Sari la conținut

Picoane!


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Nu iti reprosez nimic in afara de duplicitatea ta! Acest site, este de cacat, te identifici cu el! Iarta-ma, ki-ai demonstrat aseara ca esti bulangiu. Il meriti pe trole, de ce si toate gunoaiele! Am vrut sa fie bi e, te-am invitat la mine, nu meriti!

Link spre comentariu

Nu iti reprosez nimic in afara de duplicitatea ta! Acest site, este de cacat, te identifici cu el! Iarta-ma, ki-ai demonstrat aseara ca esti bulangiu. Il meriti pe trole, de ce si toate gunoaiele! Am vrut sa fie bi e, te-am invitat la mine, nu meriti!

e ra pro a spat dilu an tu ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu iti reprosez nimic in afara de duplicitatea ta! Acest site, este de cacat, te identifici cu el! Iarta-ma, ki-ai demonstrat aseara ca esti bulangiu. Il meriti pe trole, de ce si toate gunoaiele! Am vrut sa fie bi e, te-am invitat la mine, nu meriti!

Puteai să-mi dai telefon sau un sms, ca de obicei. Ai ales calea asta, sperând la un conflict. Nu ai să vezi!  Nu e vina mea că tot timpul interpretezi aiurea, că tot timpul ai impresia că cineva are ceva cu tine.

În orice caz, ce mi se întâmplă mie, e pistol cu apă, față de ce ți se întâmplă ție. De forum, zic. 

Mulțumesc pentru invitație, dar poate că nu meriți tu, să o onorez! Iată, la numai o zi, viața mi-a dat dreptate!!

P.S. Vorbim luni la telefon, e mai bine așa.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu iti reprosez nimic in afara de duplicitatea ta! Acest site, este de cacat, te identifici cu el! Iarta-ma, ki-ai demonstrat aseara ca esti bulangiu. Il meriti pe trole, de ce si toate gunoaiele! Am vrut sa fie bi e, te-am invitat la mine, nu meriti!

 

Mânca mi ai poola aia mare de care tot n-ai loc...lua ți aÅŸ tastatura în car 😂

  • Like 1
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Nu iti reprosez nimic in afara de duplicitatea ta! Acest site, este de cacat, te identifici cu el! Iarta-ma, ki-ai demonstrat aseara ca esti bulangiu. Il meriti pe trole, de ce si toate gunoaiele! Am vrut sa fie bi e, te-am invitat la mine, nu meriti!

Cum adică sa-l inviți la tine? :thinking

  • Like 2
Link spre comentariu

Puteai să-mi dai telefon sau un sms, ca de obicei. Ai ales calea asta, sperând la un conflict. Nu ai să vezi!  Nu e vina mea că tot timpul interpretezi aiurea, că tot timpul ai impresia că cineva are ceva cu tine.

În orice caz, ce mi se întâmplă mie, e pistol cu apă, față de ce ți se întâmplă ție. De forum, zic. 

Mulțumesc pentru invitație, dar poate că nu meriți tu, să o onorez! Iată, la numai o zi, viața mi-a dat dreptate!!

P.S. Vorbim luni la telefon, e mai bine așa.

baga numaru pe forum sal sunam si noi

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Puteai să-mi dai telefon sau un sms, ca de obicei. Ai ales calea asta, sperând la un conflict. Nu ai să vezi!  Nu e vina mea că tot timpul interpretezi aiurea, că tot timpul ai impresia că cineva are ceva cu tine.

În orice caz, ce mi se întâmplă mie, e pistol cu apă, față de ce ți se întâmplă ție. De forum, zic. 

Mulțumesc pentru invitație, dar poate că nu meriți tu, să o onorez! Iată, la numai o zi, viața mi-a dat dreptate!!

P.S. Vorbim luni la telefon, e mai bine așa.

Ce mi se intampla mie pe forum nene!? Toate gunoaiele au plecat, si-au tras-o la muie. Cine mai vorbeste de mine? Tu esti insa pe prima pagina, impreuna cu altii! Imi este scarba,chiar nu observi evidenta?
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ce mi se intampla mie pe forum nene!? Toate gunoaiele au plecat, si-au tras-o la muie. Cine mai vorbeste de mine? Tu esti insa pe prima pagina, impreuna cu altii! Imi este scarba,chiar nu observi evidenta?

 

Sobolane, esti prea insignifiant ca să prezinÅ£i vreun interes...lua m ai in gură 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce nebuni sunteti bai nene..zi de zi va certati pe forum..chiar n-am cum sa va inteleg de ce si pt ce.

cearta zilnica , ca iar s-a marit kg de pizda  si nu mai este la indemana oricui   :laugh2

  • Like 18
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...