Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neațaaaaaa!

@parolistule, thx pentru sfaturi , clar voi ține cont de ele, însă postez în limita timpului. Voi reveni, când voi avea timpul necesar cu o detaliere completă a serviciilor ( după cum vezi, în timpul zilei vin cu răspunsuri scurte, succinte, seara am mai mult timp,dar nu în fiecare seară ).

@drradu...mai bine urmăreşti TU săgeata !

@ Alsahia, nu "mi-au crescut ", că nu mai sunt la pubertate de muuuuuult, am pus ceva kg pe mine şi, lucky me, s-au depus strategic - sâni,fund, pulpe. Şi aveam nevoie mare !

@f_styler Ana e o dulceață de fată, habar nu ai ce pierzi! Şi lasă dracului ideea să poa' să zboare ăştia, de abia pot fi ignorați la sol, asta ne-ar mai trebui, să se-nvârtă prin aer !!!!

 

Zi minunată tuturor, cu spor şi voie-bună, pe mine mă găsiți până la ora 17.00.

  • Like 4
Link spre comentariu

Sunt convins ca timpul tau este f pretios si raspunzi doar când poti,dar enumerarea serviciilor si o poza cu jucăriile,sunt f importante pentru viitorii clienți la dominare. Eu iti doresc sa ai multa baftă si toate cele bune ,pentru ca meriti cu prisosinta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:piata ovidiu
  • Oras:piata ovidiu

Super,ai cam tot ce-ti trebuie pentru o sedinta foarte buna. Acum vreau sa vin si eu la tine,spune-mi te rog programul tau si vreau sa fac o programare.

Incredibil câți pârțari găozari pot fi in orașul ăsta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:piata ovidiu
  • Oras:piata ovidiu

:hmmm

nu am eu d-astea, dar:

a sta capra in fatza larisssei, anonnei, alinei42, etc nu inseamna ca esti gaozar!

Si de nu-ti vine sa crezi sau nu vrei sa recunosti,un individ care o ia in cur este gaozar.Nu-i nici bi nici open mind,e poponar.Vrei sa spui ca ala care zice mai sus ca vede ca are cam tot ce trebuie pentru o sedinta buna se refera doar la bici.Se duce sa o ia in cur,deci e gaozar ca lentila si mai nou din cate se vede ca si ursache.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Si de nu-ti vine sa crezi sau nu vrei sa recunosti,un individ care o ia in cur este gaozar.Nu-i nici bi nici open mind,e poponar.Vrei sa spui ca ala care zice mai sus ca vede ca are cam tot ce trebuie pentru o sedinta buna se refera doar la bici.Se duce sa o ia in cur,deci e gaozar ca lentila si mai nou din cate se vede ca si ursache.

da,

fiecare are o anumita viziune. gaozar=homosexual. daca omu` mai fute si pizde, e hetero! media....iese un bi!

Link spre comentariu
  • Oras:Lasa-ma frate sa rulez linistit!
  • Oras:Lasa-ma frate sa rulez linistit!

Eu nu știu cine te-ea imbarligat la dominare. 1% din clienți poate doresc. Tu ești buna pe normal da faci ce vrei. Eu dacă vedeam pozele alea nu cred ca te mai întâlneam. Ia-O ca pe un sfat

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Eu nu știu cine te-ea imbarligat la dominare. 1% din clienți poate doresc. Tu ești buna pe normal da faci ce vrei. Eu dacă vedeam pozele alea nu cred ca te mai întâlneam. Ia-O ca pe un sfat

dominarea este un + in serviciile ei! pt cei 99% face sex, pentru 0.5% dominare si pentru 0.5% sex+dominare!

doar ca ea mai castiga cativa clienti care cauta acest serviciu! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...