Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hmmmm...oarecum...

In principiu da,a venit vremea sa inchei capitolul asta. Va mai dura un pic,probabil cel mult 2-3 saptamani,timp.in care imi voi pastra programul de pana.acum.

Anunt de acum oentru ca desi multi stiau de planurile mele as vrea sa am timp sa imi iau "la revedere" de la cat mai multi.dintre voi.

Nu vreau sa fac valuri in pahar cu apa,nu ma apuc sa spun ca ma opresc din asta for.ever and til the end of times,ca nu se stie niciodata,asa cum s-a mai spus,e greu sa uiti gustul banilor facuti "usor".

Ideea e ca ma voi opri pe la.mijlocul lui februarie,sper ca definitiv.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hmmmm...oarecum...

In principiu da,a venit vremea sa inchei capitolul asta. Va mai dura un pic,probabil cel mult 2-3 saptamani,timp.in care imi voi pastra programul de pana.acum.

Anunt de acum oentru ca desi multi stiau de planurile mele as vrea sa am timp sa imi iau "la revedere" de la cat mai multi.dintre voi.

Nu vreau sa fac valuri in pahar cu apa,nu ma apuc sa spun ca ma opresc din asta for.ever and til the end of times,ca nu se stie niciodata,asa cum s-a mai spus,e greu sa uiti gustul banilor facuti "usor".

Ideea e ca ma voi opri pe la.mijlocul lui februarie,sper ca definitiv.

 

bine punctat

 

P.S.: Niste oferte asa de incheiere? 1+1, la 1 nr mai primesti 1 gratis :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Desi stiam de anu' trecut ca ai de gand sa te retragi, si am hotarat sa renunt sa mai trec pe la tine fiindca esti mult prea lipicioasa pentru mine, cand am vazut postarea de azi m-a luat iar sentimentul acela de regret si pana mea...dar trebuie sa privim si partea plina a paharului, e mult mai bine ca vrei sa renunti si iti doresc tot binele din lume si mult succes in ceea ce vrei sa faci si poate o sa ne mai vedem intr-o dimineata la cafea sa ne luam ramas bun >:D< TE PUP 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Desi stiam de anu' trecut ca ai de gand sa te retragi, si am hotarat sa renunt sa mai trec pe la tine fiindca esti mult prea lipicioasa pentru mine, cand am vazut postarea de azi m-a luat iar sentimentul acela de regret si pana mea...dar trebuie sa privim si partea plina a paharului, e mult mai bine ca vrei sa renunti si iti doresc tot binele din lume si mult succes in ceea ce vrei sa faci si poate o sa ne mai vedem intr-o dimineata la cafea sa ne luam ramas bun >:D< TE PUP

Baaa termina ma ca ma faci sa plang. :))))

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Mai Larisa se dovedeste ca esti mai rea decat roxana2, le rupi inimile la oamenii astia, unii ar divorta ca sa te ia de nevasta, altii te ar rapii si ar fugii cu tine in lume. Nu ai cum sa omori atatia oameni, gandeste te si tu la sufletele lorte rog.

Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Boss la sensu ala micut din tomis nord de la LIDL cum vii dinspre city si intri in sens faci dreapta si o tii inainte pana la prima intersectie si acolo e zona BROTACEI bagamias pulan el de nume ca nu inteleg de la ce vine :))))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

:)))) Sunteti nebuni! Si va multumesc ca zambesc in fiecare dimineata.

Buna dimineata! Astazi voi fi disponibila dupa ota 12 pana la 16,dar de maine voi reveni la programul normal 09-16.

Va.asigur ca certitudinea retragerii nu va afecta absolut deloc calitatea serviciilor cu atat.mai putun calitatea timpului petrecut cu fiecare dintre voi. Nu pot sti ce imi rezerva noul drum,vreau ca aici sa imi ramana o usa deachisa intotdeauna. Ca sa nu mai mentionez ca "sedinta de la reveredere" o voi face cat pot de"memorabila" pentru fiecare dintre voi.

O zi frumoasa sa aveti,cu spor in toate!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...