Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

Vizitator roxanica29
Reputație: 0

supozitor --poate tu eu sigur nu .Nu servesc astfel de specimene feminine,cu asa limbaj,atitudine-nici curve nu stiu sa fie.Atidutine exact ca pe str.Atelierelor(cine stie--cunoaste)

post-246195-0-27991100-1516478907_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator roxanica29
Reputație: 0

......chiar ma uimesti cat de ..........poti fi(cum am spus am CARACTER.Tu ai ......SARACIE FARA TERMEN(si nu ma refer la banii....)

Ba dupa ce ca ti-a dat D.zeu ultimul corp de pe raft..n.ai nici macar un haz. Esti terminat din toate punctele de vedere.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bună dimineața! Am sa urmez sfatul Ameliei și am sa fiu iar zen. Gen I DON'T GUVERN A FUCK ca e plina lumea de fraieri plini de ei , eu sunt aici sa mă fut pe bani. Și asta o sa fac, o sa va fut în ciuda lu @valens care plânge de 3 ani ca a fost la Cristinuta și i-a dat 60 de lei unei grase (de parcă plm,era aia 90-60-90 când i-a luat banii și după aia s-a dat de 3 ori peste cap și a devenit instantaneu grasa, cu atât mai mult cu cât de serviciile ei nu prea s-a plans nimeni).

Deci, sunt la birou astăzi pana la ora 16.00.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

......chiar ma uimesti cat de ..........poti fi(cum am spus am CARACTER.Tu ai ......SARACIE FARA TERMEN(si nu ma refer la banii....)

 

Bai cutarescule fost valens lamureste-ma si pe mine cu ceva ca m.ai lasat in ceata cand am vb 

Ce nu ti convine tie ca ai un kerosen in gura aia de ma mir ca nu te doare urechea daca te ai auzi ce scoti din tine

Am zis sa tac ca nu e treaba mea ti am zis si tie la fel tu tot pe a ta o tii dupa aia te plangi pe la unu si altu ca vai ia uite ce mi face x si y de pe forum ca adminu ca nsh cine

Cu linku ala de ziar care mi l.ai dat ce a vrut sa fie ti am si spus ca nu e vb in el despre cei de aici de fata..in final nu stiu ori esti vreun sifon pe undeva si vrei sa sapi mai mult pe aici ca sa dai mai departe ori chiar ai lipsa de ocupatie si nah..e bun forumu si pt asa ceva 

Acum sa ma injure pe mine lumea daca am zis ceva aiurea dar chiar nu stiu de ce mi ai dat mie mesaje private imediat dupa ce ti a fost banat contul celalalt 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

......chiar ma uimesti cat de ..........poti fi(cum am spus am CARACTER.Tu ai ......SARACIE FARA TERMEN(si nu ma refer la banii....)

 

In fine nu mai zic nimic dar nu ma mira tratamentul care ti l aplica fetele e si normal avand in vedere din discutia cu mine cum le denumesti si cat de deranjat esti tu ca probabil ai luat ban pe valens pentru ca roxanica29 sa plans sa admin de tine 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu ești primul care încearcă sa înțeleagă logica lui. Nu o sa reușești, ești normal la cap și nu poți înțelege specimenele astea. @valens suferă și de mania persecuției pe lângă multe altele. Lasa-L, el e fericit așa Cum e. Dacă lui îi aduc placere lucruri de neînțeles ptr oamenii normali la cap, cine suntem noi sa ne ca*am în capul lui?

 

Disponibilă pana la ora 18.00.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu ești primul care încearcă sa înțeleagă logica lui. Nu o sa reușești, ești normal la cap și nu poți înțelege specimenele astea. @valens suferă și de mania persecuției pe lângă multe altele. Lasa-L, el e fericit așa Cum e. Dacă lui îi aduc placere lucruri de neînțeles ptr oamenii normali la cap, cine suntem noi sa ne ca*am în capul lui?

 

Disponibilă pana la ora 18.00.

 

Nu e vb de logica e vb ca si eu am avut ban si cum ar fi fost sa ti fi scris tie de exemplu care poate nici nu mai observat pe forum aici vezi domne sa plans nsh cine de mn la admin si mia dat ban :-j El cauta sa faca valuri si isi cauta sustinatori care sa i inghita povestea mia dat si linku-ri de ziare cu o poveste care nici nu am inteleso prea bine ori eu care intamplator mai si cunosc cativa de pe aici chestie pe care el nu o stia m.am lamurit imediat ce si cum problema apare cand intervin alti care habar nu au despre cine e vb si cine e persoana respectiva si dau cu capu n gard toti 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu ești primul care încearcă sa înțeleagă logica lui. Nu o sa reușești, ești normal la cap și nu poți înțelege specimenele astea. @valens suferă și de mania persecuției pe lângă multe altele. Lasa-L, el e fericit așa Cum e. Dacă lui îi aduc placere lucruri de neînțeles ptr oamenii normali la cap, cine suntem noi sa ne ca*am în capul lui?

 

Disponibilă pana la ora 18.00.

