Sari la conținut

Paula 200/,350 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

De paula ce mai stiti? Am incercat sa dau de ea sapt asta si nmk... N a raspuns Nici la sms nici wapp.

Traiesc sunt prezenta pe aici doar ca sunt prinsa cu treburi personale cursuri,si din cauza aceasta lucrez dupa posibilitati.lucrez alandala😘😗
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

Traiesc sunt prezenta pe aici doar ca sunt prinsa cu treburi personale cursuri,si din cauza aceasta lucrez dupa posibilitati.lucrez alandala😘😗

Cursuri de perfectionare? Le plătești degeaba ca esti maestra deja 😂😂😂
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu toti au privilegiul sa o prinda la telefon.

Eu ma cunosc cu ea si cu Sorina, mi se intampla ca uneori sa nu ma potrivesc cu Paula, dar si cand o prind libera,vai viata mea..raiul pe pamant .si cand nu ma intersectez cu Paula, intru cu Sorina.. Deci e perfect
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu ma cunosc cu ea si cu Sorina, mi se intampla ca uneori sa nu ma potrivesc cu Paula, dar si cand o prind libera,vai viata mea..raiul pe pamant .si cand nu ma intersectez cu Paula, intru cu Sorina.. Deci e perfect

Cine este Sorina?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

cum? Nu stii cine e Sorina? :))

Colega Paulei..daca mergi regulat la Paula, o vei cunoaste si pe Sorina, recomand cu incredere,mai ales daca te cunoaste,iese foc si scantei

Iti dai seama ca nu am cum s-o stiu daca n-am reusit sa ajung la Paula inca...ma chinui in ultima vreme...dar orarul comun nu ne permite deocamdata...astept o fereastra !! :iagree

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Iti dai seama ca nu am cum s-o stiu daca n-am reusit sa ajung la Paula inca...ma chinui in ultima vreme...dar orarul comun nu ne permite deocamdata...astept o fereastra !! :iagree

Am si usa de la balcon deschisa si geamurile😂😂astept sa intri😉😗

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...