Sari la conținut

Paula 200/,350 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Paula, de la Braila, cu un accent tare misto si care m-a bine-dispus acum ceva zile!!

Sunat, vorbit si stabilit sa ajung la ea. Locatia in Faleza Nord, usor de ajuns si cu multe locuri de parcare, chiar daca erau mormane de zapada la tot pasul. Paula m-a intampinat in costumatia neagra din poze, cu cravata rosie corespunzatoare si cu o mirinda rece aferenta. Am stat la o tigare si ceva taclale, am stabilit ce si cum si am intrat la un dus. Primit prosop curat si tot ce trebuie. A facut si ea un dus, iar apoi ne-am apucat de treaba. Mi-a zis din prima ca este racita si m-a intrebat ce anume are voie sa faca si ce nu!

Ne-am harjonit ceva vreme, oral, normal si mult ras, iar timpul a trecut. 

Mentionez ca era singura in locatie, colega fiind plecata cu ceva treburi personale. Am mai bagat cate-o tigare, am mai stat la o barfa, i-am lasat cadoul (150 ron) si mi-am vazut de drum. Per total o experienta placuta si care merita a fi repetata!

 

La plecare m-am intersectat cu Lory, care atunci ajungea in locatie. Nu arata rau deloc nici ea si ar merge incercata! Parerea mea! ;)

 

Nu dau note, ca nu-si au rostul; pentru mine este de revenit si-atat! ;)

 

Numai bine si spor sa aveti!

  • Like 9
  • Minus 3
Link spre comentariu

Salutare confrati,

Saptamana trecuta am avut si eu placerea sa o vizitez pe aceasta domnisoara; imi cer scuze, dar nu am nici timpul si nici inspiratia de scriitura necesare unei recenzii "ca la carte".

O sa incep cu minusurile... in sensul ca afara era un frig de inghetau si outele, m-a indus putin in eroare, spunendu-mi ca e aproape de delfinariu, deci, intrucat era treaba naspa cu parcarea... am lasat masina in primul loc de parcare liber de acolo si sun... indrumat si inghetat, ajung dupa vreo 20 de minute de lupta cu zapada la locatie... bineinteles, ca si outele, inghetat bocna... (pe viitor, fii te rog mai explicita, eu acum am invatat drumul :) )

Un al doilea minus (care nu cred ca este neaparat un minus...) este ca mi-a parut a fi putin cam prea calculata... marketing profesionist frate... personal as fi apreciat mai multa naturalete...

Un al treilea minus... e pentru mine... ca in urma conditiilor meteo, gogu a decis sa intre in carantina asa ca nu s-a ridicat la standardele necesare.

In rest, nu am absolut nimic de reprosat... O/N de 10, GFE si tot ce vrei... stie sa se faca placuta si este in mod cert de revenit.

Salutari!

  • Like 6
Link spre comentariu

Multumesc amandurora compania voastra si recenzie.va pwp si pt ionutjohn imi cer scz pt indrumare,iar faptul cu marketingul asa sunt de fel nu sunt falsa.asa ma comport cam totdeauna.va pwp

Cu toata placerea... ti-am spus.. nu este neaparat ceva rau, numai ca mi-a creat o senzatie putin aiurea, pe care oricum ai inlaturat-o in pat :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...