Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Singurica acolo sau se gaseste de un trio ? Intreb ca am pierdut legatura....

Re-establish the conection....fast! :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Într-adevăr, sunt colegă cu Bruneta cu forme -Cristina Cristinuta92, însă ne suprapunem foatte puțin programele, ea începând la 14.30-15.00 ,în timp ce eu termin n jur de 17.00.

Aşa că, în continuare sunt singură în locație în prima parte a zilei.

Link spre comentariu
Vizitator cosmincosmin69
Reputație: 0

Dacă chiar poți face/pregăti un astfel de scenariu, eu te vizitez imediat.

:)))

 

 

 

Si eu te vizitez imediat daca faci un scenariu asa.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Si eu te vizitez imediat daca faci un scenariu asa.

Nu trebuie decât să ceri !

Disponibilă până la 17.00.

NEAȚAAAAAA! :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Haideți să lămuresc o chestie, public , o dată pentru toată lumea : sunt efectiv asaltată de aceeaşi întrebare , venită atât din partea domnilor, cât şi a altor domnişoare colege de "breaslă" : DE CE PREȚUL ĂSTA DE 100/150.

Sunt bineînțeles tentată să răspund sec : CĂ AŞA VREAU EU!!!!!

Dar, cum îmi place al dracului să vorbesc mult, nah! că răspund complet, logic şi rațional.

O re-modificare a prețului nu ar fi justificată. 1- Am venit oare în ultima vreme cu vreun adaos la lista de servicii ? NU. 2- Am schimbat oare locația -curată, mare, in zonă bunicică, cu vreun apartament rezidențial, penthouse sau recent" renovat după ultimele trenduri ? NU! 3-M-am întâlnit cu vreo zână bună care să mă dea de 3.ori peste cap şi să mă modeleze in vreo 90-60-90 Miss Constanța?!? NU!!!!

Păi şi atunci ?!? Pe ce dracului criterii să măresc prețurile?!? Că am foat avansată la merituosul TOP?!? Hai să fim serioşi, voi-vizitatorii, pe baza recenziilor - m-ați dus acolo, tot voi să plătiți extra pentru "asezarea în pagină" a topicului referitor la mine şi serviciile.mele? NU !

Şi, argumentul suprem-idiot-ilogic- tâmp in viziunea mea şi nu îmi pasă dacă mă considerați proastă că nu-l pricep : E.VARĂ :o. SO F*CKING WHAT?!? . Da, e vara. SI?!? Turiştii vin şi pleacă, nu vor veni de 3 ori pe săptămână să mă viziteze pe mine ,deci sunt cantitate neglijabilă dpmdv. Mă bazez tot pe ai noştrii constănțeni, şi ei, mititeii, nu işi pot modifica veniturile direct proporțional cu Hg din termometre, nu?!?

QED....NU AM DE GÂND SĂ MODIFIC PREȚURILE ! Şi nici nu voi mai răspunde dacă voi mai fi întrebată despre asta, nici in PM, nici sms ,nici face2face.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Haideți să lămuresc o chestie, public , o dată pentru toată lumea : sunt efectiv asaltată de aceeaşi întrebare , venită atât din partea domnilor, cât şi a altor domnişoare colege de "breaslă" : DE CE PREȚUL ĂSTA DE 100/150.

Sunt bineînțeles tentată să răspund sec : CĂ AŞA VREAU EU!!!!!

Dar, cum îmi place al dracului să vorbesc mult, nah! că răspund complet, logic şi rațional.

O re-modificare a prețului nu ar fi justificată. 1- Am venit oare în ultima vreme cu vreun adaos la lista de servicii ? NU. 2- Am schimbat oare locația -curată, mare, in zonă bunicică, cu vreun apartament rezidențial, penthouse sau recent" renovat după ultimele trenduri ? NU! 3-M-am întâlnit cu vreo zână bună care să mă dea de 3.ori peste cap şi să mă modeleze in vreo 90-60-90 Miss Constanța?!? NU!!!!

Păi şi atunci ?!? Pe ce dracului criterii să măresc prețurile?!? Că am foat avansată la merituosul TOP?!? Hai să fim serioşi, voi-vizitatorii, pe baza recenziilor - m-ați dus acolo, tot voi să plătiți extra pentru "asezarea în pagină" a topicului referitor la mine şi serviciile.mele? NU !

Şi, argumentul suprem-idiot-ilogic- tâmp in viziunea mea şi nu îmi pasă dacă mă considerați proastă că nu-l pricep : E.VARĂ :o. SO F*CKING WHAT?!? . Da, e vara. SI?!? Turiştii vin şi pleacă, nu vor veni de 3 ori pe săptămână să mă viziteze pe mine ,deci sunt cantitate neglijabilă dpmdv. Mă bazez tot pe ai noştrii constănțeni, şi ei, mititeii, nu işi pot modifica veniturile direct proporțional cu Hg din termometre, nu?!?

QED....NU AM DE GÂND SĂ MODIFIC PREȚURILE ! Şi nici nu voi mai răspunde dacă voi mai fi întrebată despre asta, nici in PM, nici sms ,nici face2face.

Felicitari pentru aceasta postare. Multe dintre colege ar avea ceva de invatat. Keep walking.

Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Haideți să lămuresc o chestie, public , o dată pentru toată lumea : sunt efectiv asaltată de aceeaşi întrebare , venită atât din partea domnilor, cât şi a altor domnişoare colege de "breaslă" : DE CE PREȚUL ĂSTA DE 100/150.

