Sari la conținut

Alis 0764324432 / 0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Doi prosti...amindoi dau liectii di gramatica pi forum di curve...da nisi cind sie tin di mina nus in stari sa rieciti alfabetu ! Doi futaci...fiicari di 2 ani pi acilea...intre iei amindoi or futut fix 2 pizde ! La un loc, nau minti nisi cit o cacat Sandibell ieri diminiata ! Poi io dak ieram ka voi doi intram in pamint di rusini, ka in 4 ani di zili voi avieti marea pierformanta ka impriuna sa fi futut fix 2 gajici ! Bravo...aista da curvarasiala ! Poi dak ierau tati baeti ka voi niminea nu moi aviau cie sa futa pi bani...ka dadiau tati curvili din Constanta falimient si o taiau...si tati cieilalti baeti fasiau laba...ca voi!

 

Cristianus...dak ierai atient...nisi la Sandibell nam moi comientat nimica ! Ca si iei iam facut o promisiunie ! Iara zdreanta aia pina acusa o viehiculat ka io is ba Pisicu...ba o pus pozi ku vro 4 pizdi, cari dupe ia ieram tat io. Sandibell ii dipi alta planieta....habar nari ci vorbiestie ! Pi Alis nu mio aduc aminti...ka io mam "cafielit" cu suti di pizdi...nu citie una la 2 ani ! Mam uitat la pozili iei si numi zik nimica ! Da cind ajunji sa sti atitia pizdi moi uiti...ka nu toati or fost miemoribili ! Ku Alis am alta triaba..sio sa fii intri mini si ia ! Si la una...si la cealanta...nu moi am mult di scris public...si an nisiun caz nu dau raport la 2 prosti ci am io di gind !

 

Nu se spunie niciodata totu public. Moi alies cind pui la calie sa tii la juramintie ! ;)

 

P.s. Da io nam antieles bini...voi adierati la sindicatu zdrentilor...ka vorbiti ka 2 pizde !!! Voi ievidient ka nu futiti fetitie tiniere...voi bijbaiti pi forum si stati la curu unei coarde viersati, doar doar o puni frina so pupati la hiemoroizi...linjeameati lindiku di cienturista ci sint !!!

 

Prostilor ! :))))))))))))))

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Subscriu! Manca ne ai pl de mos troglodit ce poze in curva retrasa!

Cind iesti atit di satul di ragai a pizda...di doari fix in "lindik" ! Da iti zik io cai mult moi simpatic sa poziezi in cienturista ritrasa dicit in dobitok analfabiet !

 

:))))))))

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Doi prosti...amindoi dau liectii di gramatica pi forum di curve...da nisi cind sie tin di mina nus in stari sa rieciti alfabetu ! Doi futaci...fiicari di 2 ani pi acilea...intre iei amindoi or futut fix 2 pizde ! La un loc, nau minti nisi cit o cacat Sandibell ieri diminiata ! Poi io dak ieram ka voi doi intram in pamint di rusini, ka in 4 ani di zili voi avieti marea pierformanta ka impriuna sa fi futut fix 2 gajici ! Bravo...aista da curvarasiala ! Poi dak ierau tati baeti ka voi niminea nu moi aviau cie sa futa pi bani...ka dadiau tati curvili din Constanta falimient si o taiau...si tati cieilalti baeti fasiau laba...ca voi!

 

Cristianus...dak ierai atient...nisi la Sandibell nam moi comientat nimica ! Ca si iei iam facut o promisiunie ! Iara zdreanta aia pina acusa o viehiculat ka io is ba Pisicu...ba o pus pozi ku vro 4 pizdi, cari dupe ia ieram tat io. Sandibell ii dipi alta planieta....habar nari ci vorbiestie ! Pi Alis nu mio aduc aminti...ka io mam "cafielit" cu suti di pizdi...nu citie una la 2 ani ! Mam uitat la pozili iei si numi zik nimica ! Da cind ajunji sa sti atitia pizdi moi uiti...ka nu toati or fost miemoribili ! Ku Alis am alta triaba..sio sa fii intri mini si ia ! Si la una...si la cealanta...nu moi am mult di scris public...si an nisiun caz nu dau raport la 2 prosti ci am io di gind !

 

Nu se spunie niciodata totu public. Moi alies cind pui la calie sa tii la juramintie ! ;)

 

P.s. Da io nam antieles bini...voi adierati la sindicatu zdrentilor...ka vorbiti ka 2 pizde !!! Voi ievidient ka nu futiti fetitie tiniere...voi bijbaiti pi forum si stati la curu unei coarde viersati, doar doar o puni frina so pupati la hiemoroizi...linjeameati lindiku di cienturista ci sint !!!