 

Oricum sunt lamurit cu genu asta de oameni au prea multe frustrari si neavand cum sa le dea afara in alt fel pentru ca daca ar incerca cel mai probabil ar sta cateva zile in pat vin la voi si fac pe zmeii 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Oricum sunt lamurit cu genu asta de oameni au prea multe frustrari si neavand cum sa le dea afara in alt fel pentru ca daca ar incerca cel mai probabil ar sta cateva zile in pat vin la voi si fac pe zmeii

 

AMIN !
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

 a

 

AMIN !

 

Adica eu stiu ce ar avea el sunt 2 variante candva a nimerit la un trans nu si a dat seama si sa ofticat ca probabil la durut ori isi cauta nevasta si vrea sa arate cat e el de cocos in casa 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:madagascar
  • Oras:madagascar

supozitor --poate tu eu sigur nu .Nu servesc astfel de specimene feminine,cu asa limbaj,atitudine-nici curve nu stiu sa fie.Atidutine exact ca pe str.Atelierelor(cine stie--cunoaste)

eu?? deci esti PROST rau de tot! eu m-am luat gura in gura cu fetele?? si daca nu servesti ,cum spui tu asa specimene...du-te la manastire! acolo o sa gasesti caractere pe gustul tau.... sau pe tine te-a inebunit laba!?!!sau...apuca-te si tu sa faci bani exact cum fac fetele...TU AI FRUSTARI MARI DE TOT! parerea mea este sa te calmezi!deja ai devenit deranjant!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

eu?? deci esti PROST rau de tot! eu m-am luat gura in gura cu fetele?? si daca nu servesti ,cum spui tu asa specimene...du-te la manastire! acolo o sa gasesti caractere pe gustul tau.... sau pe tine te-a inebunit laba!?!!sau...apuca-te si tu sa faci bani exact cum fac fetele...TU AI FRUSTARI MARI DE TOT! parerea mea este sa te calmezi!deja ai devenit deranjant!

 

Asta bag mana n foc ca a nimerit la un popo si sa ofticat ca la durut acum da si el afara nervii ca nu daduse partenerul cu crema suficienta 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sunt sigura ca ai dreptate,îți susțin părerea!

 

Mai stiu o chestie cand faci asa ceva depinde de care parte esti ca poti sa dai sau poti sa iei el dupa ce ca a luat la si durut e nasoala treaba dar il inteleg :( 

Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

Sunt sigura ca ai dreptate,îți susțin părerea!

 

 

eu?? deci esti PROST rau de tot! eu m-am luat gura in gura cu fetele?? si daca nu servesti ,cum spui tu asa specimene...du-te la manastire! acolo o sa gasesti caractere pe gustul tau.... sau pe tine te-a inebunit laba!?!!sau...apuca-te si tu sa faci bani exact cum fac fetele...TU AI FRUSTARI MARI DE TOT! parerea mea este sa te calmezi!deja ai devenit deranjant!

 

 

AMIN !

 

 

😂😂😂😂

post-250204-0-57783700-1516617504_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

ASTA ARATA ....NU ESTI IN STARE SA GANDESTI TU SINGUR...DOAR COPY-PASTE. REVENIND....AI FRUSTARI MARI! APROPO...AI FOST ABUZAT CAND AI FOST MIC? CA PROST ESTI SI ACUM!

 

ha ha nu mai tzipa mai postaciule...doar copy-past ca atata atentie dau.....apropo tu inainte erai mic si prost,acum ai crescut si doar atat....

Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

Băă..aşa m-ai plictisit. Bă boule bă

 

 

ASTA ARATA ....NU ESTI IN STARE SA GANDESTI TU SINGUR...DOAR COPY-PASTE. REVENIND....AI FRUSTARI MARI! APROPO...AI FOST ABUZAT CAND AI FOST MIC? CA PROST ESTI SI ACUM!

 

 

Sunt sigura ca ai dreptate,îți susțin părerea!

post-250204-0-12840700-1516653854_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ha ha nu mai tzipa mai postaciule...doar copy-past ca atata atentie dau.....apropo tu inainte erai mic si prost,acum ai crescut si doar atat....

 

Vezi ca ai dat poezia aia despre femei la 3 fete si un baiat adica lui guru din moment ce de adresezi la genul feminin unui barbat e clara treaba dar iti dau un sfat

Ma daca te a durut cum am mai spus e o solutie date in locu ala unde nu bate soarele niciodata cu niste aloe vera o strange de nu mai intra nici acu de gamalie zici ca e nou nouta chiar de a 2a zi 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

UITE ia na simte-te bine ...dar.dar @pisicutz posibil sa te puna sa platesti,,,

 

Dar de ce ma am folosit limbaj obscen cumva ? Sti ce mam pe mine sunt tot aaa de frica vrei sa mi scada glicemia ?

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

UITE ia na simte-te bine ...dar.dar @pisicutz posibil sa te puna sa platesti,,,

 

Eu barem nu ma plang pe la lume cand imii blocheaza contu ca de altfel cazu tau nu ma bagam in chestia asta dar mi am dat seama ca tu esti pe alta orbita si te am intrebat azi ceva dar in fine nu mai conteaza savureaza-ti lipotimia linistit 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...