Sari la conținut

❤❤❤❤❤❤Monica Ciresica 0720583034 ❤❤❤❤❤❤


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hei buna baietii, astazi o sa revin în bucuresti .

Tarifele s-au schimbat: o finalizare (20min) 100 de lei

-Iar o ora 200 de lei.

Pentru o programare mă puteți găsi aici momentan.

Momentan nu am un nr de telefon pentru anunțuri 😘😘😘

Vă sărut și aștept mesajele voastre !

post-197776-0-95400500-1473164548_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hei buna baietii, astazi o sa revin în bucuresti .

Tarifele s-au schimbat: o finalizare (20min) 100 de lei

-Iar o ora 200 de lei.

Pentru o programare mă puteți găsi aici momentan.

Momentan nu am un nr de telefon pentru anunțuri

Vă sărut și aștept mesajele voastre !

Analul mai este la o tragere ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hei buna 8 ore la mine în locație este 1600 lei. Nu fac deplasări

fata asta , ori are simțul umorului prea dezvoltat , ori crede că nu ai mai văzut lumea pizdă . Eu nu sunt tocmai sărăcuț ...dar ... 1600 pt 8 ore . Fuți o oră și după te joci pe telefon 7 . Nu ? 1600 ??? Ce "școli" are asta mă nene ? Cu 1600 tai un porc și chem formație la mine în curte . ...pe bune 😂😂😂 . Asta nu e colegă cu otrava aia fugită de la țară din Ialomița și care are tatuate coroane de morți pe piept ? ..... Auzi .... Sweet Cherry ...😂😂😂... Bătu-V-ar caca de navetiste ...Sweet Cherry ... 😂 Valerica Didina nu-ți mai place ...
  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

fata asta , ori are simțul umorului prea dezvoltat , ori crede că nu ai mai văzut lumea pizdă . Eu nu sunt tocmai sărăcuț ...dar ... 1600 pt 8 ore . Fuți o oră și după te joci pe telefon 7 . Nu ? 1600 ??? Ce "școli" are asta mă nene ? Cu 1600 tai un porc și chem formație la mine în curte . ...pe bune 😂😂😂 . Asta nu e colegă cu otrava aia fugită de la țară din Ialomița și care are tatuate coroane de morți pe piept ? ..... Auzi .... Sweet Cherry ...😂😂😂... Bătu-V-ar caca de navetiste ...Sweet Cherry ... 😂 Valerica Didina nu-ți mai place ...

E chair ruda cu irina pitika, sper ca asta nu are sify :))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

fata asta , ori are simțul umorului prea dezvoltat , ori crede că nu ai mai văzut lumea pizdă . Eu nu sunt tocmai sărăcuț ...dar ... 1600 pt 8 ore . Fuți o oră și după te joci pe telefon 7 . Nu ? 1600 ??? Ce "școli" are asta mă nene ? Cu 1600 tai un porc și chem formație la mine în curte . ...pe bune . Asta nu e colegă cu otrava aia fugită de la țară din Ialomița și care are tatuate coroane de morți pe piept ? ..... Auzi .... Sweet Cherry ...... Bătu-V-ar caca de navetiste ...Sweet Cherry ... Valerica Didina nu-ți mai place ...

:iagree..... :laugh2 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna , datorita faptului ca mi-a facut placere sa petrec timpul cu voi m-am hotarat sa vin din nou in bucuresti si sa ne mai distram putin. 

          incepand cu ziua de azi ma puteti apela la nr-l de telefon 0730197398 

ca locatie ma puteti gasi in Drumul taberei... 

    tariful este ;100 de lei o finalizare                                         200 de lei o ora 

post-197776-0-16860000-1482071150_thumb.jpg

 serviciile; oral (neprotejat in functie de igiena)

               normal (protejat)

              anal (in functie de dimensiune) 

      :138x  :138x  :138x va sarut dulce

Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

start :))))))

Sunt un membru activ al comunității ăsteia de degenerați contribui prin scrius de recenzii, înjur și îmi promovez favorita la top, că doar așa m-ați învățat!

Desigur, am înțeles ce zici dar am vrut să fie clar că m-am simțit și eu unpic, sper ca și lingăii ei să facă treaba bună!

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...