Tu trollezi de ani de zile asa ca asuma-ti si recunoaste ca esti un foarte exagerat de mare prost

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

In Weekend te găsim?(lucrezi)

Maine ma gasesti pana la ora 16.00, inca nu stiu daca duminica voi fi sau nu
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Neatza!

 

Sunt o femeie "coapta" -31de ani , inalta- 174cm si slim -59 de kg , extrovertita, volubila si deschisa. Dpdv al sexualitatii sunt genul deloc pisicoasa, mai mult imclin spre wild , kinky si "zapacit ". Imi place sa rad, sa glumesc si o fac chiar si " cu gura plina".

Vreau ca barbatul cu care ajung intre cearceafuri sa fie relaxat, degajat si increzator ca e pe maini bune, astfel ca nu ma incanta deloc sa "vii cu ea deja sculata si sa te dezbraci de pe hol"!

In dormitor vei avea parte de o partida de sex picanta, detest cliseele clasice si detest sa aud printre gemete si ah-uri vreun "Pot sa...?"! DA, POTI!!! Cat timp nu este vorba de FK sau anal, POTI si chiar te rog sa faci fiiiiix ce-ti trece prin minte saute mananca deshtele sa faci!

 

Ma gasesti vis-a-vis de Piata Brotacei , singura intr-un apartament care are cateva minusuri, insa este curat si vei gasi tot ceea ce este necesar pentru intalnirea noastra.

Banutii pe care ii pretind ii raportez la timpul pe care tu alegi sa il petreci cu mine, si anume 100RON pentru o jumatate de ora si 150RON pentru o ora.

Ma gasiti zilnic la numarul 0763505227 intre orele 09.00 si 16.00.

Era un baiat aici spunea ca a avut o erectie la unul din comentariile tale,mi s-a intamplat si mie acum. Trebuie sa te vizitez curand :D

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Eu recunosc ca am avut mai mult de trei vizite si n-am avut "bonus de fidelitate".  Nu pentru ca nu mi l-ar fi acordat Larisssa, daca i-as fi spus.  Nici macar prin cap nu mi-a trecut! De ce? Pai citez din memorie ce zicea allivew1 zilele trecute ca el " nu stie exact ce cauta, dar in mod sigur nu doar sex"....ei...de-aia ! Anyway, la titulara topicului eu cred ca "moka" este...."priceless" !!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Dar vai! Vai-vai! Ce de complimente! Sunt flatata! ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello, lume!

Am lipsit nemotivat de aici 2 zile, dar am tras cu ochiul, sa stiti numai ca nu am avut suficient timp sa si postez.

In primul rand, urari de sanatate si numai de bine sarbatoritilor de azi, sa fiti sanatosi si voiosi!

Apoi, ultimele modifixari raman valabile (dupa stergerea postarilor membrului banat, disxutia si-a pierdut fluenta) : am scos din menu varianta vizitelor de 30minute/o finalizare, va ofer numai posibilitatea unei vizite de o ora -sau mai multe-la 150ron/h.

Fuecare al 10-lea vizitator-utilizator va baneficia de respectiva vizita complet gratuit.

 

@lazy, nu ma pot abtine : si daca am vorbi despre aselenizarea nu-stiu-carui satelit NASA , mintea ta cea desucheata tot ar gasi o conotatie sexuala evenimentului, fara indoiala!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Nu aici!
  • Oras:Nu aici!

Hello, lume!

Am lipsit nemotivat de aici 2 zile, dar am tras cu ochiul, sa stiti numai ca nu am avut suficient timp sa si postez.

In primul rand, urari de sanatate si numai de bine sarbatoritilor de azi, sa fiti sanatosi si voiosi!

Apoi, ultimele modifixari raman valabile (dupa stergerea postarilor membrului banat, disxutia si-a pierdut fluenta) : am scos din menu varianta vizitelor de 30minute/o finalizare, va ofer numai posibilitatea unei vizite de o ora -sau mai multe-la 150ron/h.

Fuecare al 10-lea vizitator-utilizator va baneficia de respectiva vizita complet gratuit.

 

@lazy, nu ma pot abtine : si daca am vorbi despre aselenizarea nu-stiu-carui satelit NASA , mintea ta cea desucheata tot ar gasi o conotatie sexuala evenimentului, fara indoiala!

fara nici un fel de rautate doar putina lamurire ca s mai prostut eu asa, a 10 vizita a mea catre tine sa zicem sau a 10 vizita primita de tine in ziua respectiva!? merci

Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Hello, lume!

Am lipsit nemotivat de aici 2 zile, dar am tras cu ochiul, sa stiti numai ca nu am avut suficient timp sa si postez.

In primul rand, urari de sanatate si numai de bine sarbatoritilor de azi, sa fiti sanatosi si voiosi!

Apoi, ultimele modifixari raman valabile (dupa stergerea postarilor membrului banat, disxutia si-a pierdut fluenta) : am scos din menu varianta vizitelor de 30minute/o finalizare, va ofer numai posibilitatea unei vizite de o ora -sau mai multe-la 150ron/h.

Fuecare al 10-lea vizitator-utilizator va baneficia de respectiva vizita complet gratuit.

 

@lazy, nu ma pot abtine : si daca am vorbi despre aselenizarea nu-stiu-carui satelit NASA , mintea ta cea desucheata tot ar gasi o conotatie sexuala evenimentului, fara indoiala!

io??? Altii....si fapte, nu vorbe... :snap

post-139904-0-81991800-1491756632_thumb.jpg

post-139904-0-15347600-1491756651_thumb.jpg

post-139904-0-49244400-1491756667_thumb.jpg

post-139904-0-41199400-1491757149_thumb.jpg

post-139904-0-03871800-1491757167_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza, lume!!!

 

fara nici un fel de rautate doar putina lamurire ca s mai prostut eu asa, a 10 vizita a mea catre tine sa zicem sau a 10 vizita primita de tine in ziua respectiva!? merci

Tota fel de "nerautacios" iti raspund si eu. Scrie clar "fiecare al zecelea vizitator " si... pe un program 09.00-16.00 ...........fa tu calculele, te rog!

 

Disponibila si azi!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Neatza, lume!!!

 

Tota fel de "nerautacios" iti raspund si eu. Scrie clar "fiecare al zecelea vizitator " si... pe un program 09.00-16.00 ...........fa tu calculele, te rog!

 

Disponibila si azi!

:laugh2  :laugh2  :clapp

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineata! Disponibila pana la ora 18.00.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...