Sari la conținut

ramsay...prostu/a pulii4you


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Bine otreapa  de avocat atarnator si santajoist  

Besi mai prostule, mai intai invata sa faci acordul intre subiect si predicat, dupa aceea sa interpretezi aricole din vreo lege! Esti o victima. sigura, nu stiu daca merita, esti un sarac handicapat, daca te scot la licitatie nu stiu daca da cineva 10 bani pe tine! Te-n  gura de bocciu bolnav psihic!  :laugh2

PS. Vad ca de ceva vreme spumegi...ai ramas fara medicamente! ? Da-mi o adresa, iti trimit bani pt medicamente, poate reusesti sa fii mai coerent, cu toate ca nu cred la cat de analfabet esti! 

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cica deja a aflat un coleg de-al tau cum te labaresti  pe aici

 

Vezi daca te interesezi cu acesta  si zambeste  in barba , sa nu intrii in  panica  , oricum nu te baga in seama

 

Te stia ca esti doar o  laba trista , dar nu stia si cu ce te ocupi  in privat . Santajistule

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cica deja a aflat un coleg de-al tau cum te labaresti  pe aici

 

Vezi daca te interesezi cu acesta  si zambeste  in barba , sa nu intrii in  panica  , oricum nu te baga in seama

 

Te stia ca esti doar o  laba trista , dar nu stia si cu ce te ocupi  in privat . Santajistule

Aschilopatule,ai aflat asta pe ulita,de la babele din sat?

Ai-de mamicuta ta cu fumigenele de gradinita.

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Cica deja a aflat un coleg de-al tau cum te labaresti  pe aici

 

Vezi daca te interesezi cu acesta  si zambeste  in barba , sa nu intrii in  panica  , oricum nu te baga in seama

 

Te stia ca esti doar o  laba trista , dar nu stia si cu ce te ocupi  in privat . Santajistule

:laugh2  Esti atat de prost incat bubui. Suntem mai multi pe aici analfabetule si iti garantez ca la o adica, te futem toti in gura handicapatule!  Tu nu ai cum sa stii asta, atata timp. cat tragi din punga aurolacule!

PS. Cum este corect agramatule, sa te interesezi cu cineva, sau sa te intersectezi! ? Da-te-n pula calului. de idiot handicapat, nu mai face pe viteazul ca esti doar o basina expirata! 

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Zici tu , iar iti cauti alinare , ca o pizda  fiarta de barbat ?

 

Apropo , daca erai putin atent observai cine mai baga in seama un dezaxat . Si asta de ani de zile , de cand ai inceput sa-i jignesti si sa-i injuri pe toti la gramada , ca un nebun  ce esti  ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Zici tu , iar iti cauti alinare , ca o pizda  fiarta de barbat ?

 

Apropo , daca erai putin atent observai cine mai baga in seama un dezaxat . Si asta de ani de zile , de cand ai inceput sa-i jignesti si sa-i injuri pe toti la gramada , ca un nebun  ce esti  ;)

Hai, spune tu concret handicapatule! Deocamdata te observ pe tine, un agramat mitoman, gainar marunt si nesemnificativ!

Eu nu caut alinare la nimeni bai bulangiule, cu atat mai putin la un bolnav psihic ca tine care ai furat parola unei fete de aici si i-ai citit pm-urile

PS. Stii legenda despre tine labagiule? Cica te plangi ca te-a lovit soarta, ca ai avut... necazuri ca esti amarat! Asta doar, doar pui si tu mana pe. ceva gratis! Pacat ca nu te ajuta moaca, cand te vad fetele isi dau seama ca au de a face cu un handicapat! 

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Iti dai seama , rujatule . de parca eu inebunisem si amenintam , de pe contul Advanced , fetele acelea in trecut Amelia , Randunica 

 

Sau tot eu eram acela cand invitam barbatii la bautura , adica pe mine (si te-am refuzat)  , homosexualule.

 

Besi ma distrusule .  :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Iti dai seama , rujatule . de parca eu inebunisem si amenintam , de pe contul Advanced , fetele acelea in trecut Amelia , Randunica 

 

Sau tot eu eram acela cand invitam barbatii la bautura , adica pe mine (si te-am refuzat)  , homosexualule.

 

Besi ma distrusule .  :)

Ba Condition,ai invitat aurolacul asa la bautura,sau e o noua fumigena?