Sunt bineînțeles tentată să răspund sec : CĂ AŞA VREAU EU!!!!!

Dar, cum îmi place al dracului să vorbesc mult, nah! că răspund complet, logic şi rațional.

O re-modificare a prețului nu ar fi justificată. 1- Am venit oare în ultima vreme cu vreun adaos la lista de servicii ? NU. 2- Am schimbat oare locația -curată, mare, in zonă bunicică, cu vreun apartament rezidențial, penthouse sau recent" renovat după ultimele trenduri ? NU! 3-M-am întâlnit cu vreo zână bună care să mă dea de 3.ori peste cap şi să mă modeleze in vreo 90-60-90 Miss Constanța?!? NU!!!!

Păi şi atunci ?!? Pe ce dracului criterii să măresc prețurile?!? Că am foat avansată la merituosul TOP?!? Hai să fim serioşi, voi-vizitatorii, pe baza recenziilor - m-ați dus acolo, tot voi să plătiți extra pentru "asezarea în pagină" a topicului referitor la mine şi serviciile.mele? NU !

Şi, argumentul suprem-idiot-ilogic- tâmp in viziunea mea şi nu îmi pasă dacă mă considerați proastă că nu-l pricep : E.VARĂ :o. SO F*CKING WHAT?!? . Da, e vara. SI?!? Turiştii vin şi pleacă, nu vor veni de 3 ori pe săptămână să mă viziteze pe mine ,deci sunt cantitate neglijabilă dpmdv. Mă bazez tot pe ai noştrii constănțeni, şi ei, mititeii, nu işi pot modifica veniturile direct proporțional cu Hg din termometre, nu?!?

QED....NU AM DE GÂND SĂ MODIFIC PREȚURILE ! Şi nici nu voi mai răspunde dacă voi mai fi întrebată despre asta, nici in PM, nici sms ,nici face2face.

mai poti spune ceva ? :))

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Si acum victoras ofticatul ar trebui sa spuna: ramonik_bombonika, sa treci pe la titulara topicului sa-i sugi nitel tocul, poate te mai destepti un pic.

 

P.S. - si totusi, asa ieftina si laudata, voi stiti ca eu nu am fost nicidata pe la larisssa ? desi imi place cum arata in poze, faptul ca e matinala si ca ii merge mintea. Cred ca imi este prea rusine....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Auzi daaa eu vreau sa dau 400 de lei pe o ora ca am strans bani pentru Guess si aia sa dat la fund . Ma primesti ?

Dă-o-n p**zda mamii ei.de treabă, nici aşa.draguță nu sunt să zic NU ! :)

Dar doar după ce vei depune eforturi substanțiale, chiar supraomemeşti, să ajungi.toruşi la ea. Şi dacă după încercări repetate, pe diversr nr de telefon, tot nu dai de ea....vino,mamică, să-ți şterg lacrimile de.durere şi regret ! (şi adu 2 bamcnote de 200, câte una de fiecare ochi, barem să le ştergem cu stil !)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Victore...de câte ori am tot discutat noi despre o eventuală vizitâ......o-ho-ho... :)

Şi singura noastră "contră" virtuală a fost cea referitoare la acordarea prea uşor a punctelor de reputație. Cum mi-am cerut scuzr de două ori(mai ales după ce am citit topice vechi de 2 ani de pe DG ), iar ulterior şi tu mi-ai dat un punct-două, consider că nu se poate vorbi de resentimente,nu?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Exclus !!!!!

Si sa stii ca eu am o deviza: nu exista om destept cu care sa nu ma pot intelege, si nici prost cu care sa o pot face. Cred ca e destul de clar. Sincer, nu imi pot explica, dar am o oarecare teama de a te vizita.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Lariso de ce iti pierzi timpul cu explicatii ,tu fa ce stii ca o faci fff bine si lasa "concurența"sa-si bage unghia in git.Eu unul abia astep sa ma intorc din vacanta si sa ajung la tine.Pupici si SUCCES. PS.Ar trebui sa te apuci de scris , parerea mea e ca ai ceva talent.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neațaaaaaa lumeeeee!

Astăzi, disponibilă până la ora 15.30. Zi minunatâ tuturor, cu spor în toate!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Exclus !!!!!

Si sa stii ca eu am o deviza: nu exista om destept cu care sa nu ma pot intelege, si nici prost cu care sa o pot face. Cred ca e destul de clar. Sincer, nu imi pot explica, dar am o oarecare teama de a te vizita.

Curaj victore ,in cel mai rau caz iti ascunde pwla in guritza si apoi iti face nod ...si face un oral bestial .Si daca in timpul vizitei  ai si chef de vorbe ...chiar ai cu cine .Stie ce face si o face bine 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

hello,lume! Da, fi-r-ar SIM-ul Telekom de ras sa imi fie,mi s-a (de)magnetizat-habar nu am care e termenul corect. In conditiile pe care ei le impun pentru inlocuirea lui....inca incerc sa gasesc o varianta de a-l recupera fara a fii nevoita sa transmit datele personale. sorry pentru cei care ma inclusesesra in planurile lor pe ziua de azi, ne auzim maine dupa 11.30-12.00.

 

PS-am ramas,din nou ,si fara agenda,asa ca va voi ruga ca,acolo unde este cazul,sa va prezentati.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...