Sari la conținut

Paula 200/,350 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Cod sa nu ma dezamagesti la table ...

Stati linistiti ca nu sa ingrasat deloc . La fel de buna este :)) . Aceleasi gazde primitoare care te servesc cu apa suc bautura :) sau 2 3 sarmale in foi de vita cu smantana :)) ca doar ai nevoie de energie :). Tot nu inteleg de ce nu este la top .

plm!!

te-am facut de ras la table!

un mart si o linie! :(

 

p.s. dar m.am lasat ca pedeapsa e dulce...:))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

ce vorbesti bah!

nici n-am lasat-o sa vina bine ca hop! e perioada cand codu depune ocre, lapti, de toate!

seara-tardiva, racoare la maxim. savurat cate o bautura energizanta atat eu cat si paula, apoi dus cald-rece-cald-rece-fierbinte-rece ( nu e o tactica, doar ca nu reuseam sa gasesc combinatia calduta la dush),apoi ne-am reunit fortele in camera de "tortura". in ceea ce priveste actiunea, nu stiu daca e cazul de detaliere, mai ales din partea mea, se stie, fara numar fara numar!

a fost un numar pana la urma, un numar care face cat 3! si asa a ramas codu fara lapti! :(

dush rece dupa, musai rece, apoi o tigarusa in camera de oaspeti, am mai schimbat cateva vorbe in 3, (+lory), apoi m-am cerut afara ca riscam sa zic ca azi e deja maine!

locatia 9.5

aspect 10 cu putin +, este in cursul unei schimbari, clar in bine, kg au mai scazut, nu mult dar se vede ca fug de pe ea ca dracu' de tamaie!:)

gfe 10 si aici cu ceva mai mult +, nu stiu de ce dar sa-mi bag pla de nu ma simt excelent! FK DFK inclus!

oral neprotejat 10 si aici cu ceva +, nu stiu ce a avut aseara cu "codită" ca asa s-a suparat pe el si de nu mi l-a scuipat si l-a batut si cu limba si cu obrajii si mai avea nitel si ii manca si coaiele lu bietu codiță! :)

normal protejat 10, fix 10, fara + pentru ca parca prea da contre si nu pot tine ritmul! dar cred ca inca mai avea draci pe "codiță"!:)

finalizare pe.sifonier, oglinda,tavan, pe usa si pe geam, asta daca nu aveam prezervativ!dar l-am avut, am colectat lapții si toata lumea a fost multumita!

 

cado 200, cca o ora DTD!

 

ieri am fost iertat, dar am de ispasit o pedeapsa "cu executare" pentru ca m-a caftit la table acum ceva timp. oricum, este un subiect tabu....

 

recomand!

de revenit? Fan Courier! oricand, oriunde, cu placere!

  • Like 8
Link spre comentariu

La Paula am fost de cateva ori. Am beneficiat de servicii totale, inclusiv anal, doar primul numar. Atitudine pro client, deschisa, nonconformista. Locatie usor de ajuns, locuri de parcare berechet, sper ca acum cu venirea verii sa nu se aglomeree parcarile pe acolo.

Una peste alta 10 pe linie pentru Paula.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

 

 

Măi să fie!?!!

Foarte incitant și excitant!

Nu știu ce înseamnă,dar voi răsfoi paginile din urmă,poate mă dumiresc!

Dacă nu,o să întreb!

Dacă e ce cred (și sper eu),poate îmi decalez concediul pe litoral!

Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Măi să fie!?!!

Foarte incitant și excitant!

Nu știu ce înseamnă,dar voi răsfoi paginile din urmă,poate mă dumiresc!

Dacă nu,o să întreb!

Dacă e ce cred (și sper eu),poate îmi decalez concediul pe litoral!

Eu ti-am mai spus: de adus, te aduc... de plecat, dacă mai vrei. :)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Eu ti-am mai spus: de adus, te aduc... de plecat, dacă mai vrei. :)

Și dacă fetele nu ar reprezenta un motiv suficient de puternic pentru a rămâne,n-aș mai pleca din cauza unor oameni deosebiți, asemenea ție și altor câțiva!

S-aveți parte de femei fierbinți și brize răcoroase!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...