Sari la conținut

Paula 200/,350 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

Ce pot sa spun,esti fenomenala si arati excelent. Am fost in vara asta doua luni si jumatate la mare si nu am ajuns la tine pentru ca n-am stiut cat de bine arati,nu am vazut pozele tale. La Braila sau Galati nu ajungi? Pana ajung eu din nou la Constanta, as fi tare incantat sa te cunosc mai repede.

Link spre comentariu

Multumesc de apreciere.esti brailean sau galatean cumva de ma intrebi daca ajung pan zona aia?

Da sunt brailean si as fi incantat sa te cunosc. Galatiul fiind aproape ma pot deplasa foarte usor sa te vizitez si daca vii in galati. Multumesc pentru raspuns. Sunt convins ca o sa ne cunoastem chiar daca nu vii in zona unde locuiesc ,dar o sa mai dureze.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Cu tine am ca ce am tras 2 zile.trebuie sa te pedepsesc.🤔😀

daca ascunzi pla aia roz sa mor de nu stau sa faci ce vrei cu mine!masaj de exemplu,reciproc! a nu se confunda cu frectie!:)

nu tî-a trecut raceala? un maine dupa amiaza de exemplu...ma coafeaza perfect!;)

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Promit ca o ascund.ðŸ˜.iauzi m-ai vrei si masaj reciproc.nu nu.doar tu mie pt ca esti pedepsit.inca nu mia trecut.mi-am,mai revenit putin,dar nu sunt refacuta complet.😗😗😗

imi dai voie sa iti fac un "moldamin"?:))

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Vezi si tu unde sunt cerinte si unde a racit fata .intrafacial e mai bine ,ca ajunge pulicilina pina la amigdale . :laugh2

nu le mai are! le-a scos! e loc de DT la greu! :)

si daca ar fi asa, as vrea sa o traga curentul pe toate gaurile sa nu stii pe care sa o astupi prima!

si paula e genul de fata care o cere!daca nu te simti din propria initiativa, o face ea! stii senzatia aia....cu tremuratul picioarelor si inmuierea genunchilor....:)

nehidratat bine nu mai am ce cauta la ea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Aha.Dis de dimineatza ati inceput cu glumitele pe seama mea.lasa ca imi revin eu.Omu tragea sa moara iar voua pula vi se scoala.

Hai cat mai curand cu revenirea ,ca te tot lauda codu cu DT . :rax2  :atm

Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Crezi cai dupa mine eu nu vreau sa imi treaca odata.Dar nu inseamna ca imediat cum revin gata o si bag toata pt ca mi se irita zona la loc si iar o iau de la capat.Deaia am vacut rosu in gat.ma frecat codu prea mult cand am fost si mi-a iritat gatul.😊😊

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Crezi cai dupa mine eu nu vreau sa imi treaca odata.Dar nu inseamna ca imediat cum revin gata o si bag toata pt ca mi se irita zona la loc si iar o iau de la capat.Deaia am vacut rosu in gat.ma frecat codu prea mult cand am fost si mi-a iritat gatul.

hai ca esti rea! :P

recunoaste aici in fata tuturor ca nu ti-a ajuns nici la maseaua de minte!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...