Sari la conținut

Alis 0764324432 / 0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sunt dator cu o recenzie .

Atras de poze si oarecum de scandalul facut pe aici m-am decis sa o vizitez pe d soara in cauza . Locatia clasica si cunoscuta d-soara ma asteptat intr-o tinuta .... sa zicem de casa (asa sa fiu indulgent) prestatia in sine a fost retrasa departe de ce ma asteptam . Singurul plus(si este unul mare) ma terminat oral lucru ce nu se ingampla des .

 

Minusuri : baia este cam depasita departe de calitatea (bunicica ) a camerei unde se petrece actiunea . Prosopul primit pentru dus era folosit si dupa mine a ajuns tot acolo .

Desi a facut dus si mirosea destul de bine cand am scos pula sa schimbam pozitia un miros nu forte placut ma "atins" pe la nari .

Aspectul fizic este ok dar fata o trage in jos nu prea este genul care te-ai intoarce pe strada dupa ea .

 

Plusuri : camera de actiune destul de ok bauturi de diferite feluri la discretie(dar nebagate la rece )

Un corp frumusel armonios dar tras in jos de restul .

 

Note undeva in jur de 7 cu un 5 la baie pentru faza cu prosopu si conditiile de acolo

Igiena 7 cu 5 ptr mirosul (cred ca de la prea mult lubrefiant )deci o medie de 6

Oral 9

Normal 8

 

Ar putea progresa dar sincer o trage in jos prezenta scenica si atitudinea.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sunt dator cu o recenzie .

Atras de poze si oarecum de scandalul facut pe aici m-am decis sa o vizitez pe d soara in cauza . Locatia clasica si cunoscuta d-soara ma asteptat intr-o tinuta .... sa zicem de casa (asa sa fiu indulgent) prestatia in sine a fost retrasa departe de ce ma asteptam . Singurul plus(si este unul mare) ma terminat oral lucru ce nu se ingampla des .

 

Minusuri : baia este cam depasita departe de calitatea (bunicica ) a camerei unde se petrece actiunea . Prosopul primit pentru dus era folosit si dupa mine a ajuns tot acolo .

Desi a facut dus si mirosea destul de bine cand am scos pula sa schimbam pozitia un miros nu forte placut ma "atins" pe la nari .

Aspectul fizic este ok dar fata o trage in jos nu prea este genul care te-ai intoarce pe strada dupa ea .

 

Plusuri : camera de actiune destul de ok bauturi de diferite feluri la discretie(dar nebagate la rece )

Un corp frumusel armonios dar tras in jos de restul .

 

Note undeva in jur de 7 cu un 5 la baie pentru faza cu prosopu si conditiile de acolo

Igiena 7 cu 5 ptr mirosul (cred ca de la prea mult lubrefiant )deci o medie de 6

Oral 9

Normal 8

 

Ar putea progresa dar sincer o trage in jos prezenta scenica si atitudinea.

îți mulțumesc pentru vizită și pe parcurs sper sa rezolv minusurile punctate de tine :*
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

La cata experienta ai tu ar trebui sa stii ca prezenta scenica fac 50 %din futai . Ala care iti calca pragul in primele minute deja tre sa aiba o erectie cand te vede dar daca tu esti in pijamale si papuci de casa ...

Ai potential dar tre sa iti dai interesul .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La cata experienta ai tu ar trebui sa stii ca prezenta scenica fac 50 %din futai . Ala care iti calca pragul in primele minute deja tre sa aiba o erectie cand te vede dar daca tu esti in pijamale si papuci de casa ...

Ai potential dar tre sa iti dai interesul .

Foarte multe sunt in aceeasi situatie pt ca merg pe principiul 'iese banu si cu mai putin/fara interes'
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De aia sunt unele artiste gen Larissa care sa retras sau Paula si altele raman la numar . Pai la Paula cand merg (desi am deja ceva vizite ) tot timpul aranjata parfumata pe tocuri lenejerie sau rochie . Concluziile le trageti voi . In fine nu conteaza ca sunt de aici de pe forum sau ca nu desi nu i-am spus (de fapt nu prea spun la nimeni cine sunt ) dar 100/200 lei sunt bani si nu este suficient sa ai o gura si 2 gauri .

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...