Sari la conținut

Paula 200/,350 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

hai ca esti rea! :P

recunoaste aici in fata tuturor ca nu ti-a ajuns nici la maseaua de minte!

:slap2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :no2  :atm ....codule ,poate fata are maseaua de minte chiar linga "omuletz" :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Stai linistit ca nu ma lauda.daca comenteaza la cateva poze asta nu inseamna ca ma ridica in slavi.Omul asta niciodata nu a comentat mai mult decat ceea ce a facut cand a venit la mine.ceea ce sa petrecut.nimic mai mult.iar despre mancare sa stii ca ma pricep cred eu.poate daca ne vom cunoaste si am ceva gatit de mine te servesc.scz pt scris dar scriu dupa telef din masina iar masina se afla in mers.😗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Codule tot o lauzi pe donsoara Paula serviciile sunt bune, dar mancarea tot buna o face :) ?

buna si mancarea! da sa vezi tuica!!:))

de fapt d.asta a plecat! sa imi aduca o jumate!:)

 

p.s. nu stiu daca si copiii ii face buni😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Esti fenomenala si arati excelent ,chiar daca ma repet. Daca mai postezi poze noi si excitante s-ar putea sa devina geloase fetele de la top. Esti cu mult deasupra lor si nu-mi dau seama de ce nu esti la top loc pe care il meriti din plin. Unde ai ascuns instrumentul roz? Arati f. sexi si excitant cu el.

Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Multumesc frumos de aprecieri.Sincer nu ma intereseaza si nu ma incanta si fiu la top.ma intereseaza sa fie lumea multumita de mine si eu de ei.Nu asta conteaza topul.Iar fetele nau dc sa fie pt ca fiecare isi vede de traisata lor.cum eu ma uit doar in a mea asa si ele.fiecare e liber sa isi posteze ce poze vor.nus diferita eu,fiecare dintre noi avem ceva al nostru.😗😗si hai ca pun si vro 2 3 poze cu instrumentul minune😂😂

Link spre comentariu

Multumesc frumos de aprecieri.Sincer nu ma intereseaza si nu ma incanta si fiu la top.ma intereseaza sa fie lumea multumita de mine si eu de ei.Nu asta conteaza topul.Iar fetele nau dc sa fie pt ca fiecare isi vede de traisata lor.cum eu ma uit doar in a mea asa si ele.fiecare e liber sa isi posteze ce poze vor.nus diferita eu,fiecare dintre noi avem ceva al nostru.si hai ca pun si vro 2 3 poze cu instrumentul minune.

Sunt convins ca nu te intereseaza sa fii la top,eu am vrut sa-mi exprim parerea pentru ca asa am simtit eu. Raman la parerea mea ,te voi aprecia in continuare la fel de mult si iti doresc tot ce e mai bun si sa ai mereu bafta in ceeace faci. Multumesc mult pentru poze si cand ajung in Constanta o sa fac tot posibilul sa ajung la tine.Esti fenomenala si arati excelent.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...