Sari la conținut

❤❤❤❤❤❤Monica Ciresica 0720583034 ❤❤❤❤❤❤


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

                                      Buna din nou dragii mei, astzi am hotarat impreuna cu prietena (colega) mea Irina pitika sa va facem o mica surpriza...                                                                       
:ellao :ellao :ellao

  post-197776-0-78691400-1482235669_thumb.jpg :ellao   :ellao :ellao

    

 

                          Incepand de astazi si pana sambata vom lucra iar impreuna!!!!

          post-197776-0-65722300-1482235725_thumb.jpg

  

asteptam cu drag sa va intalnim si sa petrecem timpul impreuna... :inlovee  

 

        DETALII LA TELEFON 0730197398post-197776-0-20259000-1482236450.png

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sa fi sigura ca nu te "ratez" ... pacat ca nu mai pot anul asta. Deja karma a zis DA, iar planetele s-au aliniat. (glumesc, nu sunt un ciudat cu horoscopuri si alte traznai)

Futăciosule ... eu cred că ți s-au aliniat mațele de foame ... De 2-3 luni le ameninți pe toate astea de pe aici că vii tu să dai cu pula'n ele ...Și ...nimic . Èšeparule 😂😫. Fă și tu recenzie la o labă incall .și dă-ți note mici .
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Futăciosule ... eu cred că ți s-au aliniat mațele de foame ... De 2-3 luni le ameninți pe toate astea de pe aici că vii tu să dai cu pula'n ele ...Și ...nimic . Țeparule . Fă și tu recenzie la o labă incall .și dă-ți note mici .

iar ai aparut... vis urat??? ce grija ai tu cum, ce si cand ma duc eu la "fetite"??? Daca nu fac recenzii inseamna ca sunt de acord cu ce au spus ante-vorbitorii mei si nu consider ca e nimic de spus in plus. Mai bine spune drept ca te oftici ca de-am dat in fapt ca esti pârţar.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...