Sari la conținut

Sandra 0755927627


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

buna seara, am reusit sa trec astazi pe la domnisoara Sandra, o fata pe care asi cataloga-o destul de draguta si calda, cu o piele foarte fina frumos mirositoare, zambareata, primitoare, cu mici glumite placute, insa probabil aceste calitati se empatizeaza in functie de persoana.

ca si act in sine am avut placerea unui OP care mi-a placut urmat de NP

per ansamblu pot spune ca am avut o experienta placuta si cu siguranta voi reveni

note nu voi da deoarece nu-mi place acest tip de incadrare, insa cel mai bine discutati de la bun inceput ce doriti de la ea ca este o fata destul de deschisa in ceea ce face.

kiss!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

buna seara, am reusit sa trec astazi pe la domnisoara Sandra, o fata pe care asi cataloga-o destul de draguta si calda, cu o piele foarte fina frumos mirositoare, zambareata, primitoare, cu mici glumite placute, insa probabil aceste calitati se empatizeaza in functie de persoana.

ca si act in sine am avut placerea unui OP care mi-a placut urmat de NP

per ansamblu pot spune ca am avut o experienta placuta si cu siguranta voi reveni

note nu voi da deoarece nu-mi place acest tip de incadrare, insa cel mai bine discutati de la bun inceput ce doriti de la ea ca este o fata destul de deschisa in ceea ce face.

kiss!

multumes frumos !!! te mai astept :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...