 

Prostilor ! :))))))))))))))

Ham ham ham latră un martalog dacă nu ai un bătrân să-ți cumperi dacă si să-l fuți promit că osa ami iau un strapon si când osa am ocazia chiar am să te fut să nu uiți asta si daca ai să uiți tot am sa te fut lătrau bătrân chiar dacă u nu mă ști eu eu te stiu eram acolo în camera aia lalta pe Lăpușneanu 😎
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ham ham ham latră un martalog dacă nu ai un bătrân să-ți cumperi dacă si să-l fuți promit că osa ami iau un strapon si când osa am ocazia chiar am să te fut să nu uiți asta si daca ai să uiți tot am sa te fut lătrau bătrân chiar dacă u nu mă ști eu eu te stiu eram acolo în camera aia lalta pe Lăpușneanu

 

Ai putea dezvolta, ca sa știe toată despre ce în stare "înțeleptul", care le știe pe toate și ne dă la toți sfaturi pe aici?

S-a înmuiat brusc nenea după ce l-ai amenințat, cică el își respectă jurămintele :))))))

Hai sictir

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tu oi mai futut civa ricient...sau doar laba vierbala pi acilea ? Ai habar di ci vorbiesti...sau bijbii si tu pi Nimfo ?

 

Io ma vad ku tini cind vrei...dak iesti atit di curios si insisti sami suji lindiku ! Ma vierifisi tu diriect cit mom inmuiat...ka doar tu iesti tarie...nu un cacat in vint ka sa pui o biata pizda sa stropiasca lucruri cari ar trebui sa moara ku ia. Da aia ku ci ar trebui sa fak si sa nu faca ia ii alta discutii...iara tu ai sa tat cauti mirosu biesinilor mieli...ka vaz ka mori di curiozitati.

 

;)

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Tu oi mai futut civa ricient...sau doar laba vierbala pi acilea ? Ai habar di ci vorbiesti...sau bijbii si tu pi Nimfo ?

 

Io ma vad ku tini cind vrei...dak iesti atit di curios si insisti sami suji lindiku ! Ma vierifisi tu diriect cit mom inmuiat...ka doar tu iesti tarie...nu un cacat in vint ka sa pui o biata pizda sa stropiasca lucruri cari ar trebui sa moara ku ia. Da aia ku ci ar trebui sa fak si sa nu faca ia ii alta discutii...iara tu ai sa tat cauti mirosu biesinilor mieli...ka vaz ka mori di curiozitati.

 

;)

Bai bolnavule, acum ai lindic, apoi ai coaie...Eu cred ca tu de fapt esti vreun hermafrodit de ala care se fute pe el insusi...Asta cand i se mai scoala...Fa ne o favoare, scursura ordinara: du te si mori... Promit sa ti mai aprind o lumanare cand imi amintesc si sa ma pis pe mormantul tau la plecare.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ba mincavas, i-a dat totusi cineva la dirloaga neprotejat sau nu ca eu tot nu intelesai , mie imi spuse la telefon ca face fara cauciuc doar daca o iau de muiere cu acte la primarie si o trec pe numele meu .

vrusai sa-i dau dublu decit cere sa i-o vir in bostan fara caucioace si ma refuza categoric.

io zic asa ca-i muiere isteata si va joaca pe degete cum vrea ea.

si u ești un bărbat deștept care să prins repede de cum e cu sexul la mine :*
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pisicut sau moderatorul forumului pe bune acum dar chiar asta mai arată a forum serios deci din punctul meu de vedere acest sait a ajuns dezastru dacă administratorul acestui sait a-r avea discernământ a-r opri avalanșă asta de înjurături si amenințări între adminii sub anonimat nu la mine pe mine nu mă încurcă si nu ma deranjează dar daca asta mai e forum eu sunt virgina :))

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tu oi mai futut civa ricient...sau doar laba vierbala pi acilea ? Ai habar di ci vorbiesti...sau bijbii si tu pi Nimfo ?

 

Io ma vad ku tini cind vrei...dak iesti atit di curios si insisti sami suji lindiku ! Ma vierifisi tu diriect cit mom inmuiat...ka doar tu iesti tarie...nu un cacat in vint ka sa pui o biata pizda sa stropiasca lucruri cari ar trebui sa moara ku ia. Da aia ku ci ar trebui sa fak si sa nu faca ia ii alta discutii...iara tu ai sa tat cauti mirosu biesinilor mieli...ka vaz ka mori di curiozitati.

 

;)

 

Crezi ca esti mai convingator daca vorbesti urat? Nu esti capabil de o discutie in contradictoriu fara sa jignesti? Asa slab esti?...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...