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Iti dai seama , rujatule . de parca eu inebunisem si amenintam , de pe contul Advanced , fetele acelea in trecut Amelia , Randunica 

 

Sau tot eu eram acela cand invitam barbatii la bautura , adica pe mine (si te-am refuzat)  , homosexualule.

 

Besi ma distrusule .  :)

Muie proasta, pe Amelia nu am amenintat-o, cu Randunica chiar m-am intalnit si suntem in relatii amicale. Mitoman cum esti, crezi ca prin minciuna reusesti sa scoti si tu capul din cacat. Nu ai sa poti ma salahorule si redusule mintal, nu te ajuta nimic in acest sens!

Arata-mi unde si cand te-am invitat eu pe tine la bauta! Ai dreptate, barbatii intre ei se mai invita la cate o bauta, nu este cazul tau insa, esti o treanta jegoasa si handicapata! 

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Mitoman cum este, asta a facut orgii si cu Osama! 

Lasa-l bre,ca io rad pana ma pis pe el,cand ii ciesc povestile imaginare.

De fiecare data cand ne povesteste de cluburi exclusiviste,hoteluri,vile,......ar trebuii sa posteze si poza cu el.sa vada lumea aurolacul in toata splendoarea lui.

Bre uite aici curtea sandramalei in care traieste :laugh2 Mareste poza ca sa vezi si gardul din sipci putrezite si fiare furate de pe santier.

post-4015-0-29324000-1528021484_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lasa-l bre,ca io rad pana ma pis pe el,cand ii ciesc povestile imaginare.

De fiecare data cand ne povesteste de cluburi exclusiviste,hoteluri,vile,......ar trebuii sa posteze si poza cu el.sa vada lumea aurolacul in toata splendoarea lui.

Bre uite aici curtea sandramalei in care traieste :laugh2 Mareste poza ca sa vezi si gardul din sipci putrezite si fiare furate de pe santier.

lux de lux :)))))

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce este aici prostovanilor ? Duminica in familie cu Lolek , Bolek si cu ....dar unde este Strul  (Joistul ala atarnator  de Picoaie)?.

Ba , voi sunteti doar niste  curve de weekend  care va frectionati cu schimbul pe pula in functie de conjunctura . Asta sunteti . mai este ceva de demonstrat ? Nu cred

 

Ba Condition,ai invitat aurolacul asa la bautura,sau e o noua fumigena?

Da , ba boule , m-a invitat pe PM si l-am refuzat . Esti asa de  curios sa-l citesti ?

M-a invitat tristul , cum invita pe toata lumea ,  inclusiv pe sclavul ala al tau , Picoaie si cati useri o fi mai invitat de aici . Dupa aceea a deschis un topic sa se vaite ca o pizda sau precum un copil  caruia ii iei jucariile din fata

Ia vezi aici ?

http://nimfomane.com/forum/topic/81790-picoane/?p=2429258

 

Sau vezi aici cum iti puneai anul trecut  aceeasi intrebare , dupa care ati inceput sa va jigniti reciproc

http://nimfomane.com/forum/topic/81790-picoane/?p=2429597

 

 

Ai-de mamicuta ta cu fumigenele de gradinita.

 

Fumigene ,aha , ologofrenule. :ras

 

Tu esti cantitate neglijabila , ca si prostanul asta si nu mai stii pe unde sa-ti vari limba in momentul de fata si asta dupa ce ai scuipat , prostane

 

Esti atat de tantalau incat ai linge si rahatul de caine de pe drum , doar sa iesi tu bine

 

Un sclav de conjunctura care isi omoara timpul pe aici

 

 

PS: Oricum si topicul acela este la fel de penibil , marca  avocat  trist , mincinos , penibil si ofensator la adresa altor membrii de aici .

      Baga mare acum , Pisatule , si contesta ce am spus  cu o alta limba , in curul meu bineinteles 

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ce este aici prostovanilor ? Duminica in familie cu Lolek , Bolek si cu ....dar unde este Strul  (Joistul ala atarnator  de Picoaie)?.

Ba , voi sunteti doar niste  curve de weekend  care va frectionati cu schimbul pe pula in functie de conjunctura . Asta sunteti . mai este ceva de demonstrat ? Nu cred

 

Da , ba boule , m-a invitat pe PM si l-am refuzat . Esti asa de  curios sa-l citesti ?

M-a invitat tristul , cum invita pe toata lumea ,  inclusiv pe sclavul ala al tau , Picoaie si cati useri o fi mai invitat de aici . Dupa aceea a deschis un topic sa se vaite ca o pizda sau precum un copil  caruia ii iei jucariile din fata

Ia vezi aici ?

http://nimfomane.com/forum/topic/81790-picoane/?p=2429258

 

Sau vezi aici cum iti puneai anul trecut  aceeasi intrebare

http://nimfomane.com/forum/topic/81790-picoane/?p=2429597

 

 

Fumigene ,aha , ologofrenule. :ras

 

Tu esti cantitate neglijabila , ca si prostanul asta si nu mai stii pe unde sa-ti vari limba in momentul de fata si asta dupa ce ai scuipat , prostane

 

Esti atat de tantalau incat ai linge si rahatul de caine de pe drum , doar sa iesi tu bine

 

Un sclav de conjunctura care isi omoara timpul pe aici

 

 

PS: Oricum si topicul acela este la fel de penibil , marca  avocat  trist , mincinos , penibil si ofensator la adresa altor membrii de aici .

      Baga mare acum , Pisatule , si contesta ce am spus  cu o alta limba , in curul meu bineinteles 

Ce zice oligofrenul asta?

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ce este aici prostovanilor ? Duminica in familie cu Lolek , Bolek si cu ....dar unde este Strul  (Joistul ala atarnator  de Picoaie)?.

Ba , voi sunteti doar niste  curve de weekend  care va frectionati cu schimbul pe pula in functie de conjunctura . Asta sunteti . mai este ceva de demonstrat ? Nu cred

 

Da , ba boule , m-a invitat pe PM si l-am refuzat . Esti asa de  curios sa-l citesti ?

M-a invitat tristul , cum invita pe toata lumea ,  inclusiv pe sclavul ala al tau , Picoaie si cati useri o fi mai invitat de aici . Dupa aceea a deschis un topic sa se vaite ca o pizda sau precum un copil  caruia ii iei jucariile din fata

Ia vezi aici ?

http://nimfomane.com/forum/topic/81790-picoane/?p=2429258

 

Sau vezi aici cum iti puneai anul trecut  aceeasi intrebare

http://nimfomane.com/forum/topic/81790-picoane/?p=2429597

 

 

Fumigene ,aha , ologofrenule. :ras

 

Tu esti cantitate neglijabila , ca si prostanul asta si nu mai stii pe unde sa-ti vari limba in momentul de fata si asta dupa ce ai scuipat , prostane

 

Esti atat de tantalau incat ai linge si rahatul de caine de pe drum , doar sa iesi tu bine

 

Un sclav de conjunctura care isi omoara timpul pe aici

 

 

PS: Oricum si topicul acela este la fel de penibil , marca  avocat  trist , mincinos , penibil si ofensator la adresa altor membrii de aici .

      Baga mare acum , Pisatule , si contesta ce am spus  cu o alta limba , in curul meu bineinteles 

Iar ai scos mai saracule capul din cacat! ?   Ia spune bai stiuletare, cand te-am invitat eu la bauta! ? Te-n gura de mitoman sandilau, iti faci vise ca prostul! 

  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Zice ca sunteti muisti/limbisti  si va trag la bot pe vorbele/postarile voastre ;)

Eu macar sunt sincer , logic si constant , fara a face abstractie si a aduce inflorituri

 

- pe tine , Pisatule ,te-am muit de acum 2 ani cand am descoperit ca esti o hahalera atarnatoare si schizofrenica si ti-am dat cu sutul

- pe Advanced de 1 an , ptr. ca e un avocat mizer santajist si m-a jignit/injurat de mama si familie

- iar pe fariseul de Picoaie , ca i-a tinut companie la toate acele injuraturi/jigniri (plecate tot de acum 1 an), intaratandu-l  in loc sa actioneze ca o pers. onorabila si telectuala cum se crede

 

D-aia , ati inteles pizdelor  de weekend ?

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Zice ca sunteti muisti/limbisti  si va trag la bot pe vorbele/postarile voastre ;)

Eu macar sunt sincer , logic si constant , fara a face abstractie si a aduce inflorituri

 

- pe tine , Pisatule ,te-am muit de acum 2 ani cand am descoperit ca esti o hahalera atarnatoare si schizofrenica si ti-am dat cu sutul

- pe Advanced de 1 an , ptr. ca e un avocat mizer santajist si m-a jignit/injurat de mama si familie

- iar pe fariseul de Picoaie , ca i-a tinut companie la toate acele injuraturi/jigniri (plecate tot de acum 1 an), intaratandu-l  in loc sa actioneze ca o pers. onorabila si telectuala cum se crede

 

D-aia , ati inteles pizdelor  de weekend ?

Esti penibil mitomane! Noi ne-am "certat"  cand am refuzat sa iti ofer informatii despre un user bulangiule. De aici si pana la a face tu aprecieri cu privire la mine, este drum lung poponare! Besi in pula calului si pune mana pe carte sandilaule!

PS. A inteles toata lumea ca a fost furtuna si ti-au zburat toate tiglele de pe    case :laugh2

  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Zice ca sunteti muisti/limbisti  si va trag la bot pe vorbele/postarile voastre ;)

Eu macar sunt sincer , logic si constant , fara a face abstractie si a aduce inflorituri

 

- pe tine , Pisatule ,te-am muit de acum 2 ani cand am descoperit ca esti o hahalera atarnatoare si schizofrenica si ti-am dat cu sutul

- pe Advanced de 1 an , ptr. ca e un avocat mizer santajist si m-a jignit/injurat de mama si familie

- iar pe fariseul de Picoaie , ca i-a tinut companie la toate acele injuraturi/jigniri (plecate tot de acum 1 an), intaratandu-l  in loc sa actioneze ca o pers. onorabila si telectuala cum se crede

 

D-aia , ati inteles pizdelor  de weekend ?

Cand spui ca esti sincer te referi si la hotelul pe care il ai in propietate.la vilele din nordul capitalei,la apartamentul din Bucuresti,la afacerile in domeniul imobiliar,ca esti casatorit,ca ai o facultate,ca esti inginer de sunet,inginet IT-ist,ghid turidtic,.............?

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Taci zdrenta , ca nu ne-am certat din cauza aceea . Ai izbucnit din senin si ca un nebun , cum ai facut-o de altfel si cu altii ,  injurand de mama

 

Iar "informatiile " pe care motivezi ca le-am cerut , inca exista si acel PM  si minti cu desavarsire

 

Esti un rahat mincinos  , caracteristic de altfel unui avocat care suceste vorbele dintr-un moment in altul , si un homosexual trist , am uitat sa zic

 

PS: Mai da-te dracu' de sifilitic , cand am intervenit ptr. tine in 2016 ca ti-au postat altii datele personale aici  , in link-ul aratat , ce cei facut ulterior ? Ai facut acelasi lucru , pe care il contestai de altfel ,  rahatule santajist si zici acum sa te iert si sa te las in pace? N-am s-o fac , stai lin nebunule , ti-am promis si ma tin de cuvant . Trebuie sa cunoasca si colaboratorii tai , avocatii, practicile tale de hahalera santajista .

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Taci zdrenta , ca nu ne-am certat din cauza aceea . Ai izbucnit din senin si ca un nebun , cum ai facut-o de altfel si cu altii ,  injurand de mama

 

Iar "informatiile " pe care motivezi ca le-am cerut , inca exista si acel PM  si minti cu desavarsire

 

Esti un rahat mincinos  , caracteristic de altfel unui avocat care suceste vorbele dintr-un moment in altul , si un homosexual trist , am uitat sa zic

:laugh2 Ai sters macar un singur PM din zecile de mii?

Link spre comentariu

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Taci zdrenta , ca nu ne-am certat din cauza aceea . Ai izbucnit din senin si ca un nebun , cum ai facut-o de altfel si cu altii ,  injurand de mama

 

Iar "informatiile " pe care motivezi ca le-am cerut , inca exista si acel PM  si minti cu desavarsire

 

Esti un rahat mincinos  , caracteristic de altfel unui avocat care suceste vorbele dintr-un moment in altul , si un homosexual trist , am uitat sa zic

Hai arata-l mitomane si dupa aceea postez si eu pm-ul in care cereai informatii despre ana parasciv. Te-n gura de bulangiu mitoman! